Перейти до змісту

Дієти, спорт та інше...


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Моторолла, де мешкаєш?:) Можу запропонувати вечірні пробіги на 21, 22, 10 або 19й школі:)))))))

Дзєвачькі. Пшал я в спортзал. На желєзо. К мальчєгам...Виключила з раціону смажене, жирне... Ну і без особливого напряга - результати почалися за тижня два :) Принаймі в деякі старі штани я влазю :)

Коли скінчиться автошкола - є бажання записатися в СК Денс (ВДУшний гурток бальних танців) абов басейн.

Кто са мной - тот гєрой!

З.І. До речі спортзал в ЧЕрвоному сонці має тренажерний зал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

MOTOROLLLA - нам би день простояти, да ніч протриматись. А далі все піде ;) Як казала моя кума, артистка балету нашого драмтеатру - важко перші 70 років....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska - якби в країні на офіційному рівні заборонили б дзеркала, то б може і я спокійніша була б. Та й джинсам не скажеш - розтягайтесь, зарази, а то я в вас не влажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівульки - розсмішили)))))))))))))))))))))))))))))) :D :D :D

Осінь, живу в центрі, так шо уви(((..

Думаю записатись в Віпурікет... бо найближче.. от... хто зі мною????

А ще можна разом різні дієти і вправи пробувати.. і порівнювати результат....

Дуже (НУ ДУУЖЕ) результативна штука бодіфлекс, про який Ласка писала вище... та якось не можу заставити себе робити ці вправи регулярно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я живу на Кравчука. Ходила в "Атлетіку" на тренажери до мальчеків (як пише Осінь :)) Ходила в Алму, що на Молоді, на аеробіку (там до речі ще ведуть східні танці і пілатес - теж пробувала).

Але все таки найдієвіші методи це скотч на рот наклеювати і фізичні вправи. я вже років 10 виконую комплекс вправ для живота і ніг - точно помагає.

Але головна моя проблема - пиво. Пивоманка із стажем. Як же, блін від нього то відмовитись ? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

малєнькая такая історія про такой вот сібє спортзаааал для ваашега вєлічіствєннага вніманія, єслі ви саізволітє канєчЬно же снізайті на пару мінуд.

я - комсомолка актівістка сцуко спарстмєнка

не встигла прийти в спортзал (Алма) як: "Сірьожа, а музичка у вас тут така...не спонукає до тяжких фіз.навантажень. забадяжте-но шота патяжелєє чи шо..."

чуаки в залі такі- тиииииц!...

цей: "ну я сам під Рамштайн валю.."

я: "опачки! давайте!!!!пацани, мішать ніком уне бу? нє? во!нєфіг тут попсу слухать!Сірьожа, я вам ішшо музички принесу, не парьтесь! Давайте раз в тиждень бум робити женскій дєнь і ставить мою музику, а?"

в мене місія! зробити з качків людей. просвєтіть іх закоцані всякими кальосами мазгі. внєсті свєтлий луч тяжолага міталла в іх папсовиє жизні))шонеясно?:))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дєвачкі!

бігаю майже кожного ранку в центрі, в 7-15 пробігаю біля головного корпусу ВНУ!

велкам =) єсічьо ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дєвачкі!

бігаю майже кожного ранку в центрі, в 7-15 пробігаю біля головного корпусу ВНУ!

велкам =) єсічьо ...

мда... центр - понятіє розтєжимоє)))... мені щоб з свого центру (Хмельницького) добігти до твого (ВДУ), а потім назад))) треба в 6 ранку вставати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От які всі молодці, і я разом з вами :D . Записалась на бальні танці. Була поки що на одному занятті, тому враження ще не склала. На першому тренуванні було нелегко, а хочеться-то одразу як Альона Шоптенко :D . Тепер головне - не здатись...і отримати задоволення :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От які всі молодці, і я разом з вами :D . Записалась на бальні танці. Була поки що на одному занятті, тому враження ще не склала. На першому тренуванні було нелегко, а хочеться-то одразу як Альона Шоптенко :D . Тепер головне - не здатись...і отримати задоволення :) .

