Перейти до змісту

Шукаю кота з квартирою.


Luychi

Рекомендовані повідомлення

Шукаю кота, бажано рудого, пухнастого. Для кішки. Бажано, щоб відвезти її до кота. Для в'язки. Щоб були кошенята.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СВОДНИЧЕСТВО - содействие внебрачным половым сношениям или удовлетворению половой страсти в иной форме.

Статья 302. Создание или содержание притонов и сводничество

1. Создание или содержание притонов, а также сводничество для разврата — наказываются штрафом до пятидесяти не облагаемых налогом минимумов доходов граждан или ограничением свободы на срок до двух лет.

2. Те же действия, совершенные с целью наживы или лицом, ранее судимым за такое преступление, или совершенные организованной группой, —

наказываются ограничением свободы на срок до пяти лет или лишением свободы на тот же срок.

3. Действия, предусмотренные частями первой или второй настоящей статьи, совершенные с привлечением несовершеннолетнего, —

наказываются лишением свободы на срок от двух до семи лет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не для "разврата", а для благородної мети - продовження роду котячого!!!! :P

І кішці уже 4 роки, що по-людських мірках відповідає близько 25-зо років. "Дєвушка созрєла"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luychi, а предыдущие три года вы провели с затычками в ушах? :smile3:

ps. кот с квартирой есть, но он уже занят

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luychi, а предыдущие три года вы провели с затычками в ушах? :smile3:

ps. кот с квартирой есть, но он уже занят

а шо, не видержує множествєнних полових связєй?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо, не видержує множествєнних полових связєй?

он лентяй и однолюб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В попередні роки краплі крапали, щоб заспокоїлась. А зараз кошенят хочемо, тим більше що на них вже й черга вишикувалась. Восени кота привозили і ми парочку на дачу вивезли. Пробули вони там 4 дні, кішка заспокоїлась, список бажаючих мати кошенят, склався, а врешті-решт .... облом виявився. Пів року вона, симулянтка, мовчала, а тепер знов завелась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Люди, згляньтесь над кицькою. Вона, бідолаха знову хоче любові - великої і чистої. Посватайте їй кота-партнера. Будьте такими добрими!

Об'єм моєї вдячності не буде знати кордонів, в межах розумного. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добра порада. Тільки киця сильно балувана - за двері квартири виходити не хоче, що вже тут про вулицю казати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можна її до кота. Краще кота до неї.

Поясню: корлись у мене був кіт (такий як у laska на аватарці ;) ) типу сіамський. Так от, привезли до нього кицю. таку гарненьку.. вона до нього і так і так.. а він ї мало що не роздер, позарапв до крові хазяйку киці, саму кицю, а я став його забирати, то він мені руку прокусив (долонь) добряче так прокусив...

Кіт - самець. Мисливець. Його територія. І він за неї б'ється. А тут хтось чужий та ще й на його території..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми кота привозили до кицьки. Кошенят не получилось. Сказали краще на його територію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми теж так кішечку домашню (сибірську) колись зводили... Прогавили час, а потім вона вже кота до себе не підпустила (чисто по-мужененависницьки) - ні на його, ні на своїй території <_< так що, якщо вона у вас досі не гуляла, може получитись так, що вже і не захоче.........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно було і з моєю балінезійкою. Так дєвою і прожила 13 з половиною років.

А її мама теж не підпускала до себе, поки не привели чистого балінеза, як і вона. Моя і стала першим потомством, але з нею такий фокус не пройшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...