Перейти до змісту

всіх бажаючих просим на фтп


Рекомендовані повідомлення

а я могу торент открыть) но нафига?

тотоже і оно! )) А як за те платить будуть, відкриєш? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

При чем сдесь платить? трекер на рабочей машине, пока работает - работает трекер). тесты уже были и прошли успешно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я міг нічого не робити, і воше в мене фтп крутиться дуже давно, просто захотілось поділитись з людьми, так сказать безвозмездно... а міг і не ділитись

а спасіба вже пару людей сказало, і на тому добре...

кожному своє....

як хтось казав: а шо ти можеш? - могу копать, а могу не копать... :)

а чому б і не поділитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот хай одміни візора зроблять доступною з усього світлана ІР 10.100.129.114, можна буде і по http і по ftp і torrent трекер піднять.. сервак commfort`a теж би пристроїли.

Якесь залізо на чердаку поставить не проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відписав на форумі світлана

http://www.svitlan.lutsk.ua/forum/showthread.php?t=11250

побачим, сіко туди людей загляне ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от с Туманом сагласєн. от коли одміни паддєржат, тагди ми і зробим шось.. а так.. Ми с Туманом платим просто по 24 грн в месяц шоби наші юзверя іграли в контру і Квак на світлані і мали 8-ми мегабітний нет на 5-8 чоловік, від Укртела )))) нам того достатньо ) Ми с того ніц не заробляєм. ми просто окупаєм витрати... АВЕ САТАНС!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю прохання хто буде користуватись фтп (там часом може бути трішки місця), якщо комусь тра буде перекинутись інфою, то кидайте її не к корінь, а в папку FX.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайош волинський трекер!

_http://www.tracker.lutsk.ua

Если обмен инфой по торренту идёт между своими участниками сети, скорость как внутрисетевая. Правда, идёт как внешний трафик.

Туман, Визор врядли когда сделает доступ юзверям один к другому :( СС не захочет.

ptk, сервер отличный, скорость аплоада сейчас 3 МБ/с. Заливаю остальные серии Декстера, ато раньше не хватало места :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
... загалом же я ЗА такі сервіси, от би ше провайдери "спасобствували"

Щоб потім відповідати на такі листи (прийшло сьогодні) :)?

Tuesday, June 09, 2009

xxxxx Network

Ukraine

43000 Lutsk xxxxxxxxxxxxxxx

UA

RE: Unauthorized Distribution of the Copyrighted Motion Picture Entitled

Terminator Salvation

Dear Sxxxxxx:

I am writing this letter on behalf of SPE Acquisitions, Inc., ("SPEA”) a Sony Pictures Entertainment company.

SPEA hold copyright and/or exclusive distribution rights in and to the motion picture entitled Terminator Salvation.

The unauthorized distribution or public performance of copyrighted works constitutes copyright infringement under the Copyright Act, Title 17 U.S Code Section 106(3)-(4). This conduct may also violate the Berne Convention for the Protection of Literary and Artistic Works, The Universal Copyright Convention as well as bilateral treaties with other countries that allow for protection of our copyrighted works even beyond U.S borders.

We have received information that an individual has utilized the below-referenced IP address at the noted date and time to offer downloads of the above-mentioned work through a "peer-to-peer" service.

The attached documentation specifies the location on your network where the infringement occurred, the number of repeat violations recorded at this specific location, as well as any available identifying information.

Since you own this IP address, I request that you immediately do the following:

1) Disable access to the individual who has engaged in the conduct described above; and

2) Terminate any and all accounts that this individual has through you.

I, the undersigned, swear under penalty of perjury that the information in this Notice is accurate and that I am the owner or an agent authorized to act on behalf of the owners of certain intellectual property rights, said owner being SPEA (“IP Owners”). I have a good faith belief that the items or materials identified in the attached documentation hereto are not authorized by the IP Owner, their agents, or the law and therefore infringe the IP Owner’s rights.

Please contact me at the above listed address or by replying to this email should you have any questions.

I appreciate your assistance and thank you for your cooperation in this matter. In your future correspondence with us, please refer to Case ID 835802829.

Your prompt response is requested.

Respectfully,

Vicki R. Solmon

Senior Vice President, Anti-Piracy & Theatrical Distribution

Sony Pictures Entertainment, Inc.

------------------------------

INFRINGEMENT DETAIL

--------------------

Infringing Work: Terminator Salvation

First Found: 27 May 2009 14:14:47 EDT (GMT -0400)

Last Found: 27 May 2009 14:14:47 EDT (GMT -0400)

IP Address: 193.xxx.xxx.x

IP Port: 60562

Protocol: BitTorrent

Torrent InfoHash: 72B2E65A6400252697101FFF5B1B27D886C0E91F

Containing file(s):

Terminator.4.CAMRip.avi.torrent (735,481,856 bytes)

Infringing Work: Terminator Salvation

First Found: 7 Jun 2009 05:21:11 EDT (GMT -0400)

Last Found: 7 Jun 2009 05:21:11 EDT (GMT -0400)

IP Address: 193.xxx.xxx.x

IP Port: 24411

Protocol: BitTorrent

Torrent InfoHash: FDFE66027EBA72F8BD43376191DFC8E6AD0D0FFE

Containing file(s):

Terminator.4.Salvation.2009.XviD.TS.avi.torrent (879,919,104 bytes)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо можна в двох словах про що йдеться в тому листі

нельзя раздавать контент, защищенный авторскими правами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просют закрыть доступ в инет всем аккаунтам, которые раздают торренты.

А в договоре есть пункт, запрещающий клиенту пользоваться пиринговыыми сетями, а провайдеру - разрешающий блокировать доступ к интернету по этой причине? У кого договор под рукой?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема такого в договорах наших провайдерів.

Є просто пункт, який перекладає всю відповідальність за використання мережі на абонента.

цей лист просто побажання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайош волинський трекер!

_http://www.tracker.lutsk.ua

Если обмен инфой по торренту идёт между своими участниками сети, скорость как внутрисетевая. Правда, идёт как внешний трафик.

:)

Да ладно :)

Я ще ні разу не бачив, що б з мене хтось з пірів тягнув файло з швидкістю більшою за мій інет-канал. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

#1

хвиля пішла %)

власне, аніме вже якись час працює по подібній схемі

але ми закрились в середині мережі, щоб не отримувати подібні до Серьогіних листи.

і дисковий простір в нас скромніший на порядок

(подробиці тут)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Doping, мой канал в мир 3 мбит/с. С визора сосали при 5 мбайт/с. Разница на лицо =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне, а чого шоб не бачили інші?

зробим авторизацію на сервері (от мені kmd поможе, за що йому велике дякую), і тоді дядькі з соні піктуре і інших контор запросто не попадуть!

про зміни відпишу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Почистив ото я фтп, зараз там голо босо, кому потрібно заливайте, зливайте...

будуть зауваження скарги пропозиції - відписуємось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От цікаво, а в кого динамічний ІР, як свій ФТП контент вивісити?

Ukrainec якщо не зрозумієш то свисти, де мене знайти ти знаєш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...