Перейти до змісту

Новини від Білайн


Рекомендовані повідомлення

70 коп/хв на мобільні інших операторів, а на Білайн свого регіону так і залишилось 2 коп/хв

ваще класный тариф :)

на стаціонарні телефони свого регіону - 47 коп/хв

тарифікація посекундна, без плати за зєднання

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 328
  • Створено
  • Остання відповідь

"Своя мелодия" - новая инновационная услуга Beeline

Подчеркните свою индивидуальность и стиль с помощью новой услуги от Beeline. Теперь вы можете сами решать, что услышат ваши друзья и знакомые вместо надоедливых гудков вызова в телефонной трубке.

Как это работает?

Когда вам звонят, абонент будет слышать вместо обыкновенных гудков вызова выбранную вами мелодию или приветствие.

С помощью удобного интерфейса вы можете выбирать мелодии, назначать их абонентам или создавать группы абонентов, проигрывать мелодии в случайном порядке или в зависимости от времени суток, а также подарить понравившеюся мелодию другому пользователю услуги «Своя мелодия».

Активируйте услугу по номеру 067410

До 31 августа 2007 года плата за активацию и абонентская плата за использование услуги не взимается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чтобы было совсем откровенно и чтоб другие не парились и не лазили без толку на http://sm.beeline.ua:

С вашего счета будет списана сумма: 7.5 грн. (с НДС без ПФ)

Так что, хотите отдать 7,5 грн. за мелодию, которую вы даже и слышать не будете - милости просим на сей сайт :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чтобы было совсем откровенно и чтоб другие не парились и не лазили без толку на http://sm.beeline.ua:
С вашего счета будет списана сумма: 7.5 грн. (с НДС без ПФ)

Так что, хотите отдать 7,5 грн. за мелодию, которую вы даже и слышать не будете - милости просим на сей сайт :mdr:

это если вы хотите поменять мелодию на свою, то плата взымается в размере 7.5 ГРН., но можно стандартную мелодию и не менять, а она как известно - бесплатно, тоесть плата за активацию и абонентская плата за использование услуги не взымается!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хе-хе, 8 марта все звонки на любимые номера бесплатно.

Как говорится, мелочь, а приятно, тем более что другие операторы такого за ПРОСТО ТАК своим абонентам еще никогда не делали, ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласен! Хорошая альтернатива даже анлиму. Теоретически для безлимитчиков - самое то. Возможность не платить лишнего (то есть 500-600 грн.) и при этом практически не ограничивать себя в разговорах, тем более что есть три любимые номера Билайн по 29коп/1мин.+0 все остальные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оказывается в билайн29 первая минута 59коп :(

А в тій "гарній" рекламі нічого не сказано про це :blink:

Більшість дзвінків триває не довше 40 секунд так на холеру мені 29 коп після першої хвилини

Мене повністю влаштовує якість і вартість дзвінків а саме головне покриття на ЮМС

Користуватись білайном це, на мою думку, те саме що їздити на Запорожці льеш 76 бензин тому що дешево і дальше 5 кілометрів від міста не відїдеш :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласен! Хорошая альтернатива даже анлиму. Теоретически для безлимитчиков - самое то. Возможность не платить лишнего (то есть 500-600 грн.) и при этом практически не ограничивать себя в разговорах, тем более что есть три любимые номера Билайн по 29коп/1мин.+0 все остальные.

У мене ЮМС різдвяний мінімальний

3 хвилини на ЮМС кожен день безкоштовно

50 коп на всі напряки

5 номерів на ЮМС-сімьї по 0 коп

ну вибачте мені це теж не подобається - ПЗЗ 27 коп :blink:

трачу в місяць 100-120 грн

в мене в телефонній книжці більшість на ЮМС а на білайні 2

І я б не сказав що себе обмежую в спілкуванні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оказывается в билайн29 первая минута 59коп :(

А в тій "гарній" рекламі нічого не сказано про це :blink:

Більшість дзвінків триває не довше 40 секунд так на холеру мені 29 коп після першої хвилини

Мене повністю влаштовує якість і вартість дзвінків а саме головне покриття на ЮМС

Користуватись білайном це, на мою думку, те саме що їздити на Запорожці льеш 76 бензин тому що дешево і дальше 5 кілометрів від міста не відїдеш :huh:

Для людей, які не часто виїжджають за місто, білайн підходить ідеально imho

З.І. А покриття білайна зростає дуже швидко :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну у меня есть контракт UMC вот уже 4-й год. Но пользую редко, в основном когда выезжаю из города.

