Перейти до змісту

Дієти, спорт та інше...


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Дівчатка, скоро розпочнеться сезон відпусток, і впевнена кожна з нас захоче виглядати "конкурентноспроможною" :P на пляжі. Якими методами ви користуєтесь, щоб привести себе в норму??? На яких дієтах сидите, чи які вправи виконуєте? Дуже цікаво дізнатись Ваші секрети краси! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

Яке Ваше ставлення до такої дієти? Хтось пробував?

За 9 дней до пляжа сбрасываем 9 килограммов

Маргарита Королева

Как за считанные дни до отпуска привести в порядок свою фигуру, рассказывает наш постоянный консультант Маргарита Королева, личный врач-диетолог отечественных звезд и VIPов

Отпуск на носу. А вам в очередной раз не хватило целого года, чтобы найти время для занятий спортом, отучить себя не наедаться на ночь, прекратить перекусы в виде чипсов и орешков. И вы в очередной раз стоите перед зеркалом и грустно рассматриваете свою расплывшуюся фигуру. О том, чтобы появиться на пляже в смелом бикини, не может быть и речи. Большее, что можем себе позволить, - это закрытый «монашеский» купальник и парео до пят, желательно из плотной ткани, чтобы не просвечивались отвисшие бока.

С чего начать

С понимания того, что, сев на эту диету, вы будете ежедневно терять от 500 до 1000 г. А это очень серьезный стресс для организма. Поэтому, прежде чем приступить к экстремальному похудению, проконсультируйтесь с лечащим врачом. Противопоказаниями для этой диеты служат язва желудка, некоторые болезни сердца и даже банальная простуда! А еще необходимо помнить, что периодически садиться на диету, а затем опять отрываться, переедая и возвращая былые килограммы, которые притащат с собой еще и «новеньких», по меньшей мере безграмотно, по большей - вредно. Для поддержания хорошей фигуры и здоровья необходимо всегда соблюдать умеренность в питании.

Этап 1: 3 дня только рис, вода и мед

Надо на 1 день: 250 г риса (длиннозерного, белых сортов, дикий коричневый нельзя), 2 - 2,5 л отфильтрованной, нещелочной, негазированной воды, 3 чайные ложки меда.

Что делаем: порцию риса с вечера заливаем холодной водой. Утром откидываем на дуршлаг и тщательно под проточной водой промываем. Наша задача - смыть с крупы крахмал. Затем перекладываем в кастрюлю, заливаем горячей водой в соотношении 1:2 и варим 15 минут. Готовый рис разделяем на 5 - 6 равных частей и едим в течение дня, не позволяя себе ощущать чувство голода. Последняя порция должна быть съедена до 8 часов вечера. Параллельно с рисом пьем воду. Выпитый объем должен быть не менее 2 - 2,5 л в день. Причем воду нужно распределять равномерно, так же, как и рис, не допуская больших объемов жидкости в вечернее время. Так, к примеру, после 7 - 8 вечера у вас должен остаться невыпитым 1 стакан воды. Параллельно с рисом и водой съедаем до 3 ч. ложек меда в день. Ни на что при этом мед не намазываем, а едим просто так - ложечкой, запивая водичкой. И так 3 дня.

Что происходит с организмом: рис в данном случае выступает как этеросорбент, вычищая из кишечника шлаки и токсины, которые там неизбежно скопились с прошлого и позапрошлого года.

Этап 2: 3 дня курица (рыба), вода и мед

Надо на 1 день: курица - 1200 - 1300 г (вес при покупке) или готовое куриное мясо или нежирная рыба (треска, ледяная, сибас и т. д.) 700 - 800 г - через день, 2 - 2,5 л воды, 3 ч. ложки меда.

Что делаем: берем хорошую курочку или рыбу и с вечера в пароварке отвариваем. Утром сначала выпиваем 1 стакан воды, затем приступаем к завтраку. Если это курица, то сначала снимаем с нее кожу, а затем с удовольствием съедаем целую ножку и часть спинки. Это примерно составит пятую часть всей птички. Остальное мясо отделяем от костей, обязательно перемешиваем белое мясо с красным и, разделив на 5 частей, доедаем в течение дня. Но не забываем, что последний прием пищи должен быть не позднее 7 часов вечера.

