Перейти до змісту

Ремонт мобільних телефонів


Рекомендовані повідомлення

але при покупці існує ризик що попаде бракована запчастина , зокрема шлейфи, а потім ох як важко вернути їм браковану річ

товариш мав досвід з ними

А не треба здирати плівку з екрана і повернути все в такому вигляді як було, і з чеком і все буде ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь
Поставиш. Працює. Пішов.

Пару дзвінків. Слайдером туди-сюди кілька разів і все, зображення нема, лише синім світиься. Що робитимеш?

Сам їх ставлю цілий рік, всередньому 1 на день, грубо говоря, ще не одного такого не наблюдав, щоб слайдером порухав і навернувся, і ніхто не приходив жалітись, а от браковані попадаються, інколи буває, тому відразу треба перевіряти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але при покупці існує ризик що попаде бракована запчастина , зокрема шлейфи, а потім ох як важко вернути їм браковану річ

товариш мав досвід з ними

А не треба здирати плівку з екрана і повернути все в такому вигляді як було, і з чеком і все буде ок.

я про шлейф мав на увазі, а чека навряд вони випишуть, хоча можливо зараз виписують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

SE W810i. Почав самовільно вимикатися.

Спочатку рідко (раз в тиждень, потім 2 рази, потім 3). А зараз по декілька разів на день.

Не прошивався, в сервісі ніколи не був. Експлуатувався акуратно і бережно (якщо падав, то можливо раз чи два за все своє існування).

В чому проблема? Чи є вирішення її? Скільки таке вирішення вартує? І, власне куди його принести на ремонт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в цієї моделі основна причина того що сам вимикається - поганий контакт акумуляторної батареї, спробуй почисть контакти + підіжми батарейку(підклади бумажку, щоб краще прижималась до контактів).

Якщо це не допомогло, значить справа в прошивці, або ще гірше - в процесорі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скількі буде коштувати замінити дисплей і кнопку ввімкнення на Nokia 3100

якщо дисплей оригінал - 150-170 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Самі якісні деталі на Mobipark (Львів),а на ринку, не від одного чув і сам бачив,неякісні,і служать не довго.

Ремонтувати краще в сервісних центрах.На ринку (Варшавському) хороших майстрів на пальцях перелічити можна,остальні тількі займаються дрібним ремонтом.Після них телефон майже не можливо відремонтувати,або перешкварять,або деталі повиймають.А ціни вних неймовірні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самі якісні деталі на Mobipark (Львів),а на ринку, не від одного чув і сам бачив,неякісні,і служать не довго.

Ремонтувати краще в сервісних центрах.На ринку (Варшавському) хороших майстрів на пальцях перелічити можна,остальні тількі займаються дрібним ремонтом.Після них телефон майже не можливо відремонтувати,або перешкварять,або деталі повиймають.А ціни вних неймовірні.

Плз, де у нас знаходяться сервісні центри, в які можна звернутись з ремонтом мобілок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рем сервіс Сайт Перемоги 5

Нофелет перехресті Винниченка і Франка (біля бару Юлія)

Контакт сервіс Волі 43

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рем сервіс Сайт Перемоги 5

Нофелет перехресті Винниченка і Франка (біля бару Юлія)

Контакт сервіс Волі 43

SE 500i - интересует цена на переднюю панель????

И еще проблема...при включении фотика - зависает, я так понимаю что шлейф наверное какойто перетерся от постоянных открытий/закрытий телефона - возможен ли ремонт???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рем сервіс Сайт Перемоги 5

Нофелет перехресті Винниченка і Франка (біля бару Юлія)

Контакт сервіс Волі 43

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А СЦ Motorola є у Луцьку? V3 не заряджає батарею: індикатор зарядки блимає, пише "Заряджається батарея", а по факту не заряжає. Батарею міняв, контакти чистив - не допомогло. Куди його занести?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нокіа 6300, все працює нормально, але не пам'ятаю код телефону. Навіть не знаю чи я його міняв чи вже купив таким. Чи можливо самому розкодувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 nickel. Можливо, при наявності такої от штуки, наприклад. http://gsmserver.com...ed_full_set.php