А поскольку я все же почти всегда в Луцке, Билайн для меня - самое то. Я как-то подсчитал, что с моим количеством разговоров и частотой совершаемых звонков (читай - ПЗС) на UMC я не влез бы даже в 200 грн./мес при том, что на Билайн с его копеечными тарифами трачу чуть больше 20 :blink:

Поэтому не вижу смысла переплачивать. В нашем мире, как правило, богат не тот, кто сорит деньгами, а тот, кто экономит каждую копейку. У меня несколько знакомых миллионеров (не понтовых нуворишей, все заработано честным бизнесом). Ни у кого нет машины дороже 30 000$ и - внимание! - анлима на телефоне.

А те, кто привыкли сорить деньгами - по-моему, просто транжиры.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласен! Хорошая альтернатива даже анлиму. Теоретически для безлимитчиков - самое то. Возможность не платить лишнего (то есть 500-600 грн.) и при этом практически не ограничивать себя в разговорах, тем более что есть три любимые номера Билайн по 29коп/1мин.+0 все остальные.

У мене ЮМС різдвяний мінімальний

3 хвилини на ЮМС кожен день безкоштовно

50 коп на всі напряки

5 номерів на ЮМС-сімьї по 0 коп

ну вибачте мені це теж не подобається - ПЗЗ 27 коп :blink:

трачу в місяць 100-120 грн

в мене в телефонній книжці більшість на ЮМС а на білайні 2

І я б не сказав що себе обмежую в спілкуванні

Скорпіо, 50 коп на всі напрямки... +ПЗС...

От і порахуй на прикладі 20 сек розмови скільки виходить вартість розмови там і там...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 fenom

я цим не парюсь телефон в мене в основному для роботи а переживати що хтось до мене не дозвониться я не хочу

не забувай три хвилини вдень без ПЗЗ на ЮМС і 5 номерів по 0 коп. як я сказав раніше в мене більшість на ЮМС

2 chill

я про зорі і погоду по телефону не говорю

я згідний мо на пару копійок дешевше але я все таки надаю перевагу поки якість + покриття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я все таки надаю перевагу поки якість + покриття

На рахунок покриття, так. Але не все і одразу, вже комфортно можна себе почувати і з Білайном.

На рахунок якості зв'язку, тут навпаки UMC програє. Білайн в другому півріччі 2006 року 100% модернізував свою мережу і встановив сучасне обладнання (2,75G) і перевів всіх своїх абонентів на єдину сучасну білінгову систему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2.75G це EDGE, GPRS, GSM всього-навсього все це є в ЮМС :) і це фініш розвитку GSM-мереж

модернізував свою мережу і встановив сучасне обладнання (2,75G)

всього навсього модернізував :) а обладнання те саме ще велкомовське

це робиться за допомогою простої заміни декількох блоків і програмного забезпечення на базовій станції

а для комфортного викорастання телефона в якості модема я думаю всеж-таки дочекатись нормального покриття 3G

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2.75G це EDGE, GPRS, GSM всього-навсього все це є в ЮМС :) і це фініш розвитку GSM-мереж
модернізував свою мережу і встановив сучасне обладнання (2,75G)

всього навсього модернізував :) а обладнання те саме ще велкомовське

це робиться за допомогою простої заміни декількох блоків і програмного забезпечення на базовій станції

если все не поменять, то работать не будет или же у самого оператора будет много сложностей в работе,

поэтому пришлось поменять все даже программное обеспечение :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всього навсього модернізував :ahuet: а обладнання те саме ще велкомовське

Якщо на 100% - то це означає, що все обладнання нове. Між іншим, виробництва компанії Еріксон. :101010:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У UMC джпрс инет намного быстрее и стабильнее.

Жаль ни там ни там анлимов нету... :ok2:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здрасьтє...анлімов нєту...

А в ЮМС Гіпер.Нет - це що? За 5 грн/день маєш собі анлім. За день можна стягнути порядка 700 мегабайт. Хочеш - підключайся, і плати 5 грн. за добу, не хочеш - не підключайся, і не плати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні. В мене зв'язок стабільний 8,8-9,4 кбайт/сек. Нехай буде 9 кбайт.

9 кб х 60 сек х 60 хв х 24 год = 777600 кб, або 777,6 мб

Я не беру в розрахунок похибки типу 1 мегабайт = 1024 кбайта і т.д. Таким чином, цілком реально 700 мег викачати.

Я 1,4 гіга фільм з нета тягнув трохи більше, ніж дві доби, бо паралельно ще сидів в інеті, швидкіст закачки зменшувалася відповідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хех, я думал скокрость гдето 1-2кбайта :smile3:, ну если стабильно 9-10Кб то впринципе более-менее приемлемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...