Перейти до змісту

суббота, в ПЛ кушать мсяо, 15:00


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

если позволит погода, есть предложение прокатиться в Панский Лес завтра (в субботу) на предмет покататься, че-нить пожарить вкусное, ну и пива/вина испить. сбор завтра в 15:00 возле Фуршета ("Глобус" на сороковом). держать связь можно со мной или Yarchik. требуемый уровень подготовки нулевой - приглашаются все желающие :ok2: желающие отмечайтесь прямо в топике :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи достатньо ви прожарюєте мясо? Чи впевнені ви що захищені від паразитів?

Паразитів і флудерів гнатимемо палками і копняками найух с пляжа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

настоятельно прошу отписываться исключительно по теме первого сообщения. нарушители будут отстреливаться и пойдут завтра на фарш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гм... Якщо не встигну завтра зробити баньку, то може і приїду в ліс. Або попрошу брата приготувати баньку, а сам поїду в ліс, а після нього -- в баньку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я Дружина, малий. Мо куму захвачу. Решітку візьму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми з малими під'їдемо до "Глобуса" на 15.00. А там розберемося, їхати чи ні - бо з дитячими сидіннями їздимо поооооооовііііііііільноооооооооо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в Панському Лісі не був ні разу. Якщо там дров (хороших, аби добрий жар був) достатньо - то добре. Якщо ні - то просив би когось, хто машиною, взяти десь на заправці дубових дерев'яшок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо там дров (хороших, аби добрий жар був) достатньо - то добре.

Там сосны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там сосны.

что-что там сделать?

p.s. я не просто так написал, чтобы похохмить

к 15.оо подтянусь к фуршету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо там дров (хороших, аби добрий жар був) достатньо - то добре.

Там сосны.

Сосни - це класно щоб дихати, але не для м'яса :)

Значить, дров треба дві коробки/торби. Я серйозно. Хтось організує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дрова купим в том же фуршете. там почти всегда были обрезки по 8-10 гривен пачка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже дома. Гарно відпочив, дякую усім за компанію і чудовий настрій! Обіцяю, що наступного разу буду з рюкзаком, чи хоча б із багажником :)

Підрахував сьогоднішній свій кілометраж. Зранку - 28 км. Ввечері - 21 км. Майже 50 км в день. Для мене це поки що рекорд :) Як-не-як, на велосипеді п'ятий день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мэнэ халэпа - что-то с правым коленом. Видно сильно вчера нагрузил. Сегодня я пешеход, мазюкаюсь живокостом.

Но посиделка этого стоила :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы по дороге в ПЛ встретили в Липинах Igrek-а с Юлямпочкой, где-то около половины восьмого, наверное. Подъехали к повороту в лес, постояли, посмотрели... и поехали искать воинскую часть в Прилуцких полях :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подъехали к повороту в лес, постояли, посмотрели... и поехали искать воинскую часть в Прилуцких полях :)

Шкода... Так хотілося пригостити тебе стейком фірмовим :) Бо вроді файно зготувався, якщо вірити тим, хто їв. Але, думаю, нагода ще буде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...