Перейти до змісту

Ремонт мобільних телефонів


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь

1 Nokia n82

2 тріснуло скло біля динаміка

3 трішки впав...

Яка ймовірна причина неполадки? ;)

А якщо по темі - скільки буде коштувати заміна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

biter, колір який?

Оригінальне скло на Nokia N82 коштує з роботою по встановленню 70 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для идиотов: DarkMonk дал понять не то, что ответ непрофессиональный, а то, что вообще отвечать на подобные вопросы - непрофессионально.

мнения DarkMonk-а, по поводу, давать ли ответы на подобные вопросы, никто не спрашивал. Если завидно, это не значит, что можно злоупотреблять шифтом и говорить что все порют чушь, кроме него, мистера Гуру по ремонту мобильных.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завидно? Кому? ДаркМонку? Или Дифото? Это ток Кашпировский лечил по фотографии... Все наманые мастера смотрят на траблу на месте и уже тогда оглашают цену и сроки, ибо даже одна и та же поломка может потребовать разных методов решения, как по времени, так и по цене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

benq siemens el71

екран не показує, підсвітка працює. Проблема скоріше всього у шлейфі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Отже надаємо наступну інформацію:

1. Samsung SGH-E360

2. При включенні (після вводу пін-коду) зависає і робиться темний екран. Нібито висить.

3. Перед тим пару днів назад впав на підлогу (трішки тріснув верхній екран), але працював нормально.

Яка може бути причина ? І скільки приблизно обійдеться ремонт ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, цирк уехал а *** и клоуны остались, уж сильно мне напоминает один старый добрый топик :)

Лучше сказал бы кто где прикупить с пару десятков фильтров 9890 EMIF10-LCD02F3/IP4338 24 pins Клавиатурный/дисплейный фильтр Nokia 2310/2610/2630/3110/5700/6300/6500/N70/N92 1,30 +

или трафарет на него

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, цирк уехал а *** и клоуны остались, уж сильно мне напоминает один старый добрый топик :)

Лучше сказал бы кто где прикупить с пару десятков фильтров 9890 EMIF10-LCD02F3/IP4338 24 pins Клавиатурный/дисплейный фильтр Nokia 2310/2610/2630/3110/5700/6300/6500/N70/N92 1,30 +

или трафарет на него

трафарет купи универсальный (по размеру шага выводов ) , а фильтр на Мобипарке ( номер позиции 9890 ) или прямо с Киева , они там есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, цирк уехал а *** и клоуны остались, уж сильно мне напоминает один старый добрый топик :)

Лучше сказал бы кто где прикупить с пару десятков фильтров 9890 EMIF10-LCD02F3/IP4338 24 pins Клавиатурный/дисплейный фильтр Nokia 2310/2610/2630/3110/5700/6300/6500/N70/N92 1,30 +

или трафарет на него

трафарет купи универсальный (по размеру шага выводов ) , а фильтр на Мобипарке ( номер позиции 9890 ) или прямо с Киева , они там есть.

:)

ты чё ? я обычно перед тем что-бы спрашивать в сети и не только, всегда смотрю у своих постоянных поставщиков. в нифе гольяк а в львове и киеве таже хрень. К тому-же я чуть ошибся в маркировке, 10832 EMIF07-LCD02F3 18 pins дисплейный фильтр Nokia 6300/6500s/6500c 1,70 +/-

вот этот надоть.

а трафарет универсальный отдыхает,валяется без дела.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво мені, а в кого з присутніх тут в темі "майстрів" по ремонту мобільних телефонів "есть ДИПЛОМ или накрайняк СЕРТИФИКАТ" ???

А ось в мене є. Сертифікат самсунг. три місяці стажування у львові, рік роботи в авторизованому СЦ, займався гарантійними телефонами.

Samsung D600- битий екран, все працює, яка ціна екрану?

Ну якщо сам поставиш то:

Китайський - 20 баксів

Оригінал - 387,95 Грн.

Якщо телефон "подуставший", то скоріш всього з дисплеєм прийдеться і шлейф міняти, якщо не відразу то через кілька тижнів точно.

Отже надаємо наступну інформацію:

1. Samsung SGH-E360

2. При включенні (після вводу пін-коду) зависає і робиться темний екран. Нібито висить.

3. Перед тим пару днів назад впав на підлогу (трішки тріснув верхній екран), але працював нормально.

Яка може бути причина ? І скільки приблизно обійдеться ремонт ?

Скоріш за все потрібна заміна дисплейного модуля, огляд плати, чи немає тріщин на компаунді. Може вийти з ладу передавач, перевір чи не темніє екран коли дзвониш на 112 без сімки, якщо темніє або виключається те, значить справа в ньому.

Ціна дисплейного модуля (не оригінал) 35$ + Робота, від 80 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон: motorola rzr v3i, був утоплений в морі. Коли він пірнав - у нього була повністю сівша батарейка. Вийняли, просушили, все як полагається - але він всервно не хоче вмикатись.

Детальніше: http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=39324

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон: motorola rzr v3i, був утоплений в морі. Коли він пірнав - у нього була повністю сівша батарейка. Вийняли, просушили, все як полагається - але він всервно не хоче вмикатись.

Детальніше: http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=39324

В морі сольона вода... а сіль це зло. Можна спробувати зробити, але шансів небагато... принось на кравчука 26. "Смартфон"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

K850i

Потерте скло на камері. Через це частина фотографії виходить розмитою. Для такого камерофона це дуже важливо.

Я не знаю чи можна те скельце поміняти. Думаю прийдеться міняти весь корпус.

Скажіть, плз, скільки це буде коштувати і до кого звернутись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

K850i

Потерте скло на камері. Через це частина фотографії виходить розмитою. Для такого камерофона це дуже важливо.

Я не знаю чи можна те скельце поміняти. Думаю прийдеться міняти весь корпус.

Скажіть, плз, скільки це буде коштувати і до кого звернутись...

Скельце ти ніде не замовиш. А китайську пластмасу за 40 грн краще не брати.

Зайди на "Рем-сервіс", проспект перемоги 5. В них є авторизація на СоніЕріксон і тільки вони в Луцьку можуть замовити тобі оригінальний корпус.

Ціна буде від 100 до 200 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скількі буде коштувати дисплей на Nokia 6280? Такій самий у Nokia 6270/ 6288/ 6265

або в кого є вбитий телефон з нормальним дисплем? і скількі буде коштувати б/в дисплей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китайський 150 грн. Варшавка, над міліцією, в приміщенні ринку, СЦ "Мобімайстер", там в них магазин при майстерні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але при покупці існує ризик що попаде бракована запчастина , зокрема шлейфи, а потім ох як важко вернути їм браковану річ

товариш мав досвід з ними

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставиш. Працює. Пішов.

Пару дзвінків. Слайдером туди-сюди кілька разів і все, зображення нема, лише синім світиься. Що робитимеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...