Перейти до змісту

"Кризове" молоко


Morock

Рекомендовані повідомлення

Вчора молока прикупили...

Торгівельна марка "Молокія", Молоко "Чарівне" 3.4%

рідина білого кольору, у сирому стані на смак - молоко, не кисле

після збивання у блендері (молочний коктейль малим робили) "молоко" розділилось на якусь піну, що сплила на поверхню і воду

піна не жирна, смак не виражений

кип*ятіння суміші призводить до подібного результату

дата випуску: 06.04.09

придатне до: 10.04

будьте пильні

ЗІ

що цікаво, раніше брали Молокію 2.7 - все було гаразд, досить смачне молоко, нормально збивалось і кип*ятилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! І я так лопухнулась. 06.04 купила молоко виготовлене 01.04.09, з терміном придатності до 11.04, жирність 2,5%

А сьогодні при кип’ятінні воно перетворилось на казна що (білі клапті плавали в рідині) скислим воно не було (ані запаха, ані присмаку)

ТМ не пам’ятаю - завтра напишу.

Підвела мене ТМ Галактон. А сьогодні кип’ятили ту ж марку молока - все нормально....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может в тепле передержали, оно быстро скисает (типа натур продукт)? Мне вот наоборот, Молокия появилась недавно, и молоко реально прикольное, наверное самое нормальное что сейчас продают. Люблю пить молоко с булочкой :), а еще медку, но когда КОМО начало вонять коровячим ... то перестал покупать. Сейчас только Молокию покупаю, молоко суперское, а вот кефир их не попер, беру Галичину, сметану Президент. Вот. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дааа, лопухнулось КОМО, стало вонять коровячим. :angry: А вот раньше былооо- верблюжим :D

Может раньше и верблюжим, но я не спец, отличить коровьяче г..но от верблюжого не могу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может в тепле передержали...
а з молокопродуктами такі проблеми кожного літа

в тому то і справа, що ні

як згортається кисле молоко я чудово знаю

за це я й не нявкав би, всяке буває

тут інше

і я писав, що ми перед цим брали молокію, і було норм.

а от цього разу така кака

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неприятно читать такое про продукцию.

Скажу так, сам работаю на Молокие, трудовую карьеру начинал на КОМО. Действительно, молоко со сроком в 7 дней начинает скипаться уже на5-й - 6-й день. Это не только у КОМО. Но тут есть много разных факторов: машины на развозку молокопродукции 90% без холодильников у всех производителей молока. Также в супермаркетах не всегда соблюдают условия хранения (иногда молоко может пролежать на приемке, холодильник слабо холодит). Есть много разных факторов. На "Молокие" работаю с 1-го числа, ездил в Ровно на стажировку - про продукцию только хорошие отзывы. Мне, мои работодатели говорят, что продукция действительно натуральная, что сгустителей, консервантов нету ( Срок молока в летний период 3 дня), но утверждать не берусь, так как анализов не делал и их результаты не видел. На вкус и цвет товарищей нет. Пробуйте, кому то нравится "Молокия", кому-то "Комо", а кому-то "Галактон". Врать не буду, до того момента как пошел работать на "Молокию" сам покупал регулярно КОМО. У нас принцип такой: О конкурентах как о мертвецах - либо хорошо, либо никак. Работал на 3-и компании производителя: как показывает практика, какие-то глюки на производстве случаются у всех, тут всегда все четко не бывает. Так что, от партии брачной продукции не застрахован никто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ж має трапитись за збій такий, щоб замість молока до пакету потрапив настільки дивний продукт?

доречі

щось подібне зустрічав і в комо з півроку назад, ми тоді пару тижнів комо не купували, потім не було з чого вибирати - купили, виявилось нормальне

теріон

посвяти у тонкощі звідки такі чудеса беруться?

бо 3 літри ЦЬОГО ми просто вилили :(

доречі

обидва випадки чудо-молоко ми купували, якщо не відміняє пам*ять, у Там-Тамі... :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ж має трапитись за збій такий, щоб замість молока до пакету потрапив настільки дивний продукт?

доречі

щось подібне зустрічав і в комо з півроку назад, ми тоді пару тижнів комо не купували, потім не було з чого вибирати - купили, виявилось нормальне

теріон

посвяти у тонкощі звідки такі чудеса беруться?

бо 3 літри ЦЬОГО ми просто вилили :(

доречі

обидва випадки чудо-молоко ми купували, якщо не відміняє пам*ять, у Там-Тамі... :unsure:

Ок, уточню. Чому так трапилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із докризовим комо проблеми ще ті були... Як вам взяти зимою із автомобіля дистрибютора свіже (денної давності) охолоджене молоко, налити в чашки і залишити в кімнаті на годину. Після того воно стає схоже на біле непрозоре гіркувате желе зі смаком молока (що таке кисле молоко, "творог", і перетворення між ними я знаю).

Скоро буде ще гірше. Зі всіма виробниками. Будемо соєве молоко пити.... ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може порушена технологія, у нас також таке було, вроді нормальне молоко, а скипається, виробника точно не пам'ятаю (темно-сині пакети). Я не заморочувався, зробив сир :ok: (получився нормальним)

Правда, неприємно, молоко має бути молоком, а не закваскою (може на заводі щось напутали).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може щось сталось з натуральним порошком ;)

в нас заготівля відбувається від населення, тобто різне молоко змішують в одну цистерну, розбавляють водою до жирності максимум 2,5% можливо сухого молока трохи підсиплять.