Если наше предпочтение - рыба, то делим ее на 6 равных частей и поступаем так же, как и с курицей, - едим в течение дня, не допуская чувства голода. К рыбке можно взять немного, примерно 2 см, стебля любимой зелени (укроп, петрушка) и сдобрить несколькими каплями лимонного сока.

Рыбные и куриные дни можно чередовать, но не совмещая в один день рыбу и курицу. Параллельно не забываем про воду и мед. См часть 1. И так 3 дня.

Что происходит с организмом: в организм поступает белок, а жировая клетка расстается с жиром.

При точном соблюдении рекомендаций за 9 дней у людей средней комплекции теряется до 3 - 4 кг лишнего веса, у «богатырей» более внушительных размеров - до 6 - 9 кг.

Этап 3: 3 дня овощи, вода и мед

Надо на 1 день: 1 кг овощей, 2 - 2,5 л воды, 3 ч. ложки меда.

Что делаем: берем 1 кг овощей, отдавая преимущество белым и зеленым (белокочанная капуста, лук, молоденькие кабачки). Не забываем и про морковку, свеклу и помидоры, но их должно быть меньше, чем белых и зеленых. Примерно 0,5 кг овощей мелко нарезаем и тушим на воде или отвариваем в пароварке. Из остальных готовим салат-щетку.

Салат-щетка

НАДО: 1 сырая свекла, 1 сырая морковь, несколько листов белокочанной капусты, немного свежей зелени, несколько капель лимонного сока, 1 ч. ложка оливкового масла, 1 столовая ложка воды.

ГОТОВИМ: 1. Очищенные овощи натираем на крупной терке, капусту и зелень мелко нарезаем. 2. Смешиваем и заправляем лимонным соком с оливковым маслом, добавляем столовую ложку воды (так салат будет сочнее).

Разделяем тушеные овощи на 3 части и салат-щетку - тоже на 3 части. В течение дня чередуем эти блюда. Так же, как и в предыдущие дни, пьем воду и едим мед.

Что происходит с организмом: восполняется витаминно-минеральный комплекс. Уменьшается объем живота, поскольку салат-щетка удаляет из кишечника сами знаете что.

Как на отдыхе удержать достигнутый вес

Возвращаемся к светской пище, но исключаем из рациона:

- гиперсоленые продукты (вобла, селедка и все виды солений);

- колбасы и копчености;

- орехи, семечки, чипсы;

- сладости, десерты и хлеб;

- сладкие газированные напитки.

- Вводим в рацион нежирный сыр (до 50 г в день), диетические хлебцы (3 - 4 шт. в день). Продолжаем пить воду (до 2,5 л) и придерживаться графика приема пищи. Едим не менее 4 раз в день, по 250 г за прием. Не ужинаем после 7 вечера.

КСТАТИ

Если по возвращении из отпуска вы захотите потерять еще несколько килограммов, тогда вам еще на 10 - 12 дней придется исключить из рациона соль или хотя бы попытаться ее существенно ограничить. При этом оставляем в меню нежирный сыр, диетические хлебцы вместо хлеба и продолжаем пить воду (до 2 - 2,5 литра в день). Не забываем также пунктуально придерживаться графика приема пищи: едим дробно - 5 - 6 раз в день, до 7 вечера и не более 250 граммов пищи за один прием.

ВАЖНО!

Эта диета, хоть и не «голодная», но достаточно экстремальная, поэтому на время ее проведения исключите физические нагрузки: занятия спортом, фитнесом, вскапывание дачных грядок и т. д. А вот во время отдыха, наоборот, старайтесь побольше двигаться: ходить пешком, плавать, танцевать. Это поможет вам удержать достигнутый вес и вернуться из отпуска еще более неотразимой.

Прежде чем приступить к экстремальному похудению, проконсультируйтесь с лечащим врачом!

