Перейти до змісту

Наш мэр пАдонак или нет?


Zevs_Isver

влючал ли чегодня горячую воду  

35 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Мені до дупи хто там не платить. Я плачу і давай мені воду, сука ! Задрали. :smile-zachot:

Вибрали мєра, бл..ть ! Ніякої роботи одні відмазки. :ok:

вот это точно сказано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

Хоч там, де я нині мешкаю, є автономне опалення, проте мене дуже дивує те, що ще ніхто ніколи не звернувся до суду з метою, перепрошую, вз'їбати як міськраду, так і Луцьктепло. Так як по суті, кожен мешканець є споживачем продукції "Луцьктепло", на нього поширюється дія Закону "Про захист прав споживачів", який ну ду-у-уже гарно написаний для самих споживачів. Якщо з "Луцьктеплом" укладений договір, і цей договір не виконується, то і вказаний Закон, і Цивільний кодекс дають можливість вимагати як повернення сплачених коштів за послуги, які фактично не надаються, так і стягувати моральну шкоду. А в сім'ях, де живуть матері з малими дітьми, де живе по кілька чоловік, де є хворі, які не можуть митися в холодній воді, а чекати, поки чергове відро чи катруля нагріється теж немає змоги - це однозначно підстави для стягнгення моральної шкоди. Тисяч на 2-5 можна було б розраховувати.

Закон України "Про захист прав споживачів"

Стаття 22. Судовий захист прав споживачів

1. Захист прав споживачів, передбачених законодавством, здійснюється судом.

2. При задоволенні вимог споживача суд одночасно вирішує питання щодо відшкодування моральної (немайнової) шкоди.

Цивільний кодекс

Стаття 611. Правові наслідки порушення зобов'язання

1. У разі порушення зобов'язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом, зокрема:

1) припинення зобов'язання внаслідок односторонньої відмови від зобов'язання, якщо це встановлено договором або законом, або розірвання договору;

4) відшкодування збитків та моральної шкоди.

Якщо люди своєчасно та в повному обсязі сплачують за послуги "Луцьктепло", то їх не повинно, ще раз перепрошую, їбсти те, що у когось перед "Луцьктепло" заборгованість. "Луцьктепло" має юридичну службу, яка повинна займатися стягненнями з боржників, але сумлінні мешканці від цього страждати не повинні.

Треба буде знайти когось, хто б дав почитати договір, який укладено з "Луцьктеплом". Може, попробувати вздрючити цих мудаків?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримую!!!

в мене батьки завжди в повному обсязі сплачували за все, відриваючи від пенсії шмат, якого (якби не моя допомога плюс батько троха підробляє) і так не хватить навіть на їжу, а води як не було, так і нема... а на одному з засідань в мерії, де я був присутній, Кривицький при всіх дав вказівку зайнятись злісними неплатниками, в яких однако джипи мерсюки та хатки в три поверхи..а от на воду/газ грошей не хватає! після цього я однозначно за нього і голосував, хоч би там що не казали скільки і що він накрав або інше!

ЗІ як на мене, то мер хай собі краде або хабарі бере, аби при цьому казна полнА була, а як чесний і порядний ніхера не робить - це на поряддок гірше!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В Киеве кстати долги населения перед "Киевтепло" или как иво там намного больше наших, НО там народ более "продвинутый" жеки и комунальные службы там ипут через суды так что они не могут себе позволить на 10 минут воду горячую отключить. А у нас бояцца заяву написать.

P.S. те хто платит за воду пасмарите внимательно в квитанции. Горячей воды нет, а бабло снимают за то что она есть....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наиболее "продвинутые" уже давно себе котлы купили и проблема с гарячей водой стала проблемой "людей среднего достатка" а также всяких пофигистов, которым и без гарячей воды зашибись. Думаете сам Шиба воду в кастрюле греет? самневаюсь...

ps:В Киеве ваще-то c водой торба, как и по всей Украине, сама вода галимого качества (готовить на ней нельзя) и отключают летом на полтора месяца. Хотя, может они так сделали - на Кресте и Банковой гарячая вода 24часа/7дней круглый год, остальным - хрен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Киеве кстати долги населения перед "Киевтепло" или как иво там намного больше наших, НО там народ более "продвинутый" жеки и комунальные службы там ипут через суды так что они не могут себе позволить на 10 минут воду горячую отключить. А у нас бояцца заяву написать.