Я одну річ не можу зрозуміти. Код телефону, це захисний код(той що по дефолту 12345), котрий потрібно ввести обов"язково після включення телефону.(не плутати з кодом сім-карти). Цей телефон що, був куплений з сім-картою і жодного разу за свою біографію не вимикався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон вимикається і вмикається, і не заблокований. Просто хотів щось настроїти, телефон запросив код, вводив 12345, потім пробував свої, найчастіше вживані - ні один не підійшов. Колись в неті надибав калькулятор, який по імей-коду вираховував майстер-код, але для цієї моделі він не підходив. Шукаю щось подібне, просто код не настільки потрібний, щоб нести до майстрів, а сам міг би і погратись, але не за 245$ (я ж не збираюсь цим заробляти). Тільки я взагалі не пам'ятаю чи це я міняв код чи купив такий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokia 5610

Немає мережі (показує що є мережа,але ні я,ні до мене,не додзвонитись)іноді приходять смс з інфою про дзвінок

Падав,був в снігу 30 хв.Після того працював місяців 6 нормально ...Потім працював у режимі "удар в коліно" тобто-недзвонить,вдарив....дзвонить)

Зараз не помагає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки я професійно займаюсь ремонтом мобільних телефонів, вирішив створити дану тему для надання консультацій форумчанам щодо ремонту ваших телефонів, а саме - ймовірних причин неполадок та цін на запчастини та роботу. Надіюсь вона буде багатьом корисною.

Отже надаємо наступну інформацію:

1. Марка та модель телефону

2. Симптоми неполадки (якомога докладніше)

3. Після чого з'явилася неполадка

можеш продати шлєйф до sumsung D820?(якщо є)

яка ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Тема дуже хороша, але, на жаль, я бачу що автор десь давно зник. Хороша тому що і в сервісних центрах теж є лохотрон.

Для прикладу: сервісний центр на пр-ті Перемоги (біля ДТСАФ). Негарантійний ремонт - SE j230i вмикається, але після засвічення дисплея після 1-5 сек. вирубається. Звісно проблема може бути як в ПЗ, так і в залізі. Взяли 10 грн за діагностику і сказали що апарат мертвий (прошивали - не прошивається). А як же ж з діагностикою бути? Хто визначив причину непрацездатності мобіли. Стабілітрон згорів, процесор ...? Скільки буде коштувати перепаяти + запчастини і чому таке не пропонується? Так що в кого є зайві 10 грн вперед в сервісний центр!

Якщо всеж-таки з'явиться автор хотілось би почути думку спеціаліста де і за скільки його можна відремонтувати.

Да, забув доповнити п.2 - при вийнятій SIM-ці телефон працює, п.3 - розрядилась батарея, після зарядки не ввімкнувся вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FLY V100

іноді висвічується білий диплей, але при цьому можу слухати музику, приймати дзвінки. скільки вартує поремонтувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Негарантійний ремонт - SE j230i вмикається, але після засвічення дисплея після 1-5 сек. вирубається. Звісно проблема може бути як в ПЗ, так і в залізі. Взяли 10 грн за діагностику і сказали що апарат мертвий (прошивали - не прошивається). А як же ж з діагностикою бути? Хто визначив причину непрацездатності мобіли. Стабілітрон згорів, процесор ...? Скільки буде коштувати перепаяти + запчастини і чому таке не пропонується? Так що в кого є зайві 10 грн вперед в сервісний центр!

Ну насамперед потрібно брати до уваги те, що майстер як би не було витратив час на огляд твого ремонту, він все ж таки намагався його відремонтувати, за це й взяли гроші.

Іноді буває таке що просидиш з телефоном пів дня, ато й цілий день і його не вдається зробити, так що на те що взяли 10 грн не потрібно ображатись. Щоб краще зрозуміти ситуацію можеш поставити себе на місце майстра, і скільки б грошей за потрачений час взяв ти!?

Щодо моделі J230i, то в них з самого початку були проблеми з процесором. Роки три тому, коли них багатенько потрапляли в ремонт, з 10 шт. у трьох проблеми вирішувались прошивкою, двох - пропайкою окремих елементів плати, і решта 5 не підлягали ремонту, або ремонт був недоцільний із-за високої вартості.

FLY V100

іноді висвічується білий диплей, але при цьому можу слухати музику, приймати дзвінки. скільки вартує поремонтувати?

скоріш за все телефон брався мокрими руками і туди потрапила волога, потрібно його гарненько почистити, пропаяти конектор дисплея.