Между нами, девочками

Маргарита КОРОЛЕВА:

- Если вы понимаете, что в отпуске не сможете устоять перед фуршетным изобилием и неизбежно будете переедать, то мой вам совет: не прибегайте к такого рода экстремальным диетам. Этим вы только поставите под угрозу собственное здоровье и красоту. Если быть пышечкой - это ваше кредо на всю жизнь, то и любите себя такой, какая вы есть. Побольше общайтесь с интересными людьми, правильно подбирайте гардероб, гоните прочь уныние и тоску, и никто непосмеет вам сказать, что вы не сексуальны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчата, мені б ваші проблеми :D Я маю на увазі ті кілька зайвих, на ваш погляд, кілограмчиків. Скажіть краще як їх набрати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке Ваше ставлення до такої дієти? Хтось пробував?

За 9 дней до пляжа сбрасываем 9 килограммов...

Напомнило прикол "Народного Радио":

- Куме, я тут нову дієту знайшов.

- Яку?

- Ото перший день тільки кашу іж. Другий день тільки зелень іж. Третій день тільки воду пий. Далі...

- Ага, я знаю, знаю! Далі буде дев'ять днів, сорок днів і рік.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, перестаньте будьласка флудити! Це ж наша - дівчача тема!!! :g02: Ми ж не ліземо в Ваші хлопчачі, з некоректними коментарями :0094:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Противниця будь-яких дієт. Це є обмеження. Дві вагітності завдали, звісно, клопоту. Але годування груддю відкидало варіанти з дієтами. Та і досвід показує, що втрачена вага швидко повертається після припинення дієти.

Тому, дійшла висновку для себе:

- збалансоване харчування

- не переїдати

- по можливості після 18-ї не їсти, або легкі продукти

- пити багато води

- побільше овочів і фруктів

- "розгрузочні" дні (рисові, гречані, кефір - на вибір)

- щоденна гімнастика 7-10 хв. з дихальними вправами

- басейн, ковзани :D (кому що)

- секс

- любити себе такою, яка є!

Мені стало довподоби "Роздільне харчування". Це той варіан, який не обмежує в дозах, дає легкість і втрату зайвої ваги. Таблиць в неті повно. Ось для прикладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три дні нічого не їсти - похудаєш точно :)

Пити лише негазовану воду. 2-3 дні це тому що без наслідків для організму, якщо більше - є нюанси.

При наявності серйозних хвороб і вагітним таке робити не бажано.

Потім на наступний ( 3-ій або 4-тий день) треба їсти щось легке ( грам 100 каші) і в малих кількостях, так хоча б два дні.

Застосовував в профілактичних цілях, ефект позитивний і організм очищеється і вагу скинеш.

До речі після того ще тиждень не хочеться сильно їсти, мені не хотілось, організм вимагає стільки йому треба і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Противниця будь-яких дієт. Це є обмеження. Дві вагітності завдали, звісно, клопоту. Але годування груддю відкидало варіанти з дієтами. Та і досвід показує, що втрачена вага швидко повертається після припинення дієти.

Тому, дійшла висновку для себе:

- збалансоване харчування

- не переїдати

- по можливості після 18-ї не їсти, або легкі продукти

- пити багато води

- побільше овочів і фруктів

- "розгрузочні" дні (рисові, гречані, кефір - на вибір)

- щоденна гімнастика 7-10 хв. з дихальними вправами

- басейн, ковзани :D (кому що)

- секс

- любити себе такою, яка є!

Мені стало довподоби "Роздільне харчування". Це той варіан, який не обмежує в дозах, дає легкість і втрату зайвої ваги. Таблиць в неті повно. Ось для прикладу.

А дихальні вправи то як??? Можливо бодіфлекс???

Доречі питанняя до всіх: хто зараз займається бодіфлексом з тренером???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дихальні вправи то як??? Можливо бодіфлекс???

Доречі питанняя до всіх: хто зараз займається бодіфлексом з тренером???

Саме так, бодіфлекс. Потребують мало часу, ефективні. 

Займаюсь сама, потреби в тренері не бачу. Все доступно і зрозуміло.

Вибираєш собі потрібні вправи для проблемних зон, ну і парочку загальних.