А куди саме записалась? Скільки занять в тиждень? Скільки коштує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені б ваші проблеми. Розповім свою печальну історію: 1,5року здорового образу жізні + ранкові (вечірні) пробіжки = - (мінус) 10 кг. За літо ціною неймовірних зусуль (4-6раз на день їм і один раз вночі) вдалось набрати 3 кг. Це при тому, що всі вважають мене обжорою. Їм дійсно як семеро косарів. Майже весь одяг потрібно на розмір вшивати :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перестав вживати алкоголь, почав їсти тільки тоді, коли шлунок попросить (забурчить :D ) і за півроку скинув 25 кг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой хлопці! Та я на дієтах сиджу з 16 років (більше половини життя). А ще пощусь, а ще майже не їм мучного, жирного. Навіть млинці коли смажу - не пробую... А природа все-одно бере своє. Засвоює і воду і все перетворює в лишні кілограми.

Ну нічого. Другий день дієти, результатів поки не видно, але тримаюсь. Що далі буде - побачимо. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой хлопці! Та я на дієтах сиджу з 16 років (більше половини життя). А ще пощусь, а ще майже не їм мучного, жирного. Навіть млинці коли смажу - не пробую... А природа все-одно бере своє. Засвоює і воду і все перетворює в лишні кілограми.

Ну нічого. Другий день дієти, результатів поки не видно, але тримаюсь. Що далі буде - побачимо. ;)

Ну й навіщо сидіти було на дієтах, краще б спортом було займатись, танцями, а тепер можливо в тебе проблеми не в природі (хоча й вона зіграє свою роль) а ще й обміні речовин, ти могла його порушити своїми дієтами. В таких випадках треба йти до лікаря і щоб він підібрав тобі дієту, а не займатися самопохуданням. Не їж після 18.00 і ти вже почнеш худнути + добав вправи для пресу та ніг, щоб шкіра не обвисала, а пружніла, крути круг залізний або пластиковий набитий піском для важкості, щоб мати тонку талію, їж більше овочів та фруктів, виключи зі свого раціону жарене, сольоне, гостре, жирне, хліб їж висівковий, без хліба ти не наїдатимешся, але в розумних межах - 1-2 кусочка в день. В мучному є вуглеводи, при споживанні яких частина перетворюється в жири, а частина дає нам енергію, якщо ти ведеш активний спосіб життя, то вуглеводи нічим тобі не загрожують, бо даватимуть тобі лише енергію, якщо ж ти постійно сидиш на роботі, мало рухаєшся, то виключай і їх.

Я їм все, абсолютно нівчому собі не відказую, правда їм невеликими порціями, декілька раз на день, а після 18.00 табу, можу дозволити собі кефір або солодкий чай чи сік, бувають випадки що просто мушу порушити правило, але це не означає, що наїдаюсь жареної картоплі зі шкварками під саму зав"язку, їм щось легеньке, щоб не нагружати шлунок і не лягаю зразу ж спати, а ще трохи бодрствую, щоб встигло засвоїтись. Рекомендую усім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kleo - обмін речовин у мене якраз і правильний. фізичними вправами займаюсь. Та й лишня вага це відносно, звичайно (156 см росту, 56 кг ваги). Але дієти це як спосіб якраз розгрузити і очистити організм. Після 30 років і двох родів засвоєння і накопичення ваги проходить інтенсивніше і якщо запустити цей процес то потім можна не спинити.

Я тебе вітаю, що тобі вдається обходитись зараз без дієт. Є у мене подруга, котра себе зовсім не обмежує ні в їжі, ні в часі її споживання. І фізичними вправами не займається зовсім. І важить 44 кг при рості 160 см. Природа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kleo - обмін речовин у мене якраз і правильний. фізичними вправами займаюсь. Та й лишня вага це відносно, звичайно (156 см росту, 56 кг ваги). Але дієти це як спосіб якраз розгрузити і очистити організм. Після 30 років і двох родів засвоєння і накопичення ваги проходить інтенсивніше і якщо запустити цей процес то потім можна не спинити.

Я тебе вітаю, що тобі вдається обходитись зараз без дієт. Є у мене подруга, котра себе зовсім не обмежує ні в їжі, ні в часі її споживання. І фізичними вправами не займається зовсім. І важить 44 кг при рості 160 см. Природа.

Я обходжусь без дієт тому, що не признаю їх, бо бачила кучу негативних результатів такого похудання на своїх знайомих, я заміняю їх аеробікою, якщо маю час, або ж просто не їм після 18.00, а не тому, що така в мене природа. Я маю схильність до повноти, але я тримаю себе в формі такими способами, які точно не принесуть мені шкоди, а лише користь. Якщо ти найшла дієту яка тобі допомагає, то можна за тебе тільки порадіти. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..................... Не їж після 18.00 і ти вже почнеш худнути.............