PS. якщо в когось будуть виникати питання щодо ремонту, пишіть в асько 9199960, так як на форумі я буваю рідко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якісні та недорогі комплектуючі не у хлопців з Варшавки, будка номер 216178648164, не на другому-третьому чи якомусь там поверсі. І навіть до Львова, Києва не потрібно їхати.

Щастя завжди поруч.

А саме у гартівні КОМПЛЕКТУЮЧІ та АКСЕСУАРИ до мобілок.

вул Кравчука 32а ТЦ "Слоненята" (навпроти Сільпо)

www(тчк)ultraservice(тчк)at(тчк)ua

тел 095 777 3 111

тел 29 20 01

Доречі для форумчан та ейплоносителів гуртова ціна!!!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема дуже хороша, але, на жаль, я бачу що автор десь давно зник. Хороша тому що і в сервісних центрах теж є лохотрон.

Для прикладу: сервісний центр на пр-ті Перемоги (біля ДТСАФ). Негарантійний ремонт - SE j230i вмикається, але після засвічення дисплея після 1-5 сек. вирубається. Звісно проблема може бути як в ПЗ, так і в залізі. Взяли 10 грн за діагностику і сказали що апарат мертвий (прошивали - не прошивається). А як же ж з діагностикою бути? Хто визначив причину непрацездатності мобіли. Стабілітрон згорів, процесор ...? Скільки буде коштувати перепаяти + запчастини і чому таке не пропонується? Так що в кого є зайві 10 грн вперед в сервісний центр!

Якщо всеж-таки з'явиться автор хотілось би почути думку спеціаліста де і за скільки його можна відремонтувати.

Да, забув доповнити п.2 - при вийнятій SIM-ці телефон працює, п.3 - розрядилась батарея, після зарядки не ввімкнувся вже.

У меня были случаи с j230i с неисправным передатчиком , если с картой включить , то при регистрации в сети он закорачивал питание и тело выключалось. Попробуйте без сим-карты набрать 112 и позвонить, если тело выключиться, то 90% передатчик. ( Но его ещё нужно уметь заменить ;) )

Обозначить причину может мастер с хорошим опытом подъёма сложных телефонов. А заменители шлейфов, дисплеев, динамиков и т.д. не всегда даже понимают саму причину возникновения той или иной поломки, будь то железо или ПО. Надо обращаться к мастерам , знающих на 12+ мат часть и как работает ПО. А говорить типа "ездить по ушам" каждый может.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема дуже хороша, але, на жаль, я бачу що автор десь давно зник. Хороша тому що і в сервісних центрах теж є лохотрон.

Для прикладу: сервісний центр на пр-ті Перемоги (біля ДТСАФ). Негарантійний ремонт - SE j230i вмикається, але після засвічення дисплея після 1-5 сек. вирубається. Звісно проблема може бути як в ПЗ, так і в залізі. Взяли 10 грн за діагностику і сказали що апарат мертвий (прошивали - не прошивається). А як же ж з діагностикою бути? Хто визначив причину непрацездатності мобіли. Стабілітрон згорів, процесор ...? Скільки буде коштувати перепаяти + запчастини і чому таке не пропонується? Так що в кого є зайві 10 грн вперед в сервісний центр!

Якщо всеж-таки з'явиться автор хотілось би почути думку спеціаліста де і за скільки його можна відремонтувати.

Да, забув доповнити п.2 - при вийнятій SIM-ці телефон працює, п.3 - розрядилась батарея, після зарядки не ввімкнувся вже.

У меня были случаи с j230i с неисправным передатчиком , если с картой включить , то при регистрации в сети он закорачивал питание и тело выключалось. Попробуйте без сим-карты набрать 112 и позвонить, если тело выключиться, то 90% передатчик. ( Но его ещё нужно уметь заменить ;) )

Обозначить причину может мастер с хорошим опытом подъёма сложных телефонов. А заменители шлейфов, дисплеев, динамиков и т.д. не всегда даже понимают саму причину возникновения той или иной поломки, будь то железо или ПО. Надо обращаться к мастерам , знающих на 12+ мат часть и как работает ПО. А говорить типа "ездить по ушам" каждый может.

100% правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене SE S312 і там інколи пропадає сигнал, сітка може скакати. Користуюсь МТС і таке буває навіть в центрі міста, до мене не можуть додзвонитися і потім смс приходить. В чом справа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...