Перейти до змісту

Пільги чорнобильцям при вступі у навчалні заклади.


slonenok

  

106 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Чому саме чорнобильці - та тому що їх їде вагонами поступати в місто, оптимальні умови при мінімумі зусиль :)

Навіть на мому не престижному факультеті, в моєму потоці було половина студентів з пільгами , при вступі це просто жах, реально тебе могли поперти за двері з дуже високими балами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут проблема з пільгами не під час навчання, а в момент прийому до ВНЗ.

Пардон, а вони на вступі не здають якийсь екзамен/співбесіду?

а тепер така система "хороша"

пільговики так як і ми писали ЗНО, але при вступі в них стоїть галочка "право на позаконкурсний вступ". Яка ж тут співбесіда?

коли звичайній дитині з балами 160-170 нереально ніде пройти, то їм варто набрати 124 і все - студент

отак от.

http://www.vstup.info/2009/i2009i160d6.060101list.html

як людина з балом 254.5 може бути вище ніж 398.5?

та що тут говорити - один бардак!

Якщо на прес-конференції заступника міністра освіти, приходить батько дитини в якої з двох предметів 399 балів і каже, що вона на державну форму не може вступити, а заступник міністра освіти каже "мені шкода, якщо ваша дитина не вступить на бюджет, то я радив би вам шукати кошти на контракт"

Сам вступаю зараз, чесно, не очікував шо стикнуся з таким :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да половина цих "позаконкурсних" місць - це косіння бабла...

А пільг щодо вступу я не розумію, оскільки, діти в розумовому плані рівні. І коли ставити розумну дитину нижче "дитини з бумажкою", то ні до чого доброго це не приведе!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому це пільговик\інвалід\косий\хромий має право вчитися, а здорова людина яка має непогані бали не може навчатися. Це тіпа хай сліпий стає за конвеєр, а здоровий йде в прибиральники!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема не в самому факті прийому халявщиків, які купили довідку - проблема глибше: проблемна наша прогнивша держава. Тільки наївний не бачить, що бардак у всьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При вступі у вузи пільговиків НЕ ПОВИННО БУТИ!!!

Невже пільговик (інвалід/чорнобилець/сирота) в результаті буде кращим спеціалістом, ніж людина зі світлою головою і якісною шкільною освітою?

Хай пільговиків підтримують матеріально за рахунок держави, а не на шкоду іншим РОЗУМНІШИМ абітурієнтам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я считаю, что если государство стремится поддерживать и в каком-то плане обеспечивать льготников, то для каждого из них должно выделить дополнительное бесплатное место, не в ущерб общему потоку. Но это так, из грани фантастики. У нас все через Ж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живу в селищі, яке спеціально розбудували для чорнобильців, пільги для чорнобильців при вступі у навчальні заклади є прикладом соціальної політики України, яка зробила стільки пільг і преференцій, що в жодній країні світу не практикується, я проти таких поступок держави за рахунок обдарованої молоді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
icon_plus_1.gifНавіщо пільги для вступу до вузів
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
При вступі у вузи пільговиків НЕ ПОВИННО БУТИ!!!

Невже пільговик (інвалід/чорнобилець/сирота) в результаті буде кращим спеціалістом, ніж людина зі світлою головою і якісною шкільною освітою?

Хай пільговиків підтримують матеріально за рахунок держави, а не на шкоду іншим РОЗУМНІШИМ абітурієнтам.

Я сам "чорнобилець". Однак поступав не як пільговик (нема чим гордитись), а як звичайний абітурієнт... І поступив на державне, по знаннях...

Я ПРОТИ ПІЛЬГОВИКІВ!

Коли я поступав, такого напливу пільговиків ще не було однак....

Що це за спеціалісти будуть... Може їм ще й диплом видадуть тільки через те, що пільговий!

На мою думку, якщо місця і дають пільговикам, то має бути обмежена кількість цих місць (1-2 на спеціальність, не більше!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважаю що пільги не потрібні.

Скажіть мені, будь ласка, чим відрізняється чорнобилець від не чорнобильця?

Без флейму, просто те що ви вважаєте заважає чорнобильцу вчитися як інші у ВНЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...