Перейти до змісту

[Архів] - Зніму квартиру, кімнату, "житло"!


Gal4on0k

Рекомендовані повідомлення

Хочу орендувати 3-кімнатну квартиру, будинок або частину будинка в Луцьку. З меблями, холодильником, пральною машиною, Інтернетом. Можна через агенство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 370
  • Створено
  • Остання відповідь

Без шікідливих звичок, зніму однокімнатну квартиру. Порядність та своєчасну оплату гарантую. Розгляну всі пропозиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Молода сім'я орендує 1-2 кімнатну квартиру в Луцьку. З меблями, холодильником, пральною машиною (Інтернетом якщо нема то щоб була згода власника на те що його проведемо ми). Можна через агенство чи ріелторів які беруть гроші за свої послуги лише по факту зняття квартири. Порядність (не дебоширити і не руйнувати квартиру) і своєчасність оплати гарантуємо. Звертатись в в приват або за телефонами 097-676-57-90(Юрій) , 050-999-68-63 (Ольга).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю 2 кімнатну квартиру поблизу центра або в центрі Луцька для порядних працюючих дівчат на довготривалий термін. Ціна за оренду квартири 2000-2500 грн. Своєчасна оплата та порядність. Звертайтесь у приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молода сімя зніме однокімнатну квартиру р-н "Променя","Там-Там" а також р-н ЗАГСу. Бажано вмебльвану з косметичним ремонтом. Оксана 0665504438.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здам 2-ох кімнатну квартиру(2 великі кімнати і балкон) в центрі (3хв. від Цума) з меблями, правда старими(телевізор,холодильник, телефон, є можливість підключити інтернет, автоматична колонка постійно є гаряча вода, є стіралка але поки ще не встановлена), зроблений косметичний ремонт(поміняні всі труби, сантехніка, нова плитка). Оплата 1900 грн. без комунальних. Власник, не агенство.

Контакти:

тел. 0661766631-МТС

тел. 0631838615-Life

тел. 0977348117-Djuice

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро звільняється кімната. район 33го, бажано для 1 працюючого хлопця.

є інтернет, супутникове, меблі. 063 68 55 998

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найму 1-к. квартиру або окрему кімнату на 33-40 кв. Без посередників!!! Порядність, охайність - все гарантую. 050 378 42 20

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день. Здаю однокімнатну квартиру в районі ГПЗ. Третій поверх цегляного будинку. Частково вмеблоьвана, а саме в кімнаті стінка "Волинь". У кухні газова плита та кухона мебель, стіл стільці та уголок. У коридорі прихожа. Ремонт робився давно але стан задовільний. Підлога паркет. Вікна пластикові.також є балкон засклений. Встановлені лічильникі на воду газ світло. Термін на один рік по закіченю якого можливо буде обговорити продовження. Оплата одразу за 6місяців по 1100 за місяць плюс комунальні послуги. На далі на місяць в перед.

Звязок через приватні повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зніму 2-3-х кімнатну квартиру для 3-х працюючих хлопців (інженери). Бажано район 5-ї школи. Розгляну любі пропозиції. Агентствам не турбувати.

ПМ в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро звільняється кімната. район 33го, бажано для 1 працюючого хлопця.

є інтернет, супутникове, меблі. 063 68 55 998

яка там ситуація з кімнатою,місце вже звільнилось?0994317721
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зніму 1-к. квартиру або кімнату для працюючого хлопця. можливий варіант на підселення. Бажано район ЦУМу або Авангарду. 0986793810, 0950019529

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молода сім'я без дітей зніме 1-, 2-кімнатну квартиру на тривалий термін.

Вимоги до квартири:

1.Ціна до 2000 грн. з комунальними.

2.Розташування бажано в 33-ому,40-ому районах(більше цікавить район Соборності,Кравчука,Гордіюк,розглянемо також і інші варіанти).

3.Квартира у нормальному житловому стані.

4.Наявність або можливість проведення (за кошти наймачів) інтернету.

5.Частково вмебльована,а саме:

-вмебльована кухня та наявність холодильника

-в кімнаті диван або ліжко

-трюмо в прихожій

-шкаф стінка або тумбочки в кімнаті.

