Перейти до змісту

Новини від Білайн


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 328
  • Створено
  • Остання відповідь
2Valentin круто. треба спробувати gprs покористуватись... перевірим шо то Еріксіновське обладнання...

GPRS пробовав, але при старому обладнанні. Ввечері зв’язок був нормальний.

Взагалі, все обладнання Білайну вже адаптоване під 3G.

Як тільки бюрократи викладуть ліцензію, Білайн її схопить.

:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно, оборудование говоришь эриксон. А мне тех персонал на вопрос "почему пинг на юмс 400 мс, а на билайне 600-700?" ответил что это оборудование не эриксон. пока что.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно, оборудование говоришь эриксон. А мне тех персонал на вопрос "почему пинг на юмс 400 мс, а на билайне 600-700?" ответил что это оборудование не эриксон. пока что.

тех. персонал это кто. думаю, пинг зависит не только от производителя оборудования.

хотя не могу себя назвать технарем.

Повторюсь - ждем 3G

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Начни с десятки! Новое осеннее предложение Beeline!

5.10.2006

Встречайте новую привлекательную цену на стартовые пакеты «Простые вещи» и «Говори легко» - всего 10 грн. и 10 грн. на счет!

Тариф «Простые вещи» позволяет общаться с абонентами Beeline «Своего региона» и отправлять SMS в сети Beeline всего по 2 копейки.

В тарифе «Говори легко» вы можете звонить на все телефоны в Украине по единой стоимости в 0,70 грн./минута, а с «Любимым номером» общаться бесплатно уже со второй минуты.

Новые стартовые пакеты уже в продаже в салонах мобильной связи по всей Украине. Поспешите – количество пакетов по специальной цене в 10 грн. ограниченно.

:closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з зв'язком в них ще бувають напряги

часто не можна набрати номер хоча антена повна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з зв'язком в них ще бувають напряги

часто не можна набрати номер хоча антена повна

странно, ни у меня ни у моих знакомых проблем с набором нет .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на следующей неделе Билайн буде ловить на Украине миллионного абонента.

Итого 6 мес. - 1 000 000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на следующей неделе Билайн буде ловить на Украине миллионного абонента.

Итого 6 мес. - 1 000 000

Все піймали -)

В нас 1 000 000!!!

:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хлопці від Білайну! Якщо Ви це читаєте, то треба не копіювати новини про покриття "десь", а казати, ДЕ В ЛУЦЬКУ поліпшення ВИ зробили... А то не пофартить ще комусь, як мені, жити "в дірі покриття", то він на вас лише сміятись буде. Наприклад, Ви пробували в Там-Тамі, яке там покриття? От то-то і воно! Треба репітер ставити в тому супермакеті.... А в Ківерцях і Горохові покриття є... Перевірено особисто..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці від Білайну! Якщо Ви це читаєте, то треба не копіювати новини про покриття "десь", а казати, ДЕ В ЛУЦЬКУ поліпшення ВИ зробили... А то не пофартить ще комусь, як мені, жити "в дірі покриття", то він на вас лише сміятись буде. Наприклад, Ви пробували в Там-Тамі, яке там покриття? От то-то і воно! Треба репітер ставити в тому супермакеті.... А в Ківерцях і Горохові покриття є... Перевірено особисто..

Протягом тиждня запустимо додаткову базову станцію. Спеціально для району Там-Там, Ювант, ринок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наконец-то Билайн учел территориально-человеческий фактор :blink:

Станции надо устанавливать не там , где "проживает" ХХХ% населения, а там , где это население кучкуется массами и требует связи! :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Beeline відкриває новий європейський напрямок

З 23 жовтня абоненти Beeline можуть користуватися послугою CAMEL-роумінгу в мережі мобільного оператора Mobi's (Боснія й Герцеговина), що працює в стандарті GSM 900

Відкривайте нові країни разом з Beeline - зручна послуга CAMEL-роумінгу Beeline дозволяє вам залишатися на зв'язку в 7 європейських країнах, а також у Туреччині, Ізраїлі, Тунісі та Індії при будь-якому позитивному залишку на рахунку. При поїздці в Росію скористайтеся пільговими тарифами на роумінг у мережі «Beeline».

www.beeline.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... пропоную тут форумчанам говорити про "діри" в Луцьку, раз так оперативно реагують! :closedeyes:

Моя пропозиція - ЛПЗ. Там "мертво" ще у вересні було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... пропоную тут форумчанам говорити про "діри" в Луцьку, раз так оперативно реагують! :)

Моя пропозиція - ЛПЗ. Там "мертво" ще у вересні було...

