Перейти до змісту

Ремонт мобільних телефонів


Рекомендовані повідомлення

У мене SE S312 і там інколи пропадає сигнал, сітка може скакати. Користуюсь МТС і таке буває навіть в центрі міста, до мене не можуть додзвонитися і потім смс приходить. В чом справа?

Одна из причин может быть в том , что Ваш телефон не принимает 900 МГц диапазон или 1800 Мгц. А как тянет за городом ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь

У мене SE S312 і там інколи пропадає сигнал, сітка може скакати. Користуюсь МТС і таке буває навіть в центрі міста, до мене не можуть додзвонитися і потім смс приходить. В чом справа?

Jarslav1990, впав чи втопив.... сам нічого не зробиш... здай в ремонт...  ну максимум шо ти мож зробити то скінути настройки..... якшо ні - ремонт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

SE k750 перешитий в W800 - знаходиться в постійному рестарті. як його самому перешити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Програма XS++3.1,шукай її,знею йде хелп.Ну і саму прошивку скачуй.

Якщо виникнуть питання-пиши в ПМ.

P.S.не факт що проблема в іншому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Програма XS++3.1,шукай її,знею йде хелп.Ну і саму прошивку скачуй.

Якщо виникнуть питання-пиши в ПМ.

P.S.не факт що проблема в іншому.

шось програмка його не бачить. як тільки я приєдную кабель він включається і постійно рестартує. вивести з такого стану можна лише витягнувши батарею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попытался с официального сайта Сони Ериксон залить новое програмнное обеспечение в тело SE G700. Не дойдя до конца обновление прервалось. Обновить наново не получается. Телефон просто светится серым и всё. Не запускается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарантія є? Якщо так - здавай на ремонт по гарантії. Інакше доведеться робити платно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гарантії нема. Скількі буде коштувати ремонт, і шо за проблема? я читав про багато таких випадкив з ціми телефонами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Програма XS++3.1,шукай її,знею йде хелп.Ну і саму прошивку скачуй.Якщо виникнуть питання-пиши в ПМ.P.S.не факт що проблема в іншому.
шось програмка його не бачить. як тільки я приєдную кабель він включається і постійно рестартує. вивести з такого стану можна лише витягнувши батарею.

Попробуй зажимать "2"+"5" замість "С"

Почисть роз'єм

Поміняй драйвера

Вийми батарею на годину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Samsung S5230 - не реагує ні на що взагалі. Ні пальці ні стілус. В чому причина, ціна усунення несправності і термін виконання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokia 7373 "трансформер". При підключенні блутуз гарнітури висне, потім появляється білий екран, і все. При перезагрузці все гаразд. І щоб замінити розєм юсбішний, яка вартість? і чи стоїть його заміняти. Телефону 3роки. В серфісному не був. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Samsung S5230 - не реагує ні на що взагалі. Ні пальці ні стілус. В чому причина, ціна усунення несправності і термін виконання?

Сенсору гаплик, на днях робив такого самого, потрібно міняти, орієнтовно 100-120 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А навчіть мене ось так не дивлячись визначати несправності і вартість ремонту.

Ворожки хоч фотографію просять. Може телефони по IMEI ремонтувати? Апаратно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Samsung S5230 - не реагує ні на що взагалі. Ні пальці ні стілус. В чому причина, ціна усунення несправності і термін виконання?

Сенсору гаплик, на днях робив такого самого, потрібно міняти, орієнтовно 100-120 грн.

А як часто Samsungи з такими проблемами здають в ремонт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Тріснуло скло у Nokia 3720. Підскажіть будь-ласка де можуть якісно замінити це скло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Samsung S5230 - не реагує ні на що взагалі. Ні пальці ні стілус. В чому причина, ціна усунення несправності і термін виконання?

Сенсору гаплик, на днях робив такого самого, потрібно міняти, орієнтовно 100-120 грн.

А як часто Samsungи з такими проблемами здають в ремонт?

Samsung GT-S5230 попадає в ремонт досить часто. З нашими даними це близько 7% від усіх гарантійних випадків по Samsung. З них 2/3 випадків - проблеми з тачскріном. Вирішується заміною заміною. Якщо думаєш купляти - добре подумай :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Товариш топікстартер а тема ще актуальна чи як? Могли б і відписати, а не тільки своїм атеїзмом хвастатись... :closedeyes:

В мене nokia 6500 слайдер - після падіння накрився розмовний динамік, майже нічого не чути... Яка ціна заміни динаміка і Куди краще звернутись по співвідношенню ціна/якість? буду вдячний за відповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

www.remservis.com.ua

шлейф стоїть ~6$ + робота

але прийдеться почекати тиждень-два.

недавно там брав,сам непоставиш,краще хай майстри ставлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він того й порвався шо я розібрав, я просто хотів виняти його не розбираючи телефона. Сам поставлю треба тільки купити. Чи там обов'язково шоб вони ставили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

SonyEricsson k700i Проблема в наступному дзвонить до мене людина я її чую, а вона мене ні (потрібна заміна динаміка?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна заміна динаміка в людини, або мікрофона в тебе. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Де можна придбати зовнішній екран для Asus m930 (TFT 320x240 2 дюйма 65тис кольорів) Скільки він буде коштувати???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

потрібно:

1 прошити китайський телефон star tv x10 цікавить ціна

2 nokia 6300, 6233, 6120 classic не заряджається акумулятор індикатор рухається пробував 3 зарядними що є вдома сталося після заміни кнопки on\off в nokia 6233 :mdr: на варшавці і епідемія поширилась на інші через зарядні пристрої мабуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...