Перейти до змісту

Trek-09 Fuel EX 5.5 - приймайте в сім'ю :)


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Trek-09 Fuel EX 5.5

Точ-в-точ такий, як на фото - плюс катафоти на колесах, під сидінням, задній ліхтарик і сумка.

fuelex55go.jpg

Ростовка - 19,5". Всі інші специфікації - тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Trek-09 Fuel EX 5.5

Точ-в-точ такий, як на фото - плюс катафоти на колесах, під сидінням, задній ліхтарик і сумка.

fuelex55go.jpg

Ростовка - 19,5". Всі інші специфікації - тут.

Оууу!Вітаю!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух, "жирна" машинка! Мої вітаня, велком у велотусовку. :)

Залишилась велоформа і контакти.

І не кажи, що воно все тобі не потрібно. Всі так спочатку кажуть. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли запланований виїзд з(в) масами(си)?

Поки що так покатаюся, в "вільному" режимі. На самоті :) А там буде видно.

Просто не впевнений, що зможу тримати темп "як усі", не відстаючи.

До того ж кулінарні покатушки мені протипоказані - і так жерти треба менше (тим більше після шостої години вечора :)), бо амортизатор задній довелося по максимуму підкачати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До того ж кулінарні покатушки мені протипоказані - і так жерти треба менше (тим більше після шостої години вечора :)), бо амортизатор задній довелося по максимуму підкачати...

А по утрам плавать не противопоказано? Темп не особо высокий, расстояние небольшое... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по утрам плавать не противопоказано? Темп не особо высокий, расстояние небольшое... ;)

На 8.00 ранку на роботу... Хоча спробувати хотів би :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. Ну тогда - суббота? :)

І що - в суботу теж на 6.45??? Хоча один раз спробувати можна.

Я в неділю вранці, десь піввосьмої в Світязі купався - нічо так... сподобалось. Якось так дивно було - біля берега метра 3 вода холодна, але проходиш далі - і різниця стає відчутна, вода тепла...

Катався сьогодні так вже більш внятно - Волі, Глушець, парк.

Трохи напрягає, що при 3-й передачі спереду (і при 2-й спереду та 9-й ззаду) при прокручуванні цепа трохи тріщить щось, ніби цеп за щось чіпляється. Самому трохи стрьомно лізти регулювати, не знаючи що до чого... буду, певно, когось просить.

І треба буде розібратися з режимами амортизаторів. Бо ж не знаю ніфіга... ще вгроблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прогулюючись по проспекту Індустріальний, що у Києві надибав класний сайтна білборді. http://www.veloonline.com/news.shtml?n=534

Порадьте з звідси щось недороге для катання у великому місті. ліміт 2500 грн. 2700 ;)

P.S після китайської формули, що розвалилась за 2 місяці я уже бось велосипедів. Тому сподіваюсь на достойних експертів у цьому ділі. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що - в суботу теж на 6.45??? Хоча один раз спробувати можна.

На 6:30 ;)

Тебе понравится :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи напрягає, що при 3-й передачі спереду (і при 2-й спереду та 9-й ззаду) при прокручуванні цепа трохи тріщить щось, ніби цеп за щось чіпляється. Самому трохи стрьомно лізти регулювати, не знаючи що до чого... буду, певно, когось просить.

Вітаю з вдалою покупкою!

Приєднуйся до велотусовки, виїжджай на покатушки, там народ тобі підкаже/розкаже/підрегулює все щоб не нічого тріщало ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

класний вел.

правда на такому по асфальтовим дорогам гріх кататись. в ліс на ньому треба...

для теста спробуй таки якось в панський ліс погнати по полям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для теста спробуй таки якось в панський ліс погнати по полям.

А можна той ПЛ на гугл мепсі показати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно не только показать, но и свозить туда после завтрашнего купания в Гараздже ;)

(ищи примерно тут - 50 градусов 47 минут 21,57 секунд СШ и 25 градусов 25 минут 08,14 секунд ВД)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(ищи примерно тут - 50 градусов 47 минут 21,57 секунд СШ и 25 градусов 25 минут 08,14 секунд ВД)

Таки знайшов :) Скоро навчусь конвертити геокоординати в різні системи.

Вроді це: http://maps.google.com/maps?f=q&source...=15&iwloc=A

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отличное место, кстати, как оазис в поле ) правда окрестности просто люто, бешено засраны :dont: чтоб родные дети насрали в руки тем свиньям, которые ссыпают горы мусора в поле вокруг леса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...