Перейти до змісту

мама, тато, водко, я...


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

ставлю чайник, визираю через вікно у двір(живу на 2-му поверсі), бачу кортінко:

стоіть бритий налисо мужчіна "шотооколо 30", возе взад вперед, вправо-вліво літню колясочку з близнючками..рухи різкуваті, розкоординовані, вся постава говоре, шо папа знаходиться у стані сп"яніння, при чому стан близький до такого, колю людина блізка до вихода в астрал.

через 5 хв..

коляску забрало молоде женщіно, явно тверезіше, рядом ще одне дітятко років 3-5, і ще одне женщіно, яке за ступенем сп"яніння близьке до мужчіно, говоре йому шось ругатільне па тіпу " u r fired, nigga!", при цьому трима на руках малючка, підозрюю, що пасажира коляски, хода в стилі "ого, які волни на морі і палубу кача". женщіни уходять, мужчина бєзцельно бродить по дворі під лозунгом " а х. його знає де я є..."

через хв мужчіну призиває дітьо, шо бігало між дорослими, вони ще раз збираються в кучку, і папі навіть поручають потримать на руках рибйонка...ще якийсь час вони хаотично курсують по двору, потім зникають..Надіюсь, у них усе буде добре і діти щасливо попадуть у свої колисочки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо позавідував йому? )))

фемілі хвилину тому було забрано таксомотором..

чому треба було заздрити: кількості дітей, стану сп"яніння, чи тому, шо його водили двором, щоб він в астрал не вийшов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька днів тому. За "Зосею" стоїть якийсь Чері Тігго. Біля нього - красавєц конца 80-х смачно курить цигарку. За пару секунд бичок летить на землю. Питаю: "Нема більше куди викинути?" Воно на мене дивиться, і ще й смачно харкає собі під ноги. "Бидло", - кажу йому. Він відвертається.

Вчора. Повертаючись з ринку, стою на переході. Поряд біля мене стоїть якесь чмо в капюшоні, оченята бігають як в злодія, бачу, що до барсетки придивляється. І сємкі лузає, тут же плює під ноги. Я дивлюсь йому в фейс, поки він не зустрічається зі мною поглядом. Відводить очі. Я - ні. Він знову на мене зиркає, бачить, що я продовжую його розглядати, відвертається. За пару секунд знову дивиться на мене. Питаю: "Слабо позамітати за собою?" Той мовчить, і не перестаючи плювати сємкі, переходить дорогу на червоне світло.

Стою машиною в одній підворотні. З-за рогу заходять двоє хлопців, років 23-25, синхронно стають до стіни, починають сцяти. Сигналю їм, матюкаю. Ті - 0 по фазі. За декілька секунд одягли штани, на мигах щось одне одному показали, і пішли туди, звідки прийшли, очевидно, глухонімі. Але невже це дає їм право мочитися під чужими вікнами?

Розказували про "Ніч у Луцькому замку", де п'яне бидло псувало всім враження від концерту. І це в Луцьку, в місті, яке позиціонує себе європейським. Це серед західноукраїнського населення, яке вважає себе культурнішим за схід України. На мою думку, варто організовувати якісь варти порядку, і нещадно (переломами кінцівок, струсами мозку і т.д.) викорінювати бидлоття всіх віків і рангів. Але, боюся, що відсоток всякого бидла і жлоб'я - пішого, п'яного, тверезого, на автомобілях - перевищує відсоток тих, хто хотів би жити культурно і спокійно. До бидла відношу всіх, хто в догоду власним інтересам порушує загальнолюдські правила, і заподіює шкоду іншим - співає п'яним вночі під вікнами, курить в під'їзді, заставляючи сусідів дихати своїми нікотиновими туманами, переходить дорогу на червоне світло, не дотримується ПДР, лінується включати поворотники, матюкається на вулиці, смітить і т.д. Відповідно, кого тоді в варти порядку брати, якщо бидло в нас превалює? А якщо його ще й владою наділити - тоді ого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне щоб бидло не було при владі.

Бидло в низах завжди було є і буде, робити з цього трагедію та драматизувати не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчику, в нас бидло і так при владі.

