Перейти до змісту

Продається будинок в Підгайцях


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

Продається будинок в Підгайцях, вул. К.Острозького, 25

Ціна в районі 140 000. Деталі телефоном.

Тел. господаря (точніше господині) - 8-067-33-22-500

post-5266-1249542022.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фото і додаткова інфа не помішала б...

а то так навряд чи хтось подзвонить.

Хіба в приват... а так телефонуйте до господарів... Звиняйте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба в приват... а так телефонуйте до господарів... Звиняйте

кинь фото в приват і ціну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба в приват... а так телефонуйте до господарів... Звиняйте

кинь фото в приват і ціну

І мені теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shuru в модери сюди, або Plum'а....

Знайомий цікавиться вигідними пропозиціями, якщо не важко фотки в приват скинути і ціну заодне ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МОДЕРАТОРАМ!!! пропоную видяляти оголошення, в яких немає ніякої інформації про обєкт продажу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий цікавиться вигідними пропозиціями ...

Тоді йому явно не в цей топік :) Я поцікавився ціною і фоткою - ціна початку 2008 року :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене взагалі вже дратують ці іпучі "хатоторговці". кожен думає що він продає палац, який має неймовірну історико-художню цінність... ну ззовні ще буває нічого (передивився я в пошуках достатньо), в середині смєшанії стилів і стихій, фен-шуй в обмараке...

але ціни... я наприклад продавав квартири. як правильно сказав Yarchik відправною точкою цін (крім порівняння цін по конкурентах) є ціна початку 2008 року. так от квартира що я продавав тоді коштувала 120 тис. я розумію криза, так і так - і говорив вже з людьми про 60-65 тис. в 2 раза замєтьтє!

а тут шо не сунься то пі...ц якийсь. хата коштувала скажем 250, питаю скіко, тіпа ну криза і все таке... каже ну давай 230! кажу, алє, калькулятор включи, ти знаєш яка це ЗАРАЗ сума? каже ну так це ж йомайо ПАЛАЦ, я його будував-будував а тут ви з своїми грязними грошима... все пака, торгуйте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене взагалі вже дратують ці іпучі "хатоторговці". кожен думає що він продає палац, який має неймовірну історико-художню цінність... ну ззовні ще буває нічого (передивився я в пошуках достатньо), в середині смєшанії стилів і стихій, фен-шуй в обмараке...

але ціни... я наприклад продавав квартири. як правильно сказав Yarchik відправною точкою цін (крім порівняння цін по конкурентах) є ціна початку 2008 року. так от квартира що я продавав тоді коштувала 120 тис. я розумію криза, так і так - і говорив вже з людьми про 60-65 тис. в 2 раза замєтьтє!

а тут шо не сунься то пі...ц якийсь. хата коштувала скажем 250, питаю скіко, тіпа ну криза і все таке... каже ну давай 230! кажу, алє, калькулятор включи, ти знаєш яка це ЗАРАЗ сума? каже ну так це ж йомайо ПАЛАЦ, я його будував-будував а тут ви з своїми грязними грошима... все пака, торгуйте...

Фсьо сказав?

Пар випустив і ладно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Куплю 2-, 3-кімнатну квартиру в гарному стані в районі Вокзалу, стадіону, вул.Коперніка з гаражем або місцем під гараж. Можна кредитну квартиру.

Тел. 8-067-156-76-61

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суперо, звісно....

Але треба УЖЕ мати капітал і бізнес, щоб там жити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...