Перейти до змісту

[Архів] - Зніму квартиру, кімнату, "житло"!


Gal4on0k

Рекомендовані повідомлення

Здається 1-кімнатна квартира по вул.Федорова, частково вмебльована. Вартість 1600 грн. в місяць + к/п.

Жана (агентство, оплата після вселення)

г. Луцьк

тел.: 099-037-14-84

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 370
  • Створено
  • Остання відповідь

Сниму квартиру, времянку, рассмотрю любые предложения, недорого, 0977626716, skype valechka_n

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молода сім*я зніме 1-кімнатку квартиру в районі 33, Молоді,Соборності, Кравчука на довгий термін.

Охайність та своєчасну оплату гарантуємо.

0500770843 Альона

0954695363 Саша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сім`я зніме двох кімнатну квартиру або частину будинку на тривалий термін, в районі вулиць: Відродження, Рівненська, Київський м-н, Дубнівська, п-т Волі, без меблів, до 1500 грн за все. Порядність гарантовано.

Прохання агентства не турбувати.

Контакти в пм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сім'я без дітей зніме квартиру на довготривалий термін.

Можна без меблів або частково вмебльована та без п/т.

Головне, щоб була укомплектована кухня.

33-ій, Відродження, Соборності, Ветеранів, Молоді, Кравчука.

До 1500 грн.

Гарантуємо оханійсть та своєчасну оплату.

Посередників прохання "не турбувати".

093 один95 69 шість7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зніму 1-2 кімнатну вмебльовану (частково вмебльовану) квартиру в районі Грушевського, Стрілецької. Охайність, порядність, своєчасну оплату гарантую. Рієлторів і посередників прохання не турбувати. Координати в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зніму одно або дво-кімнатну квартиру в районі Центру, Перемоги, Грушевського, вмебльовану до 2000грн. порядність та своєчасну оплату гарантую!

Пропозиції в приват, агенств з нерухомості прошу не турбувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зніму на тривалий термін квартиру, кімнату, житло. Порядність і чистоту гарантую. Писати сюди або в приват. Розгляну усі пропозиції.

Привіт ,що саме тебе цікавить в квартирі ?які умови?скільки кімнат?яка сума оренді?на який час тривалий термін чи ні?0665661029

Сім'я без дітей зніме квартиру на довготривалий термін.

Можна без меблів або частково вмебльована та без п/т.

Головне, щоб була укомплектована кухня.

33-ій, Відродження, Соборності, Ветеранів, Молоді, Кравчука.

До 1500 грн.

Гарантуємо оханійсть та своєчасну оплату.

Посередників прохання "не турбувати".

093 один95 69 шість7

Привіт ,що саме тебе цікавить в квартирі ?які умови?скільки кімнат?яка сума оренді?на який час тривалий термін чи ні?

ТЕРМІНОВО

Дві працюючі сестри знімуть кімнату вартістю до 450 грн. з особи, без власників, охайність, порядність, оплату вчасно ГАРАНТОВАНО

контактний номер 0993060272

Привіт ,що саме тебе цікавить в квартирі ?які умови?скільки кімнат?яка сума оренді?на який час тривалий термін чи ні?0665661029

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрей29 є якісь варіанти? Також би знімав кімнату або однокімнатну квартиру в районі 1000 грн, умові особливі не потрібні, аби нормальний інтернет був))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

молода сім*я без дітей шукає 1-2 кім.квартиру до зими. орієнтовно 1000-1300грн за оренду + комунальні район 33, також розглянемо варіант за межами міста до 5км

моб. 0503786три75

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніться в Агенство " Берегиня"

Порядні , приємні дівчата . Швидко та якісно , покаже - розкаже .

Вся оплата після підписання договору з власником .

Звертався сам - живемо разом із дівчиною і не жалкуєм .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зніму кімнату в квартирі. БЕЗ ГОСПОДАРІВ! Працююча дівчина, порядна та охайна. Бажано район Там-Там. Можливий варіант одна кімната для двох дівчат. З пропозиціями звертайтесь за телефоном (063) 31-73-828.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Родина з Криму шукає 1-кімнатну квартиру ціною в районі 1200-1300 грн за місяць.

Родина дуже порядна, переїхала до Луцька в березні-квітні, жили у волонтерів, потім у моєї куми. Чоловік працює, дружина доглядає трирічну дитину та підробляє нянею. Сім'я дуже порядна, адекватна і невибаглива.

Тел. до мене: 0634223343, 0969214446 (Олена)

Буду вдячна за інформацію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий шукає 1к з гарним ремонтом і меблями, в новішому будинку

Бажано від власника

099 726 87 4О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Молода сім'я з Луганська шукає однокімнатну квартиру.

Дітей поки немає, жінка невдовзі має народжувати.

Мій телефон 0501543720

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молода сім'я з дитиною зніме 1-кімнатну квартиру в р-ні 33 кв. на тривалий термін без посередників. Можлива передоплата.

тел. 050 611 03 09

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зніму 1 кімнатну квартиру, чол., довготривалий час. Р-н 40, 33. Можна і окрему кімнату в приват.буд Теремно, 33, 40.

066-442-47-50 Роман.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хлопець та дівчина знімуть 1-кімнатну квартиру на довготривалий термін! Ціна - до 2000 за все! Поселення в кінці серпня! Гарантуємо чистоту та вчасну оплату оренди! 0936551814- Сергій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зніму квартиру або частину будинку на довготривалий термін! Можна за містом!!! Ціна - до 2000 за все! Гарантую чистоту та вчасну оплату оренди.

Писати в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить довгостроково квартира 2-3 кімнатна без меблів , можлива мебльована кухня.

З сучасним ремонтом ,розглянемо різні райони міста

Зв'язок через приват або О95-2ОО-15-33, О98-3ЧЧ-9О-ІІ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зніму з вересня 1-2к. квартиру на ГПЗ (вулиці Грабовського, Шота Руставелі, Дружби народів) з вмебльованою кухнею та пралькою, інші меблі є свої.

На тривалий термін. Орієнтовна вартість до 1700 грн за все.

Посередників прохання не турбувати.

Роман о5о 43вісім два7 З8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двоє дівчат знімуть однокімнатну вмебльовану квартиру на тривалий термін вартістю до 2000грн. Чистоту і вчасну оплату гарантують .тел 0667083869 або в приват , агенства не турбувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...