Перейти до змісту

Наш мэр пАдонак или нет?


Zevs_Isver

влючал ли чегодня горячую воду  

35 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

вот и подкралось незаметно первое аФгуста....

а где наша горячая вода?

или проФФилактика незакончилась ещё?

а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

І чого ви так на нього наїхали….. він же за наше здоров”я дбає

Як кажуть „Если хочеш быть здоров закаляйся……….” ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чого ви так на нього наїхали….. він же за наше здоров”я дбає

Як кажуть „Если хочеш быть здоров закаляйся……….” ;)

Закалятися треба з головою. Хотя до 1 грудня час ще є, а далі "х..лі там тої зими?" Особливого задоволення їздити в маршрутках літом не було ніколи, а це літо додало свого пікантного аромату (жахлива спека + тіла, що зовсім не потіють і прекрасно миються холодною водою).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дык, обещали - месяц, а пугали - до осени. Скорее всего через пару деньков включат, у кого в районе трубы в порядке (процентов 20).:)

А закалятся в нашей воде нифига не получицца - реально холодная. Сполоснутся можно, но мыться - нет. Посинеешь.

Зы: Ken, твой аватар в этой теме ЖЖот.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До недавнего времени Луцк был одним с трех городов Украины в котором всегда была горячая вода, за исключением 2-х недельной профилактики летом. Дай Бог что бы оно так и было дальше )

До сих пор удивляюсь как етот человек выиграл выборы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покупаем бойлеры и колонки газовые!

сегодня слышал по рэйдио, шо не будет воды до уплаты задолженности, а также должны пересмотреть цены, потому как потери "луцктеплокомунавтомаш...(и т.д. забыл название :)) будет нести убытки в размере 50 тыс. грн В ДЕНЬ!!! если по старым ценам продавать гор. воду.....

а бюрократия у нас еще совецкая, так что воды горячей врадле до осени будет... ИМХО

ЗЫ у меня беретта на стене висит, и ранее раздражавший звук включения колонки теперь радует :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Як написали на сайті міськой ради: "Гарячої води не буде" http://www.lutsk.ua/lutsk_ua/newz/showarti...ledate=20060801

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Они что дебилы, как можно уменьшить "борги" отключением воды, нафига за нее платить если ее не подают. Теперь и кто не платил не будут платить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а им то что?

зарплата капает, хоть и котельни стоят и не работают....

вышли на работу, посидели на жопе, получили денюжку, пошли домой...

кто бы отказался от такого?

им посто нет смысла что-то дедать.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба їм запропонувати щоб ще ХОЛОДНУ виключили, коли заплатять за гарячу - хай включають холодну... =))))) Ыыыыыыыыыыыыыыы

;);)

добре шо газ "ЩЕ" є =) з холодної можна зробити гарячу =)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ви хочете щоб вони як разраби з ЕА?? Випускають ігри коли кажуть, а не коли вони готові. Тому краще зроблять все і якісно! ;)

А взагалі по темі. Життя щас дорожає. Тому ставте колонку. В мене вже 3 роки стоїть і нічого страшного немає ;)

А щодо заяви Лучко. Так правильно робить, але страждають всі - навіть ті що платють.... ;)

От тільки я не наважився таке на все місто оголосити, це ж тепер на вулицю нормально не вийти! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сначала "Укргаз" подымает цену для "Луцктепло", а для населения цена на тепло подымается через месяц а то и два, оплата людьми, даже 100%, перекрывает только текущие издержки. Разницу кто гасить будет? Вот руководство "Луцктепло" просит мерию разрешить поднять цену!

Цытата: "Директор підприємства "Луцктепло" Анатолій Лучко змушений був звернутися зі службовою запискою до міської ради, у якій просить не відновлювати постачання гарячої води у зв’язку з тим, що діючий тариф на гарячу воду – збитковий і потребує приведення у відповідність".

От того что экономишь денег больше не становится...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пАдонак Адназначна

А що йому робити Сіля?? Продовжувати закривати очі на борги і розвалити Луцьктепло. А тоді що?? Тоді може бути все що завгодно... ;)

Утопія Млін...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да Шиба не винуватий

вже давно треба було поміняти саму систему комунального господарства (платиш цілий рік за тепло, а зимою батареї ледь теплі; платиш ЖЕКу, а біля підїзду смердить як на смітнику та ін.)

ЗІ: може хто знає людей які продають і встановлюють бойлера? буду ставити собі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да Шиба не винуватий

вже давно треба було поміняти саму систему комунального господарства (платиш цілий рік за тепло, а зимою батареї ледь теплі; платиш ЖЕКу, а біля підїзду смердить як на смітнику та ін.)

ЗІ: може хто знає людей які продають і встановлюють бойлера? буду ставити собі

А хто блін винуватий ?

Місто перетворилось на смітник.

Дороги такі шо підвіску кожен місяць робити треба.

Ще й гарячу воду він не подає.

Мені до дупи хто там не платить. Я плачу і давай мені воду, сука ! Задрали. :)

Вибрали мєра, бл..ть ! Ніякої роботи одні відмазки. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

даже если и есть какой-то план реорганизации этого постсоветского комхоза, то внедрить его можно эффективно только расплатившись с долгами, так как никто 9 лимонов не простит и не спишет, вся сумма радостно ляжет на честную часть платежеспособного населения Луцка - те кто не платили по причине неимения денег, платить и не будут, а свины которые имеют чем, но все равно не платят при таком раскладе будут только потирать копыта радостно похрюкивая.

очень жаль что программа обогрева жилья и подачи горячей воды в многоквартирных домах задумана как коллективная, в противном случае можно было бы просто неплательщиков отключать в индивидуальном порядке - глядишь и деньги бы нашлись на "коммуналку"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от тільки якщо ставити автономну систему опалювання, то за газ прийдеться платити як для заводу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от тільки якщо ставити автономну систему опалювання, то за газ прийдеться платити як для заводу :)

Хто сказав ? Хіба не стільки як за газ для опалення в селі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от тільки якщо ставити автономну систему опалювання, то за газ прийдеться платити як для заводу :smile-zachot:

Хто сказав ? Хіба не стільки як за газ для опалення в селі ?

Не знаю нюансов по ценам для заводов, сейчас плачу за газ 46 коп/м.кб. Прошлая зима в самые холодные месяцы обходилась 25-30 грн/мес., летом подогревается только вода и плата за газ получается 6-8 грн/мес. Квартира 46,5 м.кв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От того буду брати квартиру з індивідуальним підігрівом :D

Колективна система вже років 10 тріщить по швам, да вона завжди тріщала. :smile-zachot:

А взагалі треба брати участок і будуватися, це самий оптимальний варіант як на сьогоднішні часи! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не наю, как там с оплатой по кубам, но есть такая шттука, как НЕЗАВИСИМОСТЬ от луцктепло, в пракничности которой убеждаюсь с каждім днем! стоит котел+колонка и побараППану все ЖЕКи!

ЗІ кому надо котлі и отопление в комплексе - в приват... и то скорее, на зиму дорожает все, да и работі на месяц вперед...

теплоэнергетик "пятничным" известен.. :smile-zachot: про базу знаний молчу, сервис еще круче, отвечаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...