Перейти до змісту

[Архів] - Зніму квартиру, кімнату, "житло"!


Gal4on0k

Рекомендовані повідомлення

Здається 1-кімнатна квартира на пр.Волі, без меблів. Вартість - 1400 грн. в місяць (з комунальними включно).

Тел. - 099-037-14-84 або 067-823-85-20, Жана ( агентство ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 370
  • Створено
  • Остання відповідь

Здаю 2-кімнатну квартиру з євроремонтом. НОВОБУДОВА! 3000тис.+200 грн.(ком.послуги).ВЛАСНИК!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сім'я з 4-х чоловік зніме 2-3 кімнатну квартиру в районі 33 та 40 кв на тривалий термін. Ціна до 2200 (з комун. посл.). Бажано без побутової техніки та мінімумом меблів. Наявність інтернету або можливість підключення.

Олександр

066-904-10-21

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здаю 2-кімнатну квартиру з євроремонтом. НОВОБУДОВА! 3000тис.+200 грн.(ком.послуги).ВЛАСНИК!

Фігассє!

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та це ще не "фігассє"... Є по 4 штуки і по 5 навіть! Навіть уявити не можу, що там :) Певно, унітази з позолотою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та це ще не "фігассє"... Є по 4 штуки і по 5 навіть! Навіть уявити не можу, що там :) Певно, унітази з позолотою :)

Так там не штуки, а ЛІМОНИ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сім'я з 4-х чоловік зніме 2-3 кімнатну квартиру в районі 33 та 40 кв на тривалий термін. Бажано без побутової техніки та мінімумом меблів. Наявність інтернету або можливість підключення.

Олександр

066-904-10-21

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається окрема кімната на пр.Молоді для студента або працюючого хлопця. Ціна 650 грн. + 1/3 по лічильниках (~50 грн./міс.).

Посередників прохання не турбувати.

В ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Зніму 2-х або 3-х кімнатну квартиру 40-й або 33-й, район варшавки або слона, без меблів. Терміново!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Здам 2к квартиру за ТамТамом, частково вмебльована.

2200+лічильники

Звязок через приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здам 2к квартиру за ТамТамом, частково вмебльована.

2200+лічильники

Звязок через приват

не актуально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

терміново зніму кімнату (чи підселення) ціна - до 800 грн (це вже з к.п.) ТЕРМІНОВО бажано район 5 шк., ЖД, авангард. 0666106392, 0978735901

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю 1-кімнатну квартиру для дівчини, бажано євроремонт та інтернет, бюджет 2000 грн цікавлять всі райони крім грушевського, привокзального та 5 шк. Актуально тільки сьодні.

Нуль- 99-шість11-чотири6-чотри9

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хлопець та дівчина знімуть квартиру у Луцьку на довготривалий термін, вмебельовану чисту з хорошим ремонтом, цінова політика до 1750 грн за все.

093-655-18-14 Сергій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТЕРМІНОВО Зніму кімнату, бажано район 5 школи, Винниченка, жд, Артемовського, Перемоги, Грушевського, Шопена, в р-ні Там-Таму.Ціна - прибл. до 900 - 950 (яко без комунальних) або до 700 (якщо з комунальними).

Бажано без господарів.

Влад.

0978735901 Djuice

0666106392 MTS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Молода сім'я (я і дружина) терміново зніме однокімнатну квартиру в центрі міста (починаючи від ЦУМа і до Київської площі).

Цікавлять квартири з нормальним ремонтом, частково вмебльовані.

Тел. О5О2742624.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТЕРМІНОВО!!! Шукаю хлопця на підселення в 2-к кв. В кожному окрема кімната, вартість з одного - 900 + 1/2 кп(десь 100-120 грн). по проспекту Волі, 3 поверх, вмебльована, пластикові вікна та балкон, без холодильника. Є можливість підключити кабельне та інтернет. ХОЛОДИЛЬНИК НЕ ПРОБЛЕМА - МАЮ СВІЙ. ТЕРМІНОВО!!!

0666106392

0978735901

ПРОПОЗИЦІЯ АКТУАЛЬНА ДО 30.10.2013р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молода сім'я (я і дружина) терміново зніме однокімнатну квартиру в центрі міста (починаючи від ЦУМа і до Київської площі).

Цікавлять квартири з нормальним ремонтом, частково вмебльовані.

Тел. О5О2742624.

В принципі, можна квартиру і не в центрі міста, якщо є якісь варіанти, то дайте знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молода сім’я без дітей зніме 1-, 2-кімнатну квартиру або невеликий будиночок. Порядність і своєчасну оплату гарантуємо. Агентства прохання не турбувати!!

Тел. 0996350445 або ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є 2 кімнати в 3-кімнатній квартирі. потрібно 2 хлопці (по 1 в кімнату) Вартість кімнати - 1000+ 1/3кп. БЕЗ ВЛАСНИКА. І-нет, автономне опалення, стіралка, великий холодильник. ЄВРОРЕМОНТ. На ШОПЕНА (зразу біля меморіалу). ТЕРМІНОВО (якщо не знайду до 16-00 квартиру здадуть іншим)

В ПРИВАТ НЕ ПИСАТИ - 0978735901, 0666106392.

в приват можу кинути фото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

терміново зніму однокімнатну квартиру або частину будинку в районі львівської, володимирської.

пропозиції в приват або за тел. 0990590131 Антон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...