Перейти до змісту

Пільги чорнобильцям при вступі у навчалні заклади.


slonenok

  

106 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ось вирішив створити тему. Мав розмову з вчителем, скажу чесно наші думки розійшлися.

Я за пільги, так як ці діти постраждали. Тому держава повинна піклуватися за неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где ты последний раз видел пострадавших? Чем они отличаются от непострадавших? Тем, что мамочка за коньячок справочку выпросила?

Может, ещё ввести льготы для рождённых в понедельник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О...повно "чорнобильців" поступали на "елітні" спеціальності ВНУ Право/Фінанси/економіка ітп, а уже іншим абітурієнтам залишається 1-2 державні місця, це стосується і менш популярних спеціальностей...Знаю в них значні пільги при вступі на державне(співбесіда здається)). НІ :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa+1 проти пільг, якщо я можу поступити на державне, то чому маю платити. получається, що я плачу за якогось пільговика. ще, ввели ЗНО для того, щоб поступати по розуму, а не за величиною кишені, то чому не відокремити дійсноскалічених від якби... , хоча других в рази більше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На державніій формі навчання повинні навчатись дійсно розумні студенти, які заслужили це право своєю головою, набравши найбільшу кількість балів при тестуванні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

І диплом "державникам" видавати на руки лише через 5 років роботи за місцем державного розподілу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І диплом "державникам" видавати на руки лише через 5 років роботи за місцем державного розподілу.

Я навчався на державній формі, але ніякого державного розподілу не отримав. Навіть ніхто не заїкався про нього, вручаючи мені диплом. А взагалі, державний розподіл - це дуже гарна річ, тому що дозволяє новоспеченим кадрам з хорошими задатками отримати роботу відразу після закінчення вузу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проти. Вважаю, всі повинні вступати до ВУЗів на рівних правах.

Не думаю, що ЧОрнобиль вплинув на розумові здібності молоді, тому хай отримують пільги в сфері медичній, а не в освітній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проти, коли поступав то були одні пільговики.А віднести їх до постаждалих дуже важко вони не були на ліквідації аврії і її наслідків.

Через тих пільговиків у ВНЗ влізти не можна. Всі мають поступати на рівних умовах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чорнобильців можна було б ввести пільги при вступі у вузи за однієї умови: якби стало достеменно відомо, що радіоопромінення позитивно вплинуло на їх розумові здібності, значно збільшивши їх інтелект, таким чином поставивши чорнобильців на щабель вище звичайних людей. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду цього року поступати. Чим я гірший від чорнобильця??????? Тим що ходив на всякі турніри, олімпіади, конкурси-захисти, щось створював нове (прицьому пропускаючи пари)))))))))))) І тепер уявляю картину в університеті захожу в приймальну комісію і мені кажуть, що на твоє місце принято чорнобильця, але ти не засмудчуйся твої досягнення хтось колись може оціне. (Це я не для того, щоб себе похвалити написав!!!) Я проти таких пільг!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть варто було б не так ставити питання..

А просто - Ви чорнобилець?

і варіанти:

- так

- ні

- хотів би

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на практиці проявляються ці самі пільги?

Мені здається, що все залежить від викладача і того, як він проведе співбесіду у пільговика, чи екзамени у "звичайної" людини ... от тільки купувати одного простіше ніж декількох, але ми ж говоримо про розумних дітей, чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут проблема з пільгами не під час навчання, а в момент прийому до ВНЗ.

Пардон, а вони на вступі не здають якийсь екзамен/співбесіду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше, за часів мого вступу до вузу (а це було 10 років тому), пільговикам достатньо було набрати прохідний бал на тестуванні, що бути зарахованим. Наприклад, максимальна кількість балів тесту дорівнює 100. Щоб бути допущеним до тесту з наступного предмету, необхідно набрати прохідний бал - скажімо, 40. Якщо пільговик набирав при кожному тестуванні (за звичай 2-3 предмети) не менше прохідного балу, то він автоматично ставав студентом. Відповідно абітурієнт, який набрав більше балів, ніж пільговик, міг залишитись біля дверей вузу, бо кількість місць обмежена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На державніій формі навчання повинні навчатись дійсно розумні студенти, які заслужили це право своєю головою, набравши найбільшу кількість балів при тестуванні.

А як же фальсифікація результатів чи банальне списування готових відповідей в талон тестування? Саме через таке я і багато моїх однокурсників минулого літа поступили на 5 курс з червоними дипломами бакалавра на контрактну форму навчання, тому що ми набрали по 160-170 балів, а "розумні" трієчники по 199-200 з 200 (дивний результат чи не так?).

А чорнобильці мало того що за "куплену" довідку вирвали собі державні місця в розумних студентів, отримують подвійну стипендію, нічого не роблячи отримують "добре" та "відмінно" на іспитах, бо ж вони чорнобильці і їм потрібні гроші на лікування та оздоровлення, а розумні студенти вчіться за гроші (чималі на сьогоднішній день)?

Щось тут не так, хіба ні?

P.S. Не в образу нікому, але "таких" чорнобильців гнати з вузів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На державніій формі навчання повинні навчатись дійсно розумні студенти, які заслужили це право своєю головою, набравши найбільшу кількість балів при тестуванні.

А як же фальсифікація результатів чи банальне списування готових відповідей в талон тестування? Саме через таке я і багато моїх однокурсників минулого літа поступили на 5 курс з червоними дипломами бакалавра на контрактну форму навчання, тому що ми набрали по 160-170 балів, а "розумні" трієчники по 199-200 з 200 (дивний результат чи не так?).

А чорнобильці мало того що за "куплену" довідку вирвали собі державні місця в розумних студентів, отримують подвійну стипендію, нічого не роблячи отримують "добре" та "відмінно" на іспитах, бо ж вони чорнобильці і їм потрібні гроші на лікування та оздоровлення, а розумні студенти вчіться за гроші (чималі на сьогоднішній день)?

Щось тут не так, хіба ні?

P.S. Не в образу нікому, але "таких" чорнобильців гнати з вузів.

Не знаю, не знаю... Моїм чорнобильцям на здачі екзаменів ніхто ніяких поблажок не робить, вони самі все вчать, самі заробляють бали на стипендію, а іноді залишаються і без останньої.

Одненьке питання чому ви всі визвірились на чорнобильців, що інших пільгових категорій не має? А викладачам зазвичай сугубо пофіг чорнобилець ти не чорнобилець!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю як там в інших ВНЗ, а от у ЛНТУ приблизно в половини викладачів у журналі стоять помітки навпроти прізвищ студентів - якшо державник то "Д" , а якшо ше й чорнобилець - "Ч Д" ( ну чи шось типу того ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Я через них ледь поступив :)

Як правило чорнобильці на все забивають, бо їм не треба переживати за стипендію, в них мінімальний бал 3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...