Перейти до змісту

Лето, солнце, носите ли вы очки?


verus

Рекомендовані повідомлення

Носите ли вы солнцезащитные очки? Интересно какие модели сейчас в моде и вредят ли они глазам??

Лично я не могу без них, это для меня одновременно и защита от солнца, модный аксессуар и просто как обруч :) - Polaroid M8912

M8912.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи не задорогий обруч?

Якщо там дійсно справжні! лінзи polaroid .

Загалом окуляри ношу (часом) і вибираю те, що подобається, за модою не гонюся.

щось типу upload1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сонцезахисні окуляри, які зараз здебільшого носять дівчата, такі від маківки до підборіддя, швидше псують лице, ніж прикрашають, як на мій смак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ношу окуляри...

З однієї сторони страшенно не люблю яскравого світла - очі починають сльозитися в сонячний день..

З іншої - почуваю певний дискомфорт в окулярах від того що все бачу в "не тих" кольорах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба просто купити нормальні окуляри, ті самі Polaroid, тільки оригінал, в них взагалі супер, вони не спотворюють кольори, а дійсно виконують свою функцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні. все одно не те. Різні окуляри пробував...

якось неприємно мені коли бачиш світ не в тих тонах, в яких він є насправді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мне нравятся цвета мира, когда я на них смотрю через оранжевые очки :) Особенно впечатляет вечернее небо :)

Но когда не на байке, то очки практически не ношу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ношу только на велосипеде. Чтобы пыль, песок, мелкие насекомые и прочая мразь не попадала в глаза. А так, почти всегда обхожусь без них, хотя лежат на полке Polaroid, которые последний раз юзались на море в позапрошлом году.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я жене подарил Oakley sport со сменными линзами. и для руля - днем темные, в сумерках желтые,

и стрелять помогает - более контрастная мишень в желтых линзах.

oakleysportsperformance.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...