Я їм все, абсолютно нівчому собі не відказую, правда їм невеликими порціями, декілька раз на день, а після 18.00 табу, можу дозволити собі кефір або солодкий чай чи сік, бувають випадки що просто мушу порушити правило, але це не означає, що наїдаюсь жареної картоплі зі шкварками під саму зав"язку, їм щось легеньке, щоб не нагружати шлунок і не лягаю зразу ж спати, а ще трохи бодрствую, щоб встигло засвоїтись. Рекомендую усім.

Згідна - не їсти після 18.00 - дуже кльово, так і робила коли була у відпустці.. АЛЕ, що порадиш таким нещасним, які працюють з 9.00 до 18.00, і обід з 13.00 до 14.00? Тобто виходить так: що обідаю я припустим о другій дня, потім 18.00 закінчення робочого дня, десь о 19.00 я вдома, приготування вечері (бо не сама живу), ну і десь о 20.30 сама вечеря.... от...А як можна по іншому... Бо в мене варіант - не їсти після шостої один - їсти останній раз до 14.00)))))... ось така халепа... і впевнена, що я не одна така :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчата, вибачайте, але це звучить як виправдовування самих себе. Ніхто ж в рот не запихає. Мої теж вечеряють пізно. Можу повечеряти одним салатиком, а ще краще приготую і за комп на Борду :D

Ось ще 12 способів не їсти на ніч.

І дієти не сприймаю. Я вже писала, це обмеження. Раз дієта, то на певний час, а далі? Треба просто раз і назавжди змінити стиль життя, і не з понеділка, а тут і зараз. Це з моїх особистих спостережень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідна - не їсти після 18.00 - дуже кльово, так і робила коли була у відпустці.. АЛЕ, що порадиш таким нещасним, які працюють з 9.00 до 18.00, і обід з 13.00 до 14.00? Тобто виходить так: що обідаю я припустим о другій дня, потім 18.00 закінчення робочого дня, десь о 19.00 я вдома, приготування вечері (бо не сама живу), ну і десь о 20.30 сама вечеря.... от...А як можна по іншому... Бо в мене варіант - не їсти після шостої один - їсти останній раз до 14.00)))))... ось така халепа... і впевнена, що я не одна така :(

А в мене робочий графік взагалі з 8.00 і доки не зробиш роботи, буває що й 20.00 тільки з роботи виходжу, а чоловіка годую ще пізніше і часом навіть не спробую те, що приготувала, сила волі плюс характер, а ще шалена сила звички. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska - якщо не їсти після 18-ї і виключити певні продукти - це не є обмеження? Все наше життя складається з обмежень - туди не ходи, того не бери, цього не пий, бо козликом станеш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, найкращий спосіб не їсти після 6ти - це чимсь себе зайняти :)

В моїх наполеонівських планах звичайно це танці (після закінчення автошколи) плюс мітаааллл в тренажерці.

До речі. В районі 33го де ще є толкові тренажерні зали з абон.платою менш 200грн в місяць,ГА?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А куди саме записалась? Скільки занять в тиждень? Скільки коштує?

Танцклас в приміщенні пластмасового заводу на Рівненській, заняття тричі на тиждень - вівторок, середа, четвер. В групі 7 чоловік. Абонемент 150грн/місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska - якщо не їсти після 18-ї і виключити певні продукти - це не є обмеження? Все наше життя складається з обмежень - туди не ходи, того не бери, цього не пий, бо козликом станеш...

А я і не стверджую, що треба лише так діяти. Кожен шукає свою формулу, враховуючи свої слабкості  :D Ми часто не слухаємо свій організм: їмо за компанію, п"ємо за компанію і т.д.

Для мене дієта, це суворе, тимчасове обмеження. Після якого наступає рецидив. Бо вона рано чи пізно закінчується.

А коли міняєш стиль життя, ти усвідомлюєш і відчуваєш позитивність того, що робиш, для себе. І тут нема суворості в чомусь, а збалансованість і гармонія.

MOTOROLLLA, не обажайся, я любя  :) Сама колись себе так виправдовувала.

Не забувайте аутотренінг: Я- самая обаятельная и привлекательная :g32::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...