Перейти до змісту

Що трапилось з аською!!


vanus

Рекомендовані повідомлення

Неудачное подключение.

Сервер вас не принял по неизвесной причине.

Ето может случится если ваш номер уже подключон

ХЕЛЛЛППП!!!!

Зразу скажу що в асьці мене ніхто не бачить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене було таке десь місяць назад (і ще в той день в декількох знайомих). І так - цілий день. На наступний день все стало "ок".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Який клієнт?

в мен така фігня з miranda

з QIP все нормально.

Розбиратись влом, QIP мене також влаштовує :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

было такое неделю назад на шестизначке, в то же время с восьмизначки входил без проблем. починилось само собой где-то за пол-дня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

INF предоставил более-менее нормальную информацию о недавно появившейся проблеме отключения от сети при отсылке любого url:

Это борьба со спамом. Версии клиентов, их официальность и разновидности не учитываются.

Все сообщения, использующие 1-й канал, проходят через спам фильтр, поскольку считается, что спам рассылается именно через 1-й канал.

Отсюда несколько вариантов:

1. Для всех официальных и альтернативных клиентов:

Если вы отправляете сообщение пользователю, которого нет в вашем списке контактов, то при этом используется как раз 1-й канал, и соответственно если отправите сообщение содержащее вышеуказанную ссылку, то вас временно отключат (2-10 минут), но отключение происходит не всегда сразу (обычно в течении 15 мин).

2. Для QIP и официальных клиентов:

Для пользователей из вашего списка контактов иногда используется 1-й канал. Он используется в случае, если у пользователя в характеристиках слишком мало данных для организации передачи сообщения по 2-му каналу. Еще если у вас стоит в QIP, Client ID = qip2005, то вам надо бы указывать qip2005 UTF8, это может временно решить возникающую у некоторых проблему, но не полностью.

Будем надеятся что все возникшие с этим побочные проблемы временные и исчезнут когда мираблы все настроят.

зі(від мене). з більшості шестизнаків при відсиланні на протязі 10 хвилин більше 5 ти ссилок на шостій ссилці вас відрубає з аські, буде писати шо ваша аська кімось юзається, а потім при заході, верніше коли не зможете зайти буде писати This account is blocked, чекаємо порядку 5-6 хвилин і в аську заходить знову, якшо таке буде траплятися дуже часто(порядку пару разів на день), то ваш номер анрегнуть, приклади анрегнутих номерків - 544444, 24442.. удачі в кіданні ссилок друзям... :ok:

зіі. пахає ця х.ня і на деяких 9ти знаках, які зарегані більше року назад

зііі.це явище не є стабільне, але в більшості працює ввечері в зранку по києву...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин такой баян. больше недели.

На сайте миранды www.miranda-im.org лежит обновление.

АОЛ в очередной раз сменила протокол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин такой баян. больше недели.

На сайте миранды www.miranda-im.org лежит обновление.

АОЛ в очередной раз сменила протокол.

прикол з вашою мірандою і прикол про антиспам - дві різні речі, в випадку міранди - дійсно змінили протокол, а в випадку антиспаму - включили якісь канали захисту від спаму, якщо не компетентний в цьому питанні - то йди лісом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. Дійсно, наблюдав картину -- квіп періодично вилітав, ася 5 стояла.

А причому кста АОЛ до аськіних протоколів, поясніть хтось? Амегиканчеги Мірабіліс чтоль купили? :mdr:

А мірінда - це той іщо "канструктор", -- смайлів даж в станд. поставці немає :mdr: і як усьо до неї постягуєш і поставиш - заглючить воно радостно..

Раз помню, пару міс. назад ася протоколи міняла, в мене тоді чогось встояла, а у ВСІХ попадало, (а в мене в контатлісті десяток-два онлайн висить всігда).

Думав -- война почалась, знесло всіх ударнай валной :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно кажучи навіть і не знав шо з аською шось сталось. зранку і до тепер сижу з перервою десь в годину. постійно чатюсь. і все файно. на роботі r&q, дома qip. чекайте. може яе завжди вони в себе щось роблять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для миранды советую попробовать ICQ.DLL вот отсюда:

http://www.home.karneval.cz/01027053/Miranda/files/

это оффсайт проэкта ISee - лучшего плагина для ICQ протокола

также бывает полезно включить MD5 авторизацию в настройках и проверить не стоит ли пароль длиннее 8 символов, хотя последнее трудно не заметить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вихід з ситуації - якшо юзаєш квіп - міняй кодування масаг, якщо міранда - качаєм модуль від одного з адмінів icq - Oscarа, можна знайти в куяндексі... а так + старайтеся не світити свої асі бог зна де... і буде вам добре :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и квип стал стабильней раз в 10!!!

тем боле, шо русЪкий и супортируемый по-полной!!!!!

я выбираю QIP!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

я с удовольствием бы присоединился к "квипанутым", но мне надо в одном мессенджере еще yahoo и msn постоянно, а также jabber и irc иногда :beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спасибо, но триллиан мы уже проходили года 3-4 назад :) что это за мессенджер, в котором нельзя покрутить все тонкие настройки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні взагалі квіп не хоче підключатись -- "неверные поля в базе данних" -- є у нього така проблема -- не 100% сумісність з аською по формату завантажуваних на сервер даних користувача.

От я і думаю, чи то АОЛ почав рішучу боротьбу з "лівими" мессенджерами, чи це унрег...? :)

Пора на скайп переходить напевно, як все прагресівнає чєлавєчіство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да не партеся, нічого ніхто не буде робити просто так... якшо дійсно хочеться унрега, стукайте в 11222 і матюкайте чувака на англіцкому ;) ангрег забезпечений ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harddriver

ти версію квіпа оновив би :D

а от скайп не переношу хронічно - автори системи не викликають довіри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...