Перейти до змісту

Що-б витягнути пограти для дружини?


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Улюблений жанр в неї - яскрава аркада, та не сильно заморочені квести. Улюблена гра  -Pitfall: the Lost Expedition, 

Залізо слабеньке - P 2.4 , відео RADEON 9250 AGP (128 Mb), пам"яті - 512, заради хорошої гри готовий доставити ще стільки-ж :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось з сайту www.reflexive.net:

Ricochet - шаром розбиваємо блоки

Luxor (перший або другий, решта вже вимогливі до ресурсів) - стріляємо шарами по доріжці з інших шарів, створюючи групи по три або більше

Щось з match-3 іграшок, наприклад, BigKahunaReef

Feeding Frenzy - риба їсть менших і втікає від більших.

Із знанням англійської ще можна взяти ігри, де потрібно шукати об'єкти на екрані, а також Click/Time Management ігри, раджу TurboPizza, AirportMania.

І ще купа всяких, в основному на подібні теми, але з різними доповненнями :)

Якщо потрібна буде допомога (хоча її можна пошукати і в Інтернеті) :) - звертайся в приват або Аську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що-б витягнути пограти для дружини?

Harddriver, якось би темку сформулював коректніше. Ніби не розділ "Еротоманія" :_37:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що-б витягнути пограти для дружини?

Harddriver, якось би темку сформулював коректніше. Ніби не розділ "Еротоманія" :_37:

ги-ги... витягни - і нехай грається.. результат її приємно здивує :)

Соррі за оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крайон для пари саме те. Прикольно вдвох думалку на останіх островах включати :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Улюблений жанр в неї - яскрава аркада, та не сильно заморочені квести. Улюблена гра  -Pitfall: the Lost Expedition 

Spore  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну все вищеперечислене (крім Spore звичайно ж), це вже якщо ти свою дружину зовсім за блондинку маєш... :D

Я б порадив (моя була просто у захваті): Syberia, Syberia 2, The Longest Journey, Fahrenheit (Indigo Prophecy) - цікаві історії, захоплюючий сюжет.

З.І. Раджу відразу солюшени роздрукувати, бо фраза "а що тут треба робити?" буде снитись не одну ніч :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є легендарна в свій час гра Full Throttle, яка йде під ХР ;)

Якщо треба, то можу закинути :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купи жене тетрис ^_^

А так Споре неплохое убийство времени.Физикс делюкс(хотя мне так себе)..Очнь нравится серия The Incredible machine или Заработало(кажется есть на фтп)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага дай жене авиасимулятор от мелкомягких-виучить где какие кнопки недели 2 займьот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б порадив (моя була просто у захваті): Syberia, Syberia 2, The Longest Journey, Fahrenheit (Indigo Prophecy) - цікаві історії, захоплюючий сюжет.

Ці ігри дуже цікаві, навіть "цікаві" - м'яко сказано :) але, мені здається, сюжет у них не із простих, тобто треба буде трошки піднапрягтись, подумати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pharaoh & Cleopatra, Zeus & Poseidon, Cesar

Спочатку сестра ночами розбудовувала імперії, тепер як паразит для жінки :)

П.С. Свій апарат можш ще на половину розпродати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...