P.S. те хто платит за воду пасмарите внимательно в квитанции. Горячей воды нет, а бабло снимают за то что она есть....

Чого в нас теж

ипут через суды
:) .

Але всіх за раз переисти не можна. Все поступово :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У колеги брат в жеке работает

Сказал что задержка с включением воды связана с заменой труб, что давно пора было сделать.

Так что "спокойствие! только спокойствие!" ???

зы

надеюсь правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, оптимальним варіантом було б відправити працівника Жека в квартиру злісного неплатника, хай платить або йому просто відріжуть воду. Коли питання поставити жорстко, то звідкись гроші беруться, яких не було, поки чемно вмовляли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі сьогодні засідання на якому будуть вирішувати коли включати воду.

Цікаво а що ж Лучко скажу там??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Доречі сьогодні засідання на якому будуть вирішувати коли включати воду.

Цікаво а що ж Лучко скажу там??

він навіть тут на форумі присутній :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне у мене стоїть лічильник, немає води -немає грошей. Коли більшість поставить собі лічильники, то вимикати воду стане не вигідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене теж лічильники стоять. і за воду плачу по лічильникам.

але воду відключати будуть - труби міняти. я сумніваюсь що за це літо вони хоча б 20% поміняли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене теж лічильники стоять. і за воду плачу по лічильникам.

але воду відключати будуть - труби міняти. я сумніваюсь що за це літо вони хоча б 20% поміняли

Згоден на всі 100%. Наші інженерні мережі в terrible стані, і міняти треба все і комплексно!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може краще пустити ці гроші на маленькі дахові котельні і індивідуальне опалення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нифига,

большая структура и бардак более выгодны для "распыления денег"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може краще пустити ці гроші на маленькі дахові котельні і індивідуальне опалення?

Ага а холодну воду пускати по 30-ти річним трубам??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

http://www.lutsk.ua/lutsk_ua/newz/showarti...0060816&theme=1

Гаряча вода буде

З метою якісного надання послуг з гарячого водопостачання державне комунальне підприємство „Луцьктепло” в термін до 21 серпня 2006 року, згідно розпорядження міського голови від 16.08.2006 № 670, зобов’язане забезпечити подачу гарячої води до житлових будинків та підприємств, установ, організацій міста.

Нагадуємо, систематична оплата за надані послуги та погашення заборгованості мешканцями міста – запорука якісного і своєчасного надання підприємством „Луцьктепло” послуг з гарячого водопостачання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ЛУЦЬКУ Є 70 000 СІМЕЙ.... ЗАБОРГОВАНІСТЬ НА СУМУ ПОНАД 100 ГРН МАЮТЬ 8 000 СІМЕЙ.... З НИХ 3000 СІМЕЙ ЗАБОРГУВАЛИ 70% ВСІЄЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ....

ПИТАННЯ!!!!

ЧОМУ РЕШТА 67 000 СІМЕЙ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА СВОЄЧАСНУ ПРОПЛАТУ ПОВИННІ СТРАЖДАТИ???

виключати воду неправильно!!!! таким чином луцьктепло доб"ється лише одного - ті хто платять(!!!) поставлять дома бойлери і відмовляться від послуг підігріву води!!!

ось тоді в луцьктепло точно будуть великі проблеми!!!

post-569-1155814053.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
В ЛУЦЬКУ Є 70 000 СІМЕЙ.... ЗАБОРГОВАНІСТЬ НА СУМУ ПОНАД 100 ГРН МАЮТЬ 8 000 СІМЕЙ.... З НИХ 3000 СІМЕЙ ЗАБОРГУВАЛИ 70% ВСІЄЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ....

ПИТАННЯ!!!!

ЧОМУ РЕШТА 67 000 СІМЕЙ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА СВОЄЧАСНУ ПРОПЛАТУ ПОВИННІ СТРАЖДАТИ???

виключати воду неправильно!!!! таким чином луцьктепло доб"ється лише одного - ті хто платять(!!!) поставлять дома бойлери і відмовляться від послуг підігріву води!!!

ось тоді в луцьктепло точно будуть великі проблеми!!!

Тому, що вини заплатили лише 30% від необхідного :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...