Перейти до змісту

розвод???


St@S_

Рекомендовані повідомлення

Я коли чую чи бачу щось абсолютно безкоштовне то витираю (смс), проходжу мимо, перегортаю сторінку і т.д.

Що тут ще думати -- развод чистої води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почему же . Рекламодатели пихают свою рекламу. ты ее смотришь , тебе за месяц приходит 10 грн. В полне рельно . Только вот *Засрать* свой номер не хочу .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там же не написано что ты будишь получать по 100 грн , 500 грн . , тебе 10 грн в месяц за чтение смс подарят. я когда то юзал что то похожее . приходило за 5-10 дней по 5 грн.

Да и . Что бы писать что *чистой Воды развод* нужно сначала самому потестить.

я знаю что такие услуги существуют. Но левого номера нету что бы юзать а денег и так достаточно ) 10 грн не спасут)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я навіть підписався, для пеервірки..номер змінити не щкода, якщо що..

А отримувати смс і витирати їх - не проблема, аби бабулеси капали..

я, як рекламодавець, зацікавлений був би у розсилці такого виду "спаму".. доречі - я тепер знаю, до кого звернутися для такої розсилки - респект!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розвод.

Маю один лівий номер, спробував - поки що не обманули, зарахували бонусну гривню :) на рахунок. Розсилки планують з вересня.

Якщо розвод - то смислу в ньому не бачу.

Єдине тільки, той номер я не юзаю, то х.з., як далі все буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки в телефоні можна настроїти підтвердження про доставку власних SMS, рекламодавець думаю побачить, що сімка не в апараті. Інша річ - було воно прочитано, чи ні - це думаю віддалено проконтролювати неможливо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...