Із грязі да в князі. Воно їде на червоний, паркується де подобається, викидає сміття, там, де стоїть.

А потім верещить, про кількість ДТП, у які потрапили пішоходи, переходячи дорогу, про кількість порушень водіїв при парковці, про те, як загадили природу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, ось маленька ілюстрація (ілюстроване для Росії більш ніж актуально для України):

IMG51-1247468361.gif

(с) Лепрозорій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, ось маленька ілюстрація (ілюстроване для Росії більш ніж актуально для України):

По телеку видел репортаж на эту тему, показывали европейцев не помню какую страну вроде Францию. Они на праздники ехали все на море, очереди сумасшедшие, машины еле едут, что-то там простояли сколько то часов. И показывают дорогу, на ней в 2 полосы стоят машины в очереди без движения, ожидают, а справа от них есть резервная полоса третья, так ни один не выехал на резервную полосу за все количество часов что там пробыла съемочная группа. И журналисты как раз проводили параллель между нашими водилами и ихними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На автобазарі в нас почали вчити таких "розумників". Там дорога вузька, зазвичай, коли базар закінчується, трафік йде в два ряди з базару і в один ряд з міста в бік базару. Але є такі "самі розумні" водії, які завжди спішать більше всіх, виїхати мають самі перші. І інколи вони пхаються в третій, зустрічний ряд, щоб об'їхати всіх інших. А коли йде зустрічна машина, то діватись вони вже не мають куди і починають пхатись між машини в свій ряд, сигналячи і матюкаючись щоб їх пропустили. Так от останнім часом їх пропускати перестали. Якщо виїхав на зустрічну і не встиг з неї виїхати, то здавай задом на самий початок черги і їдь як всі. ІМХО, правильна наука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, ось маленька ілюстрація (ілюстроване для Росії більш ніж актуально для України):

По телеку видел репортаж на эту тему, показывали европейцев не помню какую страну вроде Францию. Они на праздники ехали все на море, очереди сумасшедшие, машины еле едут, что-то там простояли сколько то часов. И показывают дорогу, на ней в 2 полосы стоят машины в очереди без движения, ожидают, а справа от них есть резервная полоса третья, так ни один не выехал на резервную полосу за все количество часов что там пробыла съемочная группа. И журналисты как раз проводили параллель между нашими водилами и ихними.

Показували Австрію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За кордоном вужчі смуги для руху транспорту, і всі - розмічені. А в нас - широка дорога, і широкий караван.

Хоча в тому ж Парижі є смуга тільки для автобусів і таксі. І хоча переважно вона пуста - я не бачив, щоб якийсь легковик виїхав на неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За кордоном вужчі смуги для руху транспорту, і всі - розмічені. А в нас - широка дорога, і широкий караван.

Хоча в тому ж Парижі є смуга тільки для автобусів і таксі. І хоча переважно вона пуста - я не бачив, щоб якийсь легковик виїхав на неї.

а це все тому що там штрафи сногзшебательні.

знайомого в Італії зупинили і перевірили світлопропускаємость стьокл. ну звичайно вона перевищили норму. вліпили штраф - 700 євро. от попробуй після такого щось порушити!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а починалось усе з тата, мами, дітей...

Все починається з малого...

Что такое хорошо и что такое плохо?

Крошка-сын к отцу пришел, и спросила кроха:

- Что такое хорошо и что такое плохо?

У меня секретов нет, - слушайте детишки, -

Папы этого ответ помещаю в книжке.

- Если ветер крыши рвет, если град загрохал, -

Каждый знает - это вот для прогулок плохо.

Дождь покапал и прошел. Солнце в целом свете.

Это очень хорошо и большим и детям.

Если сын чернее ночи, грязь лежит на рожице, -

Ясно, это плохо очень для ребячьей кожицы.

Если мальчик любит мыло и зубной порошок, (тільки не їсти!)

Этот мальчик очень милый, поступает хорошо.

Если бьет дрянной драчун (від слова - "драка") слабого мальчишку,

Я такого не хочу даже вставить в книжку.

Этот вот кричит:

- Не трожь тех, кто меньше ростом! -

Этот мальчик так хорош, загляденье просто!

Если ты порвал подряд книжицу и мячик,

Октябрята говорят: плоховатый мальчик.