Найшла їх в інтернеті тут

P.S. Згадала про ще одну помічну гімнастику Синди Кроуфорд, спробувала на собі. 10-20 хв. в домашніх умовах :_25:

Викладала колись навчаючу відеопрограму Cindy Crawford: New Dimension

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три дні нічого не їсти - похудаєш точно :)

Голодувала під наглядом лікаря 10 днів. Ефективно, в день по 1 кг. Але на 7 день падіння ваги зупиняється. Та і без розумного підходу до харчування вага швидко повертається, оскільки організм отримав стрес і намагається сам відновити втрачене. Обережніше з цим, є свої особливості, треба знати, що і скільки пити, щоб не нашкодити організму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не сиділа на дієтах і нікому не раджу, бо стільки раз бачила як вони приносять більше проблем ніж допомоги :( , що самій на завжди відбило охоту таким страдати. Для того, щоб схуднути (якщо бачу що з"явилось тохи лишньої ваги) віддаю перевагу фітнесу, стараюсь не їсти після 18-00, якщо прийшла з роботи пізніше, то їм щось легеньке, або просто випиваю до 0,5 літра кефіру. Зараз для мене взагалі благодатна пора, бо на городах, на прилавках куча зелені та овочів - обожнюю салати, або просто похрумтіти оргірочком, помідоркою з листком салату, петрушкою чи укропом. На даний момент не маю можливості відвідувати заняття по фітнесу, тому час від часу заставляю себе вдома трохи покачати прес, прогулятись ввечері, своїм ходом піднятись до квартири, а не їхати ліфтом і постійно ходжу з втянутим животом - в мене впринципі втягувати особливо нема чого, просто залишилася звичка за 8 років занять танцями, хороша звичка, яка по-перше, для людей з животом, допомагає трохи сховати даний недолік, по-друге, для всіх, тренує м"язи живота постійно, тому усім рекомендую дану процедуру, спочатку буде важкувато, але потім звикнете ;) .

Голодувала під наглядом лікаря 10 днів. Ефективно, в день по 1 кг. Але на 7 день падіння ваги зупиняється. Та і без розумного підходу до харчування вага швидко повертається, оскільки організм отримав стрес і намагається сам відновити втрачене. Обережніше з цим, є свої особливості, треба знати, що і скільки пити, щоб не нашкодити організму.

Колись в шкільні роки їздила в табір відпочинку, де вожатою в нас була досить хороша дівчина з якогось училище (не пам"ятаю та це й не важливо). Вона показала нам свої фотографії, але ми не зразу здогадались, що то вона, бо на них була дівчина в половину худіша ніж та, що була з нами, причина була в тому, що вона раз в пів року, здається, голодувала по тижню, пила тільки воду, а потім по трошки добавляла інших продуктів в раціон, але останній раз не стрималась і зірвалась, що й стало причиною того, що її рознесло вдвічі більше від її нормальної маси.

А взагалі, якщо хочете сидіти на дієті, то зверніться до кваліфікованого врача-дієтолога, який підбере дієту саме для вас, бо для кожного організму є своя дієта, те що допомагає одному, може лише нашкодити іншому. І ще, не балуйтесь каплями для зменшення апетиту. Маю знайому, яка чуть не падала в обмороки від тих капель, але так ефекту вони й не дали, як і дієта на якій вона сиділа.

З.І. І як каже ще одна моя знайома: " Меньше мучного - больше ночного!!! Вот секрет моей фигуры!" :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Мені, на щастя, худнути не потрібно)))))

Живіт не висить))) любила качати прес)))

Але от не завадило б якісь вправи для ніг виконувати.

Може хтось підкаже дієві вправи для м’язів на бедрах :huh: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В програмі Cindy Crawford: New Dimension є не одна. Мені сподобалась вправа з картами. Виконується легко і відчутно навантаження на м"язи стегон і ягодиць. Кладеш карти на підлогу і робиш випади правою ногою, а лівою рукою береш одну карту. І навпаки.

post-2742-1246378895.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хтось підкаже дієві вправи для м’язів на бедрах :huh: .

