Перейти до змісту

теорія брехні


eNyk

чи реально виявити брехню людини застосовуючи прийоми з серіалу "lie to me"?  

194 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

багато хто з вас бачив бодай одну серію цього самого тв проекту. І мені цікаво чи вірить хтось в показане нам акторами, ну чи можна лиш по одному "мікровиразу" чи інших ознаках визначити психічний стан людини? І чи підходять ці ознаки до ВСІХ людей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

літературко по психології почитай, ага. Фільм не на пустому ж місці знімали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо "літературко по психології почитай" це до мене, то можу сказати, що читав (і далеко не одну "книжечку").

Вперше як побачив одну серію, то був дуже зацікавлений ідеєю спробувати "почитати" міміку і жести інших людей. Але як виявилось далеко не завжди ці "прийоми" підходять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода що немає варіанта хз, не дивилася/дивився фільм...

Або детальніше скажи про ці прийоми.

Телевізор майже не дивлюся, так що я без поняття...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тож є такий варіант, він останній.

по телевізору цей серіал не йде (принаймні на скільки я знаю, бо сам тв не дивлюсь). Декілька серій є на ftp - достатньо глянути одну щоб склалось загальне враження

http://www.tfile.ru/forum/ssearch.php?q=%F...E8%FF+%EB%E6%E8 - або тут собі вибери

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По фільму дуже цікаві речі можна дізнатися особливо якщо аналізувати.

Шукав книжку по жестам в неті вроді як і нарив, але не можу зараз знайти.

По серіалу, багато речей які реально працюють. Тільки одразу ж їх треба записувати собі чи як, бо все про що там говориться за раз неможливо запам'ятати. І варто брати до уваги особливості людини, як може просто почухати ніс бо він в неї чешеться, або вухо, чи може просто вона має звичку поводитися певним чином, без цього нікуди.

Але погодьтеся, коли людина говорить тобі так а сама головою махає вліво-вправо показуючи ні, яка це може бути правда ?

Або коли стискуються пальці рук, що говорить про закритість по відношенню до вас, чи те саме здивування яке по серіалу триває не більше секунди, а як говориш із кимось то той брови з лобом підніме на секунд 5 і ніби він про це перший раз чує....

і т.д.

Чекаю продовження серіалу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

літературко по психології почитай, ага. Фільм не на пустому ж місці знімали...

психологія - не наука, і однозначних відповідей вона не дає ні на що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукав книжку по жестам в неті вроді як і нарив, але не можу зараз знайти.

http://www.google.com.ua/search?hl=ru&...%BD%D0%B8%D0%B9

По-першому-ж посиланню качається ;)

До речі, знаю людину, що її виштудіювала і могла прямо... читати думки. Відчуття-жахіття :)

Пора скочати з ФТП фільм, подивитись. До речі, /Video/Serials/Lie2M - це воно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По фільму дуже цікаві речі можна дізнатися особливо якщо аналізувати.

Шукав книжку по жестам в неті вроді як і нарив, але не можу зараз знайти.

По серіалу, багато речей які реально працюють. Тільки одразу ж їх треба записувати собі чи як, бо все про що там говориться за раз неможливо запам'ятати. І варто брати до уваги особливості людини, як може просто почухати ніс бо він в неї чешеться, або вухо, чи може просто вона має звичку поводитися певним чином, без цього нікуди.

Але погодьтеся, коли людина говорить тобі так а сама головою махає вліво-вправо показуючи ні, яка це може бути правда ?

Або коли стискуються пальці рук, що говорить про закритість по відношенню до вас, чи те саме здивування яке по серіалу триває не більше секунди, а як говориш із кимось то той брови з лобом підніме на секунд 5 і ніби він про це перший раз чує....

і т.д.

так само в мене: є звичка тицяти пальцем в сторону, коли говорю. А по серіалу це означає, що я весь час брешу, а я ж то правду говорю!!! (ну не завжди, звісно :) )

Пора скочати з ФТП фільм, подивитись. До речі, /Video/Serials/Lie2M - це воно?

воно, але там декілька серій. Останні не такі ефектні, як перші п'ять.

пс: на будь-якому торент-трекері можна скачати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Пора скочати з ФТП фільм, подивитись. До речі, /Video/Serials/Lie2M - це воно?

воно, але там декілька серій. Останні не такі ефектні, як перші п'ять.

пс: на будь-якому торент-трекері можна скачати

Ну не скажіть. Мені 12-та дуже сподобалась.

Можу перезалити всі попередні серії на ФТП.

