Перейти до змісту

Епідемія свинячого грипу


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

Ця зараза за два дні вбила майже 100 людей, і дісталась до Європи (Франція, Іспанія)

Весь світ застосовує міри щодо боротьби з ним, а наші "вирішать завтра", і навіть митний контроль не посилили...

Хо що думає з цього приводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, в Википедии о нём нет ни слова, но Гугл знает ;)

Хотя "ихняя" Википедия реагирует на словосочетание Swine Flu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто забув статейку про СНІД, там була дуже цікава фраза:

Центр как раз в тот момент находился в моральной и финансовой попе, грубо проколовшись на так называемом «свином гриппе».

це той самий центр контролю і профілактики захворювань, який вже раз "ковтнув" величезну сумму грошей на бородьбу з цим грипом. Видать сподобалось, хочуть повторення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2keepo

+питсот

Поки не побачу, як будуть кремувати вогнеметами інфікованих крупних містах - в епідемію вірити не буду :D

Хоча те що загрозу перебільшують, то це так - грошики там гарні водяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі не помрем. Люди не гірші щурів чи тараканів відносно виживання (до речі, куди зникли таракани?).

Який процент смертності? Скільки видужують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Государственный комитет ветеринарной медицины Украины запретил ввоз живых свиней, продукции и сырья из них с территории Мексики, Соединенных Штатов Америки, Канады, Новой Зеландии. Как сообщает пресс-служба Госкомвета, запрет распространяется на продукцию, отгруженную после 21 апреля в 2009 г.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба через м'ясо можна заразитись грипом? Щось сумніваюсь. Здається у цього грипу від свиней тільки назва.

Зараз ще почнуть зі свиньми розправлятись :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міністр охорони здоров'я Василь Князевич заявляє, що в Україні існує препарат проти вірусу свинячого грипу.

Я, як відповідальна людина заявляю, що в нас є препарат, яким ми можемо надавати допомогу, але про вакцину мова поки не йде", - сказав міністр у вівторок.

За словами Князевича, цей препарат зареєстровано в Україні, він вивчений і йому вже дані відповідні рекомендації.

Разом з тим, міністр не став називати цей препарат. "Якщо я вам заявлю про цей препарат (назву), його одразу розкуплять. На цьому заробить бізнес та інші", - зауважив міністр.

Також він додав, що даний препарат вивчений, і його дія доведена в лабораторіях, у тому числі США і Мексики, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Крім того, Князевич запевнив, що Міністерство охорони здоров'я та інші відомства зроблять усе можливе для протидії вірусу свинячого грипу і не допустять ввезення його на територію України.

"Я думаю, що ми зможемо громадянам гарантувати протидію (вірусу свинячого грипу)", - сказав міністр.

У цьому контексті він зазначив, що Україна як держава працює "у дуже жорсткому режимі".

За словами Князевича, його міністерство звернулося до митниці з проханням надати дані про громадян, що знаходилися останнім часом у Мексиці, тому що інкубаційний період захворювання складає до тижня.

"Якщо ми цих людей вчасно виявимо, то обстежимо їх, можливо, вони і здорові", - сказав міністр.

Міністерство охорони здоров'я також буде працювати з тими українськими туристами, що повертаються з Мексики. "У мене немає даних, що в Мексиці дуже багато наших туристів", - додав міністр.

"Ми будемо працювати в спокійному режимі, і нам головне - не створювати ажіотаж і паніку", - додав він.

Також Князевич підкреслив, що зараз обмежуються поїздки в Мексику: "Ми будемо уважно моніторити здоров'я всіх людей". "Я думаю, що ми впораємося", - підсумував міністр.

:0031:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли розпочалася криза - прем’єрка заявила що Україну вона не зачепить....

Коли світові інформагенства почала будоражити звістка про загрозу пандемії свинячого грипу - міністр перевершив прем’єрку в нього навіть є ліки...

мені не просто за країну соромно, мені страшно за життя людей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой навариться хтось на цій епідемії...

уже прививки закупляли в індії, слава Богу...

Хворобі кілька тижнів, а вже є вакцина :ohmy: Це що, одночасно зробили і вірус, і вакцину? Штучна епідемія, щоб наваритись :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тим часом грип вже в Німеччині

В Германии врачи зафиксировали первый случай заражения «свинным гриппом».

Представители Министерства здравоохранения Баварии сообщили, что появление вируса в стране подтвердили специалисты из Института Роберта Коха, который является национальным центром по контролю за заболеваниями.

По данным института, заболевшим является житель г.Регенсбурга в Баварии. О подробностях специалисты пока не сообщают, пишет РБК-Украина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ураа!!! мы скоро все умрем!
Кричали мексиканские детишки на празднике Día de los Muertos.

А если уже на то пошло то Эпидемия Свинского грипа всего навсего дело рук СМИ, вызвавшая панику. Кто нибудь таки заработает на этом.

Эх... это не "Чёрная смерть" а так по мелочи, от грипа больше умерают.

Кстати От птичего грипа за все годы им заболели всего 300 человек, а паники было скока, а Атипичная "Китайская" пневмония?, я вас прошу, эпидемия это когда люди гибнут тысячами, А на сегодняшний день умерло 7 и все в Мексике.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата:

”This is what we call a reassortment between two currently circulating pig flu viruses,” said Andrew Rambaut, a University of Edinborough viral geneticist. ”Why it’s emerged in humans is anyone’s guess. It hasn’t been seen before in pigs as far as I know.”

.. Цього вірусу в свинях раніше ніхто не бачив ...

The earliest cases occurred in the town of La Gloria in the Mexican state of Veracruz, not far from a large and notoriously unsanitary hog farm operated by Granjas Carroll, a subsidiary of giant American food company Smithfield Foods.

Перший випадок трапився біля великої свинячої ферми (!). Так що свині просто попали під гарячу руку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пример всеобщего психоза и паранойи

так что если верить ящику с картинками, то уже пора побеспокоится про место в гарадже и держать гробик на балконе, а лучше сразу по вечерам ложится спать в него, так на всякий случай. :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати От птичего грипа за все годы им заболели всего 300 человек, а паники было скока, а Атипичная "Китайская" пневмония?, я вас прошу, эпидемия это когда люди гибнут тысячами, А на сегодняшний день умерло 7 и все в Мексике.

є ще одна сторона цієї медалі, не можна виключати й те що саме завдяки такій шумісі всі підсуєтились, вчасно прийняли адекватні загрозі міри (не смійтесь я не маю на увазі Україну, в нас заздалегідь до всього є вакцини), мінімізували можливі наслідки (раніше населення восточних міст не ходило поголовно в повязках як при пневмонії) і це все запобігло лавинообразному поширенню зарази. І саме тому в сухому остатку було отримано такі незначні жертви порівняно з середньовічними епідеміями.

пс: адже якщо від хвороби людина в екстренному режимі помирає за пару діб, вакцини немає то единий засіб від епідемії - шуміха...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аж дивно, що ця зараза не з Китаю почалася. А то останім часом все звідти

То напевно виключення, просто в Китаї свиней оркім рису нема чим кормити, а рису й самим не вистачає. Але звідти буде ще не одна болячка поширюватись, там же їдять все що рухається (а особливо що надто повільно рухається) от і понабираються всякої зарази від різних хробаків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...