Перейти до змісту

Новини від Білайн


Рекомендовані повідомлення

Beeline ввел специальную услугу для жителей Донецкой области

;):(

Несправедливо. Чому це тільки для Донецької обл., чому не для всіх користувачів в Україні. "Бджолайн" явно затупив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 328
  • Створено
  • Остання відповідь
Beeline ввел специальную услугу для жителей Донецкой области

;):(

Несправедливо. Чому це тільки для Донецької обл., чому не для всіх користувачів в Україні. "Бджолайн" явно затупив

Не сказав би... Спеціально для західних областей існує тариф "Західний". А ці бонусні хвилини, якщо я правильно зрозумів, можуть використовувати лише користувачі тарифного плану "29"і лише для дзвінків на номери білайн і лише після того, як витратити 58 коп. на перші дви хвилини розмови вдень. Для порівняння: з тарифом "Західний" за 7 коп я можу розмовляти півгодини, тобто на годину розмов я витрачаю 14 коп, а донеччанам на цю саму годину вдень доведеться витрачати як мінімум 58 коп.

З.І. Цікаво чи можна ці бонусні хвилини витрачати на дзвінки на російські білайни...

З.З.І.

Все абоненты, которые активируют в период акции стартовый пакет 29 на территории Донецка и области, получают дополнительную услугу, которая дает возможность ежемесячно использовать 2 000 бесплатных минут для общения на всей территории действия сети Beeline.
2Yurik Шукай знайомих в Донецьку :D Хай там активують пакет і по пошті пришлють :P
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Цікаво чи можна ці бонусні хвилини витрачати на дзвінки на російські білайни...

З.З.І.

Все абоненты, которые активируют в период акции стартовый пакет 29 на территории Донецка и области, получают дополнительную услугу, которая дает возможность ежемесячно использовать 2 000 бесплатных минут для общения на всей территории действия сети Beeline.
2Yurik Шукай знайомих в Донецьку :) Хай там активують пакет і по пошті пришлють :D

не думаю... В Росіїї Beeline не існує.... Там Билайн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

2 fenom скажи який з тарифних планів найвигідніший для використання при підключенні до інету??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...