Перейти до змісту

поїздка на Біле озеро


Jack

Рекомендовані повідомлення

пропонується поїздка на Біле озеро

байки 200 км в 1 сторону, ночівка і на 2 день назад.

Можуть приєднатись шосери наприклад до Маневич і назад.

детальний маршрут уточнюється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічо так покатушко)) прийдетьсянармально вкрутить за два дня 400км.. озера неособо побачите)) ну чучуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілося б уточнити - Біле озеро, це те, що знаходиться на межі з Братньою республікою Білорусь? Якщо так, то документи беріть з собою. Там прикордонна зона, коли я їздив на те озеро - просили пред'явити документи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я знаю не дуже то й багато мтбшників які можуть лупнути 400 км за два дні :)

Ще й з вантажем.

Але авантюрка так нічо. :)

Подумав, це просто авантюра. Нашосерах, так. На мтб по меньшій мірі дико. Хіба тупо повмирати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я щось не зрозумів.

Все-таки байки ? А шосери це так.. просто провести?

Хто організатор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так может, суть не в озере, а именно в покатушке? ;)

може суть в тому що хтось не оцінив добре свої(чужі) можливості? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вопросы к топикстартеру - он предложил на байках катнуть.

ЗЫ а у джека байк-то есть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну так ми і хочемо шо Джек пояснив усі нюанси марафону :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо йдеться про озеро Біле що на Ратнівщині, то шоссер (для шоссе?) Вам знадобиться лише до с.Гірники, що за Ратно. Далі дорога лише нагадує заасфальтовану, а ще длі, після села Горіхове, починається гравій. І до самого озера, практично. Зате по дорозі є ще купа озер. В самих Гірниках. Далі подорозі у Самарах. А далі, мало що не у кожному селі. Доречі, якщо їхати саме на те Біле, про яке я кажу, то там є ще одне озеро - Святе. Ну і до озера буде не 200 а 210-220 км. Автомобілем із середньою швидкістю 100км/год (до Гірників, далі не реально з такою швидкістю) їхати дві, 2,5 години. а там ще годину до озера.

ось

Якщо ж мова йде про ще якесь Біле, (ях на Волині вагони, як і Пісочних). Тоді я не порадник :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та й навіть на шосерах - мантулити 6 годин з середньою 35 - потім тіко :_20: , а не озерами любуватись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Видно Джек коли писав це повідомлення дуже хотів спати, і ніразу не думав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в сторону маневич є тільки от таке Біле озеро, ми його проїзджали в тому році в рамках походу на вузькоколійку. туди за день доїхати реально, але ми туди доїзжали за два.

а чілавеку таки тре разок виконати задумане, мо порозумнішає ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, звичайно, прошу вибачення за оффтоп, не мені судити. Але

Якщо виїхати зранку (6-7 година) , то половину шляху можна подолати десь за 3-4 години) наступну половину ще за годин 3-4) Це при самих мінімальних розкладах. Тобто з 6 ранку до 12-13 години можна бути на місці - і мати ще 8-9 годин на купання/бухання/любування озером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

200 км за день важко, гружоним ще важче, по тих дорогах ....

але до вказаного мною білого озера десь 130-140 км

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в сторону маневич є тільки от таке Біле озеро, ми його проїзджали в тому році в рамках походу на вузькоколійку. туди за день доїхати реально, але ми туди доїзжали за два.