Странно там стоит базовая с августа. Все работает. Проверено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... пропоную тут форумчанам говорити про "діри" в Луцьку, раз так оперативно реагують! :)

Моя пропозиція - ЛПЗ. Там "мертво" ще у вересні було...

здесь + по тел 0611 ,,заявку на улучшение покрытия,,

чем больше звонков(с разных номеров) - тем быстрее результат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно там стоит базовая с августа. Все работает. Проверено.

Таки перевірити треба. Буду в похресниці - подивлюсь і скажу тут. :blush:

Наступна адреса "підозрілого" місця-Підгайці. Невже не можна телетрансляційну "вишку" використати? :o

Чесно скажу- мене на 0611 вже оператори інколи впізнають.... А результат поки слабенький (не найкращий). Про Там-Там і Ювант - шановні форумчани, сигнал БС 900/1800 погано проходить через металеві та залізобетонні будинки. Тому в м. Києві у великих МЕТАЛЕВИХ супермаркетах (як в нас там-там, слон, ювант) оператори ставлять маленькі БС (як в київському метро), щоб покупці не страждали без звязку. Як буде в нас - побачимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно там стоит базовая с августа. Все работает. Проверено.

Таки перевірити треба.

Не впевнений не пиши, а спочатку перевір. Можливо вони будують швидше, ніж ти з'являєшся на ЛПЗ.

Писати просто так, результату ніякого не буде.

Необхідно писати район міста, вулиця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно там стоит базовая с августа. Все работает. Проверено.

Таки перевірити треба.

Не впевнений не пиши, а спочатку перевір. Можливо вони будують швидше, ніж ти з'являєшся на ЛПЗ.

Писати просто так, результату ніякого не буде.

Необхідно писати район міста, вулиця.

Знаєте, всі вулиці на ДПЗ озвучувати в ефірі оператору - здогадайтесь, скільки то займало би часу. А реальні проблеми БУЛИ такі - їдеш маршруткою "9", "10", "11" на ЛПЗ - від Стиру і до кінцевої нема покриття ВЗАГАЛІ білайна. В понеділок перевірив - тепер дійсно є, на 3 поділки із семи. Підтверджую поліпшення. АЛЕ! Широкого тесту не робив. Товариш, який живе там, каже, що "глюки" не пропали до кінця.

Я особисто вчора ледь не розбив свій телефон - така "якість", "рве" розмови, як тузик фуфайку. Причому переміщався по Луцьку, і всюди "одно і то же". Щось казали незалежні специ мені про поганий "хендовер" між БС і неналежне налаштування переходів між БС 1800 та 900... Скоро буде в мене телефон із нетмонітором, то сам буду бачити...

А про Підгайці - мовчіть про якість,там нею не пахне, і з такими темпами поліпшення таки буде "-3" (абоненти).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6/11/06 Зміни в тарифі "Говори легко":

1. відтепер - 5 "улюблених номерів". Перша хв. - 7 коп, наступні 0коп.

2. вихідні по Україні та Росії (всі номери без виключення) - 70 коп.

(Плата за з’єднання відсутня)

:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Новости: Новости компании

Beeline перешел к финальной стадии модернизации сети в Украине

20.10.2006

Самый масштабный проект по модернизации мобильной сети Beeline перешел в финальную стадию, которая откроет вам доступ к самым современным услугам.

Всего за полгода была построена абсолютно новая сеть на базе решений Ericsson в Харьковской, Полтавской, Сумской, Хмельницкой, Львовской, Луцкой, Ровенской областях и АР Крым. Внедрены интеллектуальные системы маршрутизации вызовов, новые коммутаторы и медиашлюзы, современное коммутационное оборудование.

В рамках финальной стадии с 21 по

30 октября в ряде регионов будут проведены важные технические работы, в ходе которых могут происходить временные сбои в работе сети. Компания заранее приносит свои извинения и просит абонентов отнестись с пониманием к этим временным неудобствам.

Beeline прилагает все усилия, чтобы обеспечить высокое качество услуг на всей территории Украины. С апреля месяца покрытие сети Beeline увеличилось в несколько раз и на сегодняшний день присутствует на территории, где проживает 60% населения.

Чета я рыл карту но так и не нашел ЛУЦКОЙ области :D(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[

Чета я рыл карту но так и не нашел ЛУЦКОЙ области :)(

на карте нету - а глобусе Украины точно есть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...