Скачати зовні можна тут. Хоча їх скрізь повно.

А продовження серіалу чекати не раніше 27 вересня- ось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільми в іншому розділі. Тут говоримо про правдивість, так би мовити, основи фільму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може хтось бачив ознаки брехні в НАШИХ політиків? ;)

Юля Владимировна ооооооооооооооооочень широко рот открывает, когда говорит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

головний психолог цього фільму створив спеціальну прогу, щоб тренуватись... вона є в мене на компі, але, на жаль забув як називається, якщо когось цікавить можу пошукати і залити на фтп....

кілька років тому читав книжку Алана Піза "Язык телодвижений: Как читать мысли по жестам" і якшо попостерігати за людьми то це реально працює...

IMG5463-1250147231.gif

Год выпуска: 2000

Автор: Аллан Пиз

Формат: HTML

Качество: eBook (изначально компьютерное)

Описание: Книга "Язык телодвижений" поможет осознанно фиксировать, определять и понимать внутреннее состояние собеседника, его настроение, отношение к происходящему и к вам на основе его жестикуляции. Учитывая тот факт, что мужская половина человечества владеет искусством бессознательного восприятия такого рода сигналов в меньшей степени, у вас есть прекрасная возможность овладеть этим искусством на сознательном уровне.

Allan_Piz.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IMG5463-1250148504.jpg

Mett(Micro Expression Training Tool) - Тренажер для распознавания микровыражений на человеческих лицах.

В то время как большинство выражений дляться от двух до трех секунд,микровыражения длятся намного меньше:

около 1/15 секунды.Они позволяют увидеть что на самом деле чувствует он(или она) и что пытается скрыть

Меньше чем за час METT научит вас,или позволит научить других,как увидеть эти микровыражения.

Наши исследования довели что каждый может научиться видеть то что раньше не замечал.

Программа состоит из 5 частей.

1)Предварительная оценка способностей

2)Тренировка(Обучающее видео объяснит как отличать одно микровыражение от другого)

3)Практическое применение навыков

4)Закрепление пройденного материала

5)Тест для сравнения с предварительной оценкой.

Язык интерфейса: English

Вес: 155 Мб (112Мб в архиве)

Таблетка: Не нужна

Установка: После извлечения из архива смонтировать файл METT.CCD алкоголем или друим эмулятором.

ression_Training_Tool_.rar"]Зовнішнє посилання

ression_Training_Tool_.rar"]<<<Link FTP>>

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pre-test 50% <_<

на наступному етапі не хоче відео показувати - не знайдена програма розпаковки

_____________________________

розібрався! кому треба http://downloadcenter.intel.com/download.a...ms〈=eng

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Пам"ятаю в школі внас були спеціальні додаткові заняття, предмет називався "Культура спілкування", дк нам десь місяць розповідали про міміку тіла. Чоловікам справді важче розпізнати такі вирази, тому приходиться тренуватись свідомо.

так само в мене: є звичка тицяти пальцем в сторону, коли говорю. А по серіалу це означає, що я весь час брешу, а я ж то правду говорю!!!

по-перше, жодна з ознак не дає чіткої відповіді правда чи брехня - все аналізується комплексом

по-друге, в кожної людини є свої звички, які можуть співпадати з "мовою тіла" тому для приблизної орієнтації треба помітити хочаб 3-4 однотипних ознаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Помітила в людей на прийомах у лікарні - потирання рук і бігаючі очі - неспокій, нервовість, переживання, нетерплячка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Занадто багато факторів впливає на стан людини, тому це все 50/50.

А фільм цікавий, з того що можна дійсно подивитись і відпочити. оцінка 4.

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все ніяк неможу дочитати книжку (все часу нема) Пола Екмана - Психологія брехні там проскакують фрагменти з серіалу. В загальному брехню можна розрізнити, але не у всіх тому що інколи людина бреше навіть незнає що бреше або бреше так що це дуже важко зрозуміти. в цій книзі пишеться в першій частині про Гітлера який був майстером в брехні та про те, як він "розвів" Черчеля та ще декількох керівників держав. Тобто для того щоб збрехати треба навчитись приховувати свої емоції а це дуже-дуже важко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от в моїй голові блимнула думка - мож взяти і трохи проаналізувати виступи наших політиків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... А навіщо ж аналізувати? Хіба ж так не видно, що то за одні? ;)

От мені буває цікаво дивитись на боксерів на прес-конференціях перед і після боїв :) От якраз там добре видно невідповідність слів і поведінки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...