Перейти до змісту

Утилiзацiя енергозберiгаючих ламп


VovikMik

Рекомендовані повідомлення

а, вибач, знов забув шо я наївний як дитя і мені не можна писати камєнти в темах про сильних світу цього ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

кстати, отличная идея насчет батареек и аккумуляторов, imho :

Берем старые батарейки (которые все до сих пор выбрасывают в мусорное ведро) кладеем их в пластиковую бутылку, заворачиваем ее в полиэтиленовый пакет и выбрасываем куда угодно. Теперь минимум несколько веков выброшенные нами батарейки не причинят вреда окружающей среде.

1043315102.jpg

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
Берем старые батарейки (которые все до сих пор выбрасывают в мусорное ведро) кладеем их в пластиковую бутылку, заворачиваем ее в полиэтиленовый пакет и выбрасываем куда угодно. Теперь минимум несколько веков выброшенные нами батарейки не причинят вреда окружающей среде.

і скласти це все біля ради

трішки побився корпус градусника, резервуар ртуттю не постраждав, тепер не знаю, що робити, але явно не збираюсь викидати його в мусонний ящик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

що змінилось на сьогоднішній день? :)

вже 3-4штук відпрацьованих назбиралось, куди здати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що змінилось на сьогоднішній день? :)

вже 3-4штук відпрацьованих назбиралось, куди здати?

передзвоніть будь ласка за лампочки, на О95 Ч56 1Ч 7Ч (Віктор), заберу. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...
  • 4 місяця потому...

Заміни лампи – зміни світ!

zamini_lampu_id_002.jpg

 

Наймасштабніший збір відпрацьованих люмінесцентних ламп для безпечної утилізації!

Цитувати

Фізичні особи, що принесуть свої відпрацьовані люмінесцентні лампи для безоплатної утилізації, зможуть отримати вигоду 15-20% на придбання нових LED у Епіцентрі. Одна особа може здати до 10 старих ламп, в т.ч. до 5 великих трубчастих. Увага: акція діє лише для фізичних осіб! 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Basil сказано:

зможуть отримати вигоду 15-20% на придбання нових LED 

Щось мені здається що вони спочатку виставили ціни на 15-20% більші на ті лампи а тепер тіпа акція, нате вам люди знижки 15-20%, головне приходьте і в нас купуйте а заодно здихаєтесь погорівших економок....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Vitaliy L сказано:

І як, панове, дійсно акція чи черговий лохотрон? 

Акція справді була, за кожну здану згорівшу економку давали талон на 20% знижки на LED лампи певних моделей і певних виробників (EUROLAMP, MAXUS, PHILIPS, FERON, Евросвет), кількість акційних ламп була обмежена. Наприклад MAXUS 1-LED-664 (10Ват) зі знижкою була 84 грн. (105 грн. без знижки). Сама дешева на 10Ват - 60 грн. зі знижкою, на 12Ват - 70 грн. зі знижкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...