Перейти до змісту

теорія брехні


eNyk

чи реально виявити брехню людини застосовуючи прийоми з серіалу "lie to me"?  

194 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Дорога Лючі, ти навіть у серіалі бачиш пророцтва. У цьому й весь гумор, вірніше його відсутність. У ВФ така кількість помічників, які вчасно покажуть йому, коли в кадрі треба стиснути кулаки(і не один раз, якщо з першого дубля не вийде так, як написано у сценарії)... мене ображає або твій зашорений погляд на ці всі речі, або загальна недолугість у питанні( в чому я сумніваюсь ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

Дорога Лючі, ти навіть у серіалі бачиш пророцтва. У цьому й весь гумор, вірніше його відсутність. У ВФ така кількість помічників, які вчасно покажуть йому, коли в кадрі треба стиснути кулаки(і не один раз, якщо з першого дубля не вийде так, як написано у сценарії)... мене ображає або твій зашорений погляд на ці всі речі, або загальна недолугість у питанні( в чому я сумніваюсь ).

знаєш Ді, от як себе не настроюй, як не надійся на помічників - натура бере своє. А Янукович теж людина і як його не муштруй - натура бере своє. І пиши -переписуй кадр - якщо кулаки розтисне, то ніздрі роздуються - натура, тобто правда - бере своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щєтаю, любіт.чіста па женскі

Ну да - нє по-мужські же.

... та й аргументи скінчились. Да?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча помічників Ді переоцінює. роспиз яї. згадати хоча б банер на зустрічі з угорським гостем. а па-мужскі- це вирячитись на сіські Бережної чи Королєвської

та й до чого аргументи? цей персонаж червоною лінією через всю вашу творчість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча помічників Ді переоцінює. роспиз яї.

з такою харизмою помічників не хватає, порахуй хоча б підсобників, які вінки привязують до свого місця!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча помічників Ді переоцінює. роспиз яї.

з такою харизмою помічників не хватає, порахуй хоча б підсобників, які вінки привязують до свого місця!

...і про йолку підказують...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
Шкода в екмана лише одна книжка перекладена

зайди у дім книги біля Сільпо, там 2 чи 3

Дякую, гляну. Але я мав на увазі електронні варіанти книг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Нещодавно на роботі був кумедний випадок, наша начальниця, надивившись цього серіалу, відмовила в посаді дівчинці, мовляв, судячи з міміки обличчя та говорила неправду :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... мовляв, судячи з міміки обличчя та говорила неправду :g05:

є така теорія і начальниця молодець, якщо зуміла розпізнати невідповідність слів з поведінкою :0040:

p.s. я постійно співставляю і часто буваю права + це завжди відчувається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

часом від таких "психологів" страждають ні в чому не винні люди

передивлять хаусів, бикових, і інших теорій..

і забувають, що психіатри і психологи - не по фільмам отримують кваліфікацію :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

я дивлюся серіал і читаю психологічні книжки і можу сказати що ці прийоми дають приблизно 98% що можливо розпізнати брехню,але це робиться не зразу а спочатку треба поспостерігати за людиною її поведінкою поговорити про те про що вона в більшості не можна збрехати а потім плавно переходити до того що тебе цікавить.Також слід пам'ятати що є люди поведінка яких прямо суперечить прикладам правди які показані в теорії брехні,але про це тоже згадується і в серіалі і в книжках.Тому я думаю якщо хочеш навчитися розпізнавати брехню треба добре вникнути в це діло а не подивившись 1-5 серій теорії брехні казати що вмієш це робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

хороша чуйка)))

хоча ж усі ми робимо перше враження про людину... це ж також можна назвати чуйкою в деякій мірі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

хороша чуйка)))

хоча ж усі ми робимо перше враження про людину... це ж також можна назвати чуйкою в деякій мірі)

уривок з книги "Как сдвинуть гору Фудзи"

Следующий эксперимент прямо относился к ситуации приема на работу. Еще один ученик Розенталя, Фрэнк Берниери (теперь он работает в университете Толедо), в сотрудничестве с аспирантом Неха Гада‑Джейн в своем исследовании в течение шести недель обучал двух интервьюеров тем приемам, которые обычно используют при интервьюировании специалисты по подбору персонала. Затем эти два подготовленных человека интервьюировали девяносто восемь добровольцев с разным образованием и жизненным опытом. Каждое интервью продолжалось от пятнадцати до двадцати минут, и все они были записаны на пленку. После окончания каждого интервью интервьюер оценивал «кандидата».

Еще один исследователь, Триша Прикетт, затем отредактировала видеозаписи интервью, сократив их до 15‑секундных клипов. Каждый из этих видеоклипов показывал только, как «кандидат» входит в комнату, обменивается рукопожатием с интервьюером, садится, — и на этом заканчивался. Вы уже догадались: когда другая группа людей, посмотрев «видеоклипы с рукопожатием» оценивала «кандидатов», их оценки сильно коррелировали с оценками подготовленных интервьюеров, которые действительно проводили 15— и 20‑минутную беседу.

Это могло бы быть забавным, если бы не было трагичным. Исследования, о которых рассказано выше, показали, что стандартное интервью при приеме на работу — это обман: одураченными оказываются и сотрудник отдела персонала, который проводит интервью, и кандидат. У интервьюера оценка кандидата уже готова в тот момент, когда кандидат еще только усаживается и готовится ответить на первый вопрос. Возможно, на эту оценку влияет то, как кандидат выглядит, двигается или держится, но с уверенностью можно утверждать, что она никак не связана с интеллектуальными способностями кандидата. Последующие вопросы и ответы — это притворство, способ убедить участников, что существуют рациональные основания для решения о приеме кандидата на работу. На самом деле это решение уже принято, причем трудно вообразить более поверхностные основания для него, чем те, что используются в реальности.

2 секунди і ти або працюєш або ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...
  • 4 місяця потому...
літературко по психології почитай, ага. Фільм не на пустому ж місці знімали...

психологія - не наука, і однозначних відповідей вона не дає ні на що.

Наука це тільки те що дає однозначну відповідь??? Ні! Однозначно НІ!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...