Если мальчик любит труд тычет в книжку пальчик (і ніщо інше),

Про такого пишут тут: он хороший мальчик.

От вороны карапуз убежал, заохав.

Мальчик этот просто трус. Это очень плохо.

Этот, хоть и сам с вершок, спорит с грозной птицей.

Храбрый мальчик, хорошо, в жизни пригодится.

Этот в грязь залез и рад, что грязна рубаха.

Про такого говорят: он плохой, неряха.

Этот чистит валенки, моет сам калоши.

Он хотя и маленький, но вполне хороший.

Помни это каждый сын, знай любой ребенок:

Вырастет из сына свин, если сын - свиненок.

Мальчик радостный пошел, и решила кроха:

«Буду делать хорошо и не буду – плохо».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя, чоловіки, ну і понесло вас! Мова то йшла про горе-батьків, що дозволяють собі вживати оковиту необмежено поряд з дітьми і є для них же загрозою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Про дітей і батьків. Що тут сказати як то кажуть дурне діло не хитре, що вміють те і роблять. Держава мотивує народжуваність грошима, але не створила ефективного механізму контролю використання тих грошей. При загальному низькому рівні освіти, не дивно, що бидло народжує не для продовження роду людського, але щоб мати гроші на оковиту.

2. Про великі штрафи в Європі і дисциплінованість. Я думаю, що ключовим моментом є не розмір штрафу (покарання), а його неминучість не дивлячись на тебелі і ранги. Іншими словами дієвість і ефективність судово-виконавчої системи.

P.S. Все вище написане ІМХО, а не істина в останній інстанції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та справа навіть не в неминучості покарання, а в вихованні. В нас діти виховуються на "тато з мамою смітять, і я смітитиму, всі їдуть на червоне, і я їхатиму". А в Європі з дитинства закладається алгоритм "щоб викинути сміття -- знайди смітник". Такі речі працюють як рефлекси собаки Павлова. А в нас і пішоходи лазять через дорогу де і як хочуть, і багато водіїв відверто ігнорують правила. Не тому, що безнаказаність, а тому що ТАКЕ ВИХОВАННЯ. Що, введення "Візира" враз знизило кількість порушників до нуля? Якби ж то -- насправді он скільки мільйонів гривень "накосили" штрафами, хоча всі знали, що на дорогах фотографують "Візиром" і присилають "листи щастя". І ще не одне покоління потрібно буде, щоб перевиховати наших людей, з рангу "бидло" перевести в ранг "людина розумна".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нікому дорогу не переходила особа жіночої статі, йдучи не перехресті на червоне світло, і ведучи за собою малу дитину? В мене таке було. Старався ту звізду особо не матюкати (дитина, як не як, поряд була), але "коровою" обізвав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ласка, а що можуть почерпнути діти від бидло-батьків. Які ледь-тримаючись на ногах ще й "виховують" малечу.

Коли бидло-батько суне дитя через дорогу не там де слід, не на пішохідному переході, а потім, коли те дитя, попавши під колеса автівки посеред дороги, батько буде матюкати і волати на водія, що їхав по дорозі. А чому ж той батько сам не навчив дитину ПРАВИЛЬНО переходити дорогу, а не перебігати будь-де. Такого б не трапилося.

Що може корисного, доброго винести дитина, від батька і матері, які напиваються в дим і потім "виховують" дітей, єдине, що можуть запам'ятати корисного діти - не попадатися на очі п'яним батькам!

Все починається в житті з малого..

з зернинки хліб, з промінчика- зоря..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та справа навіть не в неминучості покарання, а в вихованні. В нас діти виховуються на "тато з мамою смітять, і я смітитиму, всі їдуть на червоне, і я їхатиму". А в Європі з дитинства закладається алгоритм "щоб викинути сміття -- знайди смітник". Такі речі працюють як рефлекси собаки Павлова. А в нас і пішоходи лазять через дорогу де і як хочуть, і багато водіїв відверто ігнорують правила. Не тому, що безнаказаність, а тому що ТАКЕ ВИХОВАННЯ. Що, введення "Візира" враз знизило кількість порушників до нуля? Якби ж то -- насправді он скільки мільйонів гривень "накосили" штрафами, хоча всі знали, що на дорогах фотографують "Візиром" і присилають "листи щастя". І ще не одне покоління потрібно буде, щоб перевиховати наших людей, з рангу "бидло" перевести в ранг "людина розумна".