Найкращі вправи для м"язів на бедрах - це звичайне присідання, точніше його імітація - ставиш ноги на ширину плечей і сідаєш на уявний стілець, тримаючи спину рівно, затримуєш дане положення на декілка секунд і так декілька раз, з часом збільшуй навантаження, добавляй секунди і кількість присідань і ще такий варіант - сідаєш на підлогу, ноги разом і починаєш на попі рухатись вперед 10 раз, а тоді так само назад 10 раз!!!! Гарних тобі сідниць ;) !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сейчас мы в Крыму. 10 дней жена катается на велосипеде. Недолго, не много километров (за поездку не больше пятнадцати), но регулярно (один, но чаще два раза в день, утром и вечером). И ещё, конечно, плавает. Говорит, что ощутила, как лишний жирок с бёдер и талии пропал. И уверена, что именно велосипед активно помогает :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені щось велосипед не дуже допомагає...

головне помірковано споживати їжу і на ніч не наїдатись та й не лінуватись пішком пройтись)

скинути вагу легко а от втримати її натому ж рівні складніш. Сама борюсь з зайвою вагою все свідоме життя.. Багато чого перепробувала.. і зрозуміла головне не зациклюватись бо тоді труба... лікарні, психологи і все такі інше..

тут вже писали.. полюбіть себе в першу чергу самі.. тоді всі інші. .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради))).

Буду практикувати вправи, якщо будуть сили...

А то на роботі такий "спорт", що і тренажерного залу не потрібно... :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б от не проти записатися, тільки навряд чи зможу через роботу...

Плюс, думаю, що є мало закладів, де вчать з повного "нуля"...

А ще б з кимсь скооперуватися, щоб цікавіше було))))) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б от не проти записатися, тільки навряд чи зможу через роботу...

Плюс, думаю, що є мало закладів, де вчать з повного "нуля"...

А ще б з кимсь скооперуватися, щоб цікавіше було))))) :)

Так і я - з нуля :rolleyes: . Мені подруга дала номер телефону, навчають сучасних і бальних танців, тренування тричі на тиждень, танцклас десь в районі Лучеська. Я сьогодні телефонувала, групу вже набрали і заняття почалися, але записатись ще можна. Для мене трошки проблема в тому, що хотіла б почати з серпня і не знаю, чи вони мене тоді візьмуть. От так.

Natasha, номер телефону дати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороша ідея з танцями, теж задумувалась не раз. Та захопилася ковзанами.

Час від часу влаштовую собі танці на всю ніч в "Метро" або "Золото" :D Дієво. П"ю тільки сік і викладаюсь на повну. Такий собі "Марафонський забіг".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороша ідея з танцями, теж задумувалась не раз. Та захопилася ковзанами.

Час від часу влаштовую собі танці на всю ніч в "Метро" або "Золото" :D Дієво. П"ю тільки сік і викладаюсь на повну. Такий собі "Марафонський забіг".

a XTC??
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Еххх..... Хто би знав як мене дістала проблема похудання. Ну не можу я любити себе такою як я є. А кум казав:"Дівчата, не треба ніяких дієт. Будьте такими як є в натурі2. А я йому "Натура, у мене, куме дуууже широка. Як дам їй волю, то в двері не влізу."

Все!!!! З сьогоднішнього дня на дієті! Важитись не буду - боюсь. Ще буду прес качати і дуже б хотілось побігати (лінь). Побажайте мені удачі в бою. Вижити б! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еххх..... Хто би знав як мене дістала проблема похудання. Ну не можу я любити себе такою як я є. А кум казав:"Дівчата, не треба ніяких дієт. Будьте такими як є в натурі2. А я йому "Натура, у мене, куме дуууже широка. Як дам їй волю, то в двері не влізу."

Все!!!! З сьогоднішнього дня на дієті! Важитись не буду - боюсь. Ще буду прес качати і дуже б хотілось побігати (лінь). Побажайте мені удачі в бою. Вижити б! :D

В мене те саме!!! Я теж від сьогодні !!!знову!!! сідаю на дієту... ех... А про бігати , теж хочу, головне компанію мати, бо самій якось нецікаво((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...