Перейти до змісту

дарагой Zeuss п'я-зд'я-вь-я-ю!!!!


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Zeuss, вітаю! Бажаю здоров'я, щастя, успіху та натхнення у справах!!! :0073:

п.с. я здогадувалась, хто ти по гороскопу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь

Знаєш шо? Хоча ти, гандон, мене спеціально не відхепібьоздив, бо ж треба повижопуватись перед Язвою... я тебе вітаю. І бажаю, щоб у твоєму житті не було жодного серйозного гівна (а тільки невеличкі какашки, котрі б суто заради забави).

Щоб панянки були тільки адекватні і підходящі.

Щоб партнери були тільки надійні (партери У БІЗНЕСІ!!!)

Щоб поїздки були або за кордон або до рідних - і щоб були вони тільки приємні.

Ну і там кучу ще всякого позитивного.

Будь!

*ржавий краник бгггг*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як завжди приємно, стабільно радує "вніманіє" (татаризм рулить!!!11) щиро вдячний за вітання!

P.S спешелі фо ЯБ, я ж вже старий склєротік і до того всього жуть який ранімий :_07: Дякую, бил напуган був здивований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як завжди приємно, стабільно радує "вніманіє" (татаризм рулить!!!11) щиро вдячний за вітання!

P.S спешелі фо ЯБ, я ж вже старий склєротік і до того всього жуть який ранімий :_07: Дякую, бил напуган був здивований.

Аби не всравсі :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чуть завтикала, але бачу - тема активна, значить ще не пізно привітати :) . Найщиріші вітання від мене, хай все збувається, хай життя іскрить позитивом, радістю і любов'ю! :0073:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Приєднусь до привітань! :D Було приємно працювати з такою хорошою людиною, з відмінним відчуттям гумору та вражаючими аналітичними здібностями :)

Ну і я теж багато чого навчився) Бажаю щастя, здоров'я та успіху в майбутніх справах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...