Не побоюсь з тобою погодитись, :) і, на мою думку, якщо копнути ще глибше то особисто я бачу причиною такого "не виховання" брак знань у людей і як наслідок деградацію. Невігласи які піддаються спокусі негайної вигоди, нездатні розумом прослідкувати подальші наслідки своїх вчинків, що і є причиною всіх пороків.

По введенню нових штрафів... Статистика показує що кількість правоворушень зменшилась, особливо на початку їх запровадження. Але ж брак розуму в наших даішників не завжди дозволяє оцінити наслідки їхнього вчинку коли вони відпускають п"яного водія здерши з нього пару сотень доларів. Або якщо взяти Ярчиковий приклад, то та корова яка іде з малою дитиною за руку не по переходу не знає що ПДР написані кров"ю і почасти гальмівний шлях автомобіля набагато довший ніж відстань до її дитини. І таких прикладів можна навести безліч.

Тому резюмуючи хотів би сказати, що для отих дітей з першого посту необхідні правильні знання(виховання), які б показали їм неправильність вчинків їхніх батьків, а таким батькам діючі закони і контроль (щоб їх можна було притягнути до відповідальності), тобто саме діюча судово-виконавча система про яку я говорив раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головна риса, притаманна сучасному українському суспільству -- відсутність поваги в будь-якому її прояві, в тому числі самоповаги і поваги до оточуючих людей, до їх праці, до їх прав, до їх бажань, до їх точки зору. На принципах НЕповаги працює президент, уряд, всі клерки на місцях, і більшість рядових людей, починаючи з водіїв маршруток. Українці НЕповажають один одного, а тому в нас погані дороги (людина, яка поважає оточуючих, не дозволить собі робити погано, будь то міністр транспорту чи рядовий "асфальтоукладчик"), тому в нас черги в паспортний стіл і інші державні установи (людина, яка поважає інших, не дозволить собі пів години сидіти за закритими дверима пити чай або тріпатись по телефону з думкою "Нічого, почекають"), тому в нас грязно на вулицях (людина, яка поважає оточуючих і працю двірника не дозволить собі кинути недопалок або папірець під ноги або витрусити з кишень сміття в ліфті).

Ситуація не зміниться, поки люди не навчаться поважати. І починати потрібно з себе. Я, наприклад, не зможу себе поважати, якщо буду кидати сміття на тротуар, якщо не пропущу жінку з маленькою дитиною в черзі, якщо принципово буду ігнорувати пішоходів на переході і червоне світло світлофора, якщо буду хамити офіціантам в кафе лише через те, що я приніс їм гроші, а значить я пуп землі. А чого ви не зможете себе поважати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Подібні історії жахають. На днях відпочивала на Пісочному, була здивована кількістю маленьких дітей (менше року і більше). Подивувалася сміливості батьків, що їдуть у такі умови, але моє здивування було ще більше коли наставала ніч. До світанку не припинялися гуляння дорослих. Дітей могли і не вкладати, або вкладали і йшли пиячити на берег, а ті бідолашні розривалися в темних зачинених кімнатах.

А сьогодні вночі взагалі шок пережила. Близько 1-ї ночі за стіною (там знімають квартиру) сварка чоловіків і бійка, крик маленьких дітей. Знаю, що там двоє діток, десь 4-5 років. Я вже хотіла міліцію викликати, коли з квартири виповзло двоє молодиків, а саме страшне - жінка з каляскою-люлькою і ще однією дитинкою, десь 3-4 роки. Спустилися вниз, один смачно відлив на клумбу, інший гойдаючись взяв старшу дитину на плечі, посвітив горе-матері запальничкою в каляску, щоб та вгомонила немовля. І так поплентались в темряву....

В мене просто був штопор від побаченого, який переходив в страшне обурення!!! Щиро надіюсь, що з дітьми усе добре, але про яке "добре" можна говорити, коли діти переживають такі стреси? :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...