на скільки я знаю за-кордоном такий продукт молоком взагалі не являється, там від вимені до пакету молоко контакту з людиною не має - все ідеально стерильно, а у нас кажись навіть законодавство не визначає що таке молоко і молочна продукція, тому і є всякі йогурти яких істи неможна і морозиво і згущонка без молока.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох, як хотілося б вірити, що в молочних продуктах, яке виробляється в Україні є хоч якийсь відсоток натурального...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я никогда особо не смотрю на марку молока, просто на термин, страну производитель и беру самое свежее.

Мы же дети асфальта, какая там нам разница - всё молоко практически одинаковое, порошковое, где больше воды, где меньше...

Я так к водяному привыкла, что сельское пить вообще не могу (тоже самое с сельским маслом, творогом...)

П.С. Ну и (без обид!) просто принципиально не беру российское.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не секрет,що загальна кількість готових молокопродуктів(молоко,кисломолочка,масло,згущонка) в рази перевищує кількість вхідної сировини(тобто безпосередньо молока від корів),раніше бадяжили соєю,але вона зараз дорога.А от кількість імпорту молочного порошку з Китаю збільшилась в рази.От і робіть висновки.

ЗІ:один чоловічок шепнув,що той порошок отримує і КОМО.

ЗЗІ:колись тісно співпрацював з ВІМ БІЛЬ ДАНом(КМЗ№3),так от у них в регіоні були заключені довготривалі угоди з фермами про гарантовану закупівлю молока.Плани закупки доводилмись до керівників ферм і вони відповідно нарощували поголівья і виробництво.Закупівельну ціну також узгоджували на загальних зборах,рахували економіку ферм,щоб не загнати їх в мінуса.Продукція їхня була на висоті,як зараз-не знаю.Думаю,що порошок дешевше.А коли нема контролю з боку держави,то нема сенсу збільшувати собівартість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох, як хотілося б вірити, що в молочних продуктах, яке виробляється в Україні є хоч якийсь відсоток натурального...

Беремо молокопродукти ЗАТ "Деражнянський молочний завод".

Молоко, сир, сметана, ряжанка, масло. Мала, що раніше носа воротила від інших продуктів розпробувала і сама просить.

Продукти дійсно смачні. Молоко скисає як має бути і воно дійсно скисає, а не стає невідомою субстанцією.

Термін придатності молока 3 суток, сметани і ряжанки 3-4. Поправка - сметана 5 діб. Ряжанка стоїть 7 діб.

Спробуйте, мені сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це яка торг. марка? де продається?

Назву торгової марки гляну. Якщо зможу запостити фото, то додам згодом.

А продається на старому, та на варшавці знаю є "точка".

Розфасоване акуратно. Молоко в пакетах, а сметана, ряжанка в пластикових стаканах.

Де саме , зараз точно не скажу, потрібно дружину запитати. :)

Та, власне, ринку того як кіт наплакав. Попитати можна.

ПС. Глянув торгову марку: "Здоровий світ"

На старому ринку в молочному павільйоні є вивіска, її важко непомітити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дам одну пораду, заходячи в сепермаркет, беріть ту продукцію яка стоїть вкінці полки або лежить на дні, зазвичай спереду виставляють те, в якого уже підходить срок, але брати в сліпу також не годиться, бо іноді приходять нові працівники і не знають тієї технології, тому буває і навпаки, але мені особисто лише раз так попалось (напевно на молочці був стажор) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я постонно всё достаю с конца полки за что удостоиваюсь призрительных взглядов продавцов-консультантов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони просто думають: "мабуть раніше він працював в магазині" :D

А що скажете про молоко "Простоквашино"? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я постонно всё достаю с конца полки за что удостоиваюсь призрительных взглядов продавцов-консультантов

Аналогично, по молочным продуктам это как аксиома, брать только из глубины 100% получаешь более свежую продукцию. :) Тоже иногда получаю выжигающий взгляд паренька в затылок который только что расставил красиво баночки пива, а тут пришел Дима и переставляя баночки как получается ищет самую свежую и как всегда 2 нашел с хорошей датой и чтобы найти третью, по закону подлости, надо переколбасить весь ряд и она конечно же самая последняя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Вчора зробив експеримент , як по телику показували. Взяв кусочок масла МОЛОКІЯ та розмішав у теплій горілці.

Результат вражає. Спочатку повспливала олія (десь 30% від загальної частки куска масла). Потім вспливла бульбашка з денатурованого білка. Що це, зовсім не зрозуміло. Після кількох годин всплила уся жовта фарба.

От таке собі маселко.

Думаю провести аналогічні випробування з іншими марками масла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора зробив експеримент , як по телику показували. Взяв кусочок масла МОЛОКІЯ та розмішав у теплій горілці.

Результат вражає. Спочатку повспливала олія (десь 30% від загальної частки куска масла). Потім вспливла бульбашка з денатурованого білка. Що це, зовсім не зрозуміло. Після кількох годин всплила уся жовта фарба.

От таке собі маселко.

Думаю провести аналогічні випробування з іншими марками масла.

Робив із іншими - тільки Рудь "Вологдське" більш менш витримало експеримент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкажіть подробиці експерименту (хочу провести із найчастіше вживаним нами маслом).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...