Перейти до змісту

Продається будинок в Підгайцях


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

Дай ще й ціну з "початку осені", бо та, що на початку топіка - для Карлсонів, однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото з початку літа.

І за ОЦЕ просити 140К у.о.??? Альо, гараж, ви з якої планети впали до нас???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Чювачок... оце я зараз так прикінув: ця моя хрущьовочка, коли я через 25 років виплачу за неї кредіт... то ти знаєш, шо я поняв? Шо мені її продавати смислу менш, ніж за 600 штук баксів не буде! Отак! (С) Файна Юкрайна

... і це не офтоп, це, судячи з цін - реалії :) Ню-ню. Продавайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недобудована цегляна будівля (хз як виконана...) із підведеною електрикою (дозволи на будівництво, проект і електро...???)

Вода? Каналізаці? ДОїзд? Зручності/бонуси??

це можна і сусідську сфоткати під видом свого і за 140К зелені (СТОП а валюта в першому пості не вказана!!!!) продавати халупу!!..

Топіктсартер - визначся і дай конкретну і чітку інформацію про об'єкт продажу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, а ви уявляєте у яку КОПІЙКУ стануть внутрішні роботи. Фактично за криту коробку БІЛЬШЕ 1 МЛН ГРН!!!!!!!! Схаменіться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото з початку літа.

І за ОЦЕ просити 140К у.о.??? Альо, гараж, ви з якої планети впали до нас???

240 кв. м., з усіма комунікаціями, опаленням, всередині усе під "фінал", є будматеріали, 12 соток приватизованої землі ( по 1000 долярів кожна, як мінімум)...

При собівартості будівництва доларів в 500 абсолютно реальна ціна.

===

Он люди спокійно виставляють на продаж :

Продається 2-х кімнатна квартира в елітному будинку "Коста Брава", іспанський проект, новобудова (район обласної дитячої лікарні). Третій поверх семиповерхового монолітного будинку.

Загальна площа 50 кв.м. Висота 2,75м (Кухня - 10,7 м2, Зал - 18 м2, Спальня - 9,3 м2). Лоджія, металопластикові вікна (від підлоги), броньовані двері, автономне опалення, плитка, ламінат, дорогі шпалери.

Частково вмебльована: дві шафи "купе" (у спальні та прихожій), вмонтований кухонний блок, плита з витяжкою, сантехніка.

Ціна 68 000$ (можливий торг)

Тут ціна за метр - більше тисячі трьохсот... І нічого, цікавляться. Так що... дзвоніть ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти б виклав фото на зараз, а не на літо (ще б виклав коли там пусте місце було). І фотки бажано з середени і всіх ракурсів. Я коли продавав тут будинок в мене був цілий архів фоток будинку, кожної кімнати, території і навіть документації на будинок.

Тоді буде менше питань до тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 3 місяця потому...

Шукаю дешевий будинок, або незавершане будівництво. Розгляну всі варіанти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...