Перейти до змісту

Свидетели иеговы зверски убили иноверца


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

заключительный аккорд сегодняшнего дня с того же сайта ТСН. и кто мне еще скажет, что религия - это не зомбирование? :dont:

Мати і молодший син кілька років тому стали послушниками неканонічної віри, старший же брат Олег нової віри не прийняв. За це родичі забили 34-річного парубка молотком і гантелями, попередньо заліпивши рота скотчем. Причому вбивці сварилися між собою: хто більше наніс смертельних ударів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда... шикарна "реклама" для свідків Єгови і релігії вцілому :(

Релігія тут ні до чого.

Схиблений - це хвора людина і чи буде він розтинати неповнолітніх з іменем свого ідола (рука не піднялася написати Бога) чи прокленаючи різниці немає.

Що стосується реклами, то за піар в середніх віках вибачався Папа за наших часів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову піде політична дискусія. Хай на мене не образяться, але я знову повторюся, всі, хто не Християни і Католики - сектанти. Штунди, якщо хочете. Це не образливе слово - воно просто прийняло такий відтінок.

Те, що всі секти "зомбують" своїх "прихожан" - ні для кого не секрет. Можливо, юнак в особливо образливій формі висловив своє небажання йти до "церкви". І це зачепило за живе і без того "вразливих" родичів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... хто не Християни і Католики - сектанти. Штунди, якщо хочете...

Хочу все-таки поправити вельмишановного Zheny@. Він мабуть що автоматом помилився, написавши цю фразу, маючи на увазі "Православні і Католики", або просто "Християни". Але багато "Штунд" не погодяться по причині того, що вони таки вважають себе Християнами. Знову ж таки Мусульмани - не сектанти, ну і не Християни - однозначно. А є ще відносно стара релігія  :D  Комунізм  :D . А, забув, а Сатанізм. Релігія?

Моя думка - маразматики, звірі, ідіоти, нелюди існують в любому суспільстві незалежно від віросповідання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме Православні., все вірно.

Чому не згадував Іслам та Іудею - там, на скільки я знаю, немає сект, з ними там все просто - ніж до гола і Аллах Акбар!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напрягающие религии не есть хорошо

и когда пристают с "предложениями от которого нельзя отказатся" прям как "канадская оптовая компания" - очень не нравится

быват домой приходят поагитировать, я вежливо отказываюсь, чаще всего это непомогает, приходится грубить

хотя, в общем, к "віруючим" у меня хорошее отношение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу просто - не люблю (м'яко кажучи), коли релігію нав'язують, коли починають "обсирати" іншу релігію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"добрі люди" є серед представників мабуть всіх релігій, найцікавіше дії, які вони здійснюють не мають абсолютно нічого спільного з тим, що проповідували ті, хто стали засновниками цих релігій - ви уявляєте собі Христа, який б’є молотком "невірних"?

такі ж "добрі люди" були (і є) серед комуністів, які чинили страшні злочини в минулому столітті

про те, що робила свята інквизиція іменем Христа можна і не говорити...

більшість релігійних вчень так спотворили те, про що говорили їхні просвітлені засновники, що це зерно істини важко розгледіти серед нашарування догм, канонів, правил і різних традицій...

Тому не можна казати, "всі свідки Єгови сволочі" як і всі атеїсти, мусульмани, буддисти чи будь-хто інший. Взагалі такого узагальнення "всі" в прив’язці до якоїсь групи людей не існує, все одно кожен - це індивідуальність і відрізняється своїм світосприйняттям хоч в чомусь..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну взагалі одночасно 2 людини сказитися не можуть. Це зараз називається фанатизм. Ти не пєш Стелу Артуа?? :blink: А на но ножа між ребра...

Фанатіки завжди були тією крайністю яка у всіх спільнотах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Songoku, покажи мне где находится церковь свидетелей Стеллы - я побегу записываться :smile3: imho, сектанты - они сродни футбольным хулиганам. то же зомбирование для ощущения единого целого, та же храбрость толпой, но трусость и забитость поодиночке : сектант едущий в троллейбусе в полном прикиде и распевающий псалмы смотрится также убого, как и одинокий фанат в шарфе-шапке-прикиде любимой команды кричащий "надо гол!" на весь салон; и то же переключение морального центра на идею - нас много, нам все пофиг, всех не пересажаете, etc. замечательная бизнес-модель построенная на рабстве. разумеется, кого-то временами переклинивает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Се́кта — термін, який використовується для визначення релігіозної групи, общини або іншої підгрупи, що відхилилася від володарюючого релігіозного напрямку.