Гарантуємо:

1. Своєчасну оплату.

2. Чистоту,порядок і порядність.

Квартира цікавить з березня,тому варіанти потрібно оглядати вже.

Мій телефон 050-193-58-30 Тарас.

Можливі варіанти як від власників,так і від агенств.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається вмебльована 3-кімнатна в хорошому стані квартира в районі 33-го кварталу, є побутова техніка. Вартість - 2000 грн. в місяць + комунальні. Деталей не знаю.

Телефон посередника - 099-037-14-84, Жанна.

ЗІ.(Були у неї і 1-кімнатні, але я не в курсі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю трикімнатну квартиру, бажано не верхні поверхи, р-ни Кравчука, Соборності, Чорновола. Бажано з автономним опаленням/гарячою водою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Молода сім'я купить 2-х кімнатну квартиру (бажано в районі 33 або 40) ціна питання договірна.

0951325703 Андрій 0966029264

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зніму з дівчиною квартиру 1000-1500 грн. Ми є порядними та охайними студентами 3 курсу) Телефонувати за номером 0936551814

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власник. Здам (орієнтовно з 01.04) однокімнатну квартиру-студію по вул. Січова (пр. Відродження, за СМ «Наш край»). Квартира малосімейного типу розташована на 1 поверсі 5 поверхового цегляного будинку. Квартира дуже тепла, вікна виходять на сонячну сторону. Проведений свіжий капітальний ремонт. Замінено усі комунікації (електро-, водозабезпечення, каналізація). Нові меблі (кухня, диван, комод, прихожа). Нова побутова техніка (холодильник, пралка, газова варочна поверхня, витяжка). Комунальні платежі біля 250 грн/місяць (в опалювальний період). Туалет і ванна об’єднанні. У ванні нова душ-кабінка, нова сантехніка, нова тумба з вмивальником. Підлога по усій квартирі встелена плиткою. Є засклений балкон з маленьким погрібом. Підведений Інтернет. Квартира здається порядним і охайним людям (без маленьких дітей). Оплата - 1900 грн/місяць + комунальні.

КВАРТИРА ЗДАЄТЬСЯ ВЛАСНИКОМ. ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПОСЕРЕДНИКАМ, НЕ ТУРБУВАТИ, НЕ ВКЛЮЧАТИ У БАЗИ ДАНИХ, КОНТАКТНІ НОМЕРИ МОЇХ ТЕЛЕФОНІВ І ФОТО НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ!

тел. О5О-593-Ч5-22, О67-95І-ЧО-97.

Деякі фото є в мене в темі. Решту фото зможу зробити і розмістити пізніше.

Прохання, не відписувати, а, якщо зацікавило - телефонувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молода сім'я без дітей зніме 1-, 2-кімнатну квартиру на тривалий термін.

Вимоги до квартири:

1.Ціна до 2000 грн. з комунальними.

2.Розташування бажано в 33-ому,40-ому районах(більше цікавить район Соборності,Кравчука,Гордіюк,розглянемо також і інші варіанти).

3.Квартира у нормальному житловому стані.

4.Наявність або можливість проведення (за кошти наймачів) інтернету.

5.Частково вмебльована,а саме:

-вмебльована кухня та наявність холодильника

-в кімнаті диван або ліжко

-трюмо в прихожій

-шкаф стінка або тумбочки в кімнаті.

Гарантуємо:

1. Своєчасну оплату.

2. Чистоту,порядок і порядність.

Квартира цікавить з березня,тому варіанти потрібно оглядати вже.

Мій телефон 050-193-58-30 Тарас.

Можливі варіанти як від власників,так і від агенств.

Дякую.

Неактуально.Квартира знята.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зніму 2-кімн квартиру в районі центру, київського майдану, волі, винниченка, 33 або 44кв. БЕЗ МЕБЛІВ.

Порядність і своєчасну оплату гарантую.

т. 097 940 39 37 Сергій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях звільняється кімната на 33му. здам молодому працюючому хлопцю.

за деталями-в приват або 063 68 55 998

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...