а чілавеку таки тре разок виконати задумане, мо порозумнішає ;)

Судячи з відстані 200 км, в сторону Маневич є ще одне озеро Біле. Маршрут по шосе - Луцьк-Ківерці-Колки-Маневичі-Седлище-Любешів-Люб'язь (до речі в с. Люб'язь також є однойменне озеро, в свій час досить непогане, та й р. Прип'ять відразу за селом проходить)-Шлапань (за цим велом роздоріжжя направо на Дольськ(кордон з білорусами, наліво на Гірки, треба наліво)-Гречища-Гірки-оз.Біле (недоїжджаючи до с.Невір є з'їзд направо в ліс. Потім пару км лісом і потрарляєш на Біле. Коли я там був останній раз - озеро було досить диким. Купа оводів, які примушували після купання зариватися по шию в пісок до повного висихання, зате тихо, спокійно. Стоїть пару хатинок (раніше база відпочинку якась була). Озеро фактично знаходиться на кордоні з Білоруссю. Навіть на карті ділиться пополам. В свій час там проходила контратраса (якщо огинати озеро справа - можна дійти до Білозерського канала, це вже Білоруська територія, раніше там стояла сторожка, жив один дєд, а вздовж того канала тягнулася грунтовка аж до села Горавіца). Дідуля, який жив тоді в тій сторожці розповідав, що тудою фурами тягали з України контрабас на Білорусь, на той час дифіцитну горілку. Розповідав навіть історію, що колись фура перевернулась з горілкою, то всі окружні села гуляли. Не знаю, правда чи ні, але в с. Горки поставили прикордонний пост, перевіряли документи.

Якщо  це дійсно те озеро, то по описаному мною маршруту на шосейному велі реально доїхати тільки до Шлапаня. Можливо далі також дорогу зробили, але сумніваюсь. Ось карта

post-224-1244797355.gif

Але є ще один варіант поїздки - через Камінь-Каширський, троха коротше.

Через Маневичі-Любешів - приблизно 190 км в одну сторону...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-118-1244798621.gif

Venom - це те, про яке писав я. Подивися карту. Тільки я пропонував їхати через Ратно, ти пропонуєш через К.Каширський. Тамє участки дороги де лежить булижник, тобто мощена дорога.. якась воєнна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Venom - це те, про яке писав я. Подивися карту. Тільки я пропонував їхати через Ратно, ти пропонуєш через К.Каширський. Тамє участки дороги де лежить булижник, тобто мощена дорога.. якась воєнна :)

Я пропонував їхати через К-Каширський як варіант, який ближчий по відстані, але довший по часу (в зв'язку з поганим дорожнім покриттям), основний варіант був через Маневичі-Любешів. Тільки цим шляхом можна наблизитися максимально близько до Білого на шоссері... Моя думка. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання поїдки викладене в 1 топіку ПРИЄДНАТИСЯ шосерам до групи байків що вже запланували поїздку

питання супроводу на шосерах до Любешова (110\25~4,5год + 110/35~3.5год = 220 км з перекурами 10-12 годин)

при швидкості 20-26 разом, а назад шосери на парах додому на відповідній швидкості я думаю це реально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Можна список ти хто вже погодився на авантюру? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Организаторы - не авантюристы :) Они ездят в те края каждый год. На рыбалку и отдых. Не знаю, как сейчас, раньше катали с прицепом, в который грузили пиво :)

Ещё в 2005-м, если не раньше, я познакомился с одним из них, меня тоже приглашали ехать, где-то даже телефон записанный есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна список ти хто вже погодився на авантюру? :)

кмд я не авантюрист просто мну запросили в "кумпанію" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Venom - це те, про яке писав я. Подивися карту. Тільки я пропонував їхати через Ратно, ти пропонуєш через К.Каширський. Тамє участки дороги де лежить булижник, тобто мощена дорога.. якась воєнна :)

Я пропонував їхати через К-Каширський як варіант, який ближчий по відстані, але довший по часу (в зв'язку з поганим дорожнім покриттям), основний варіант був через Маневичі-Любешів. Тільки цим шляхом можна наблизитися максимально близько до Білого на шоссері... Моя думка. 

Через К-каширский уже и ближе и лучше. До самой Великой-Глуши года 4-ре назад был проложен асфальт. От нее до Невира, конечно, булыга-щебень-песок, но недолго. Все проезжабельно, а кое-кто весь путь на Стар-шоссе проезжал и не морщился.

зы:2Мартенз, это не то Белое озеро :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...