Сектант відповідно. Сектанти трактують писання на свій лад, використовуючи загальні фрази та цитати з священних писань на свою користь. Люди, які переходять з православ'я (інших канонічних релігій) в секту (не вважаю релігійним напрямком принципово), мають або якийсь зиск з цього, або ж мають безпосередній вплив на себе членів секти. Другий варіант зустрічається частіше, а це несе за собою відповідні наслідки (рабство в прямому смислі слова, цими людьми можна легко керувати і відповідно ці люди виконують будь-які команди, які надходять зверху). Скажуть люби - буде любити. Це добре, ящо скажуть люби... Буває, що скажуть убий.... Свідома, сильна людина задумається перед тим, як щось подібне зробити. А слабка? Та сильна людина не дасть собою керувати. Шановні. Будьте сильними! Любіть себе!

На роботі хочу хочу заборонити спілкування на тему релігії (випало щастя мати в штаті сектантів різних напрямків). Одні смиренно виконують свою роботу, нші тупо "халявлять". Нехай вибачить вельмишановний модератор, як казав один мій товариш, "штунда" (слід розуміти як сетант), не може прожити без того, щоб православного не на...ти (нагнути)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Songoku, покажи мне где находится церковь свидетелей Стеллы - я побегу записываться :smile3: imho, сектанты - они сродни футбольным хулиганам. то же зомбирование для ощущения единого целого, та же храбрость толпой, но трусость и забитость поодиночке : сектант едущий в троллейбусе в полном прикиде и распевающий псалмы смотрится также убого, как и одинокий фанат в шарфе-шапке-прикиде любимой команды кричащий "надо гол!" на весь салон; и то же переключение морального центра на идею - нас много, нам все пофиг, всех не пересажаете, etc. замечательная бизнес-модель построенная на рабстве. разумеется, кого-то временами переклинивает.

Я мав на увазі спільноту. А вона формується на якомусь інтересу. От чого фанати різних футбольних клубів так люблять один одного.

Чого інколи фанат Нокії кидається на фана Соніка, після слів "мій на 2 роки попереду"?

Ну щодо пива то мабуть неправильна паралель проведена, за пиво я конфліктів не зустрічав, його пьють мирно^_^, тому вибачаюсь перед спільнотою.

а щодо твоїх слів і парелель: на всі 100% згоден - страшна річ промитий мозок н-ї кількості громадян...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
заключительный аккорд сегодняшнего дня с того же сайта ТСН. и кто мне еще скажет, что религия - это не зомбирование? :dont:
Мати і молодший син кілька років тому стали послушниками неканонічної віри, старший же брат Олег нової віри не прийняв. За це родичі забили 34-річного парубка молотком і гантелями, попередньо заліпивши рота скотчем. Причому вбивці сварилися між собою: хто більше наніс смертельних ударів.

ничего себе "парубок" в 34 года...

да, кстате вы все записаны в секту любителей board.lutsk.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вообще-то привязывать единичный случай к целой идеологии неправильно.Да и мотивы убийства могли быть другими.

Кроме того,то что человек называет себя последователем какой либо религии или учения,не означает,что он ей(ему)следует.

Миллионы христиан и мусульман убивают друг друга ежедневно и че? Это же не означает,что христианство или ислам это проповедуют и поощряют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їх лічити треба, а не садити. Мотив який? він не ходив з нами в церкву, в дурдом дорога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

це доказує шо психічно здорових людей, в так званих релігіях, і духу немає. Політика кількості - о шо треба людям бачити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

убежденные фанатики все идиоты, причем поголовно

95% населення планети - ідіоти.

/me пішов записуватись в секту свідків довгокота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lu4№)k, могу выручить с иконами

А тут видимо Судный День по версии длиннокотизма:

post-1486-1245430986.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...