Перейти до змісту

Як ВНУ латає свої бюджетні діри


qwadro

Рекомендовані повідомлення

Вчора зустрів свою хорошу подругу, студентку Волинського національного. І розказала вона мені ось таку історію. Зібрали учора всю групу і говорять їм, мовляв у вас по такому-то предмету забагато п'ятірок. Ректорат вирішив, що такого бути не може. Через два тижні ви повинні перездати екзамен - НАКАЗ РЕКТОРА. Причому перездати в письмовій формі!!! Щоб так би мовити "навєрняка" усе вирішити!..

Питаю її, чи зачитували, показували вам той наказ? Каже, що ні просто на словах...

Викладачі говорили, пробували заступитись за студентів, то ректор прямо декану і сказав: "Ми ледь нашкребли у цьому місяці їм на степендію коштів!!! А ви тут стільки людей не просто із степендіями, а щей підвищеними наробили. Шкода студентів, то ми вирахуємо із ваших зарплат!"

Додам, що вона є студенткою 4 курсу(факультет не буду вказувати від гріха подалі) і їх група була сформована в результаті відбору із 3-х існуючих груп кращих студентів!

Я був до глибини душі вражений її розповіддю та обурений діями ректорату, які знайшли на кому зекономити! Думаю більш усього такі "зачистки" будуть проведені і на решті факультетів, де виявлять занадто успішних студентів....

Шановні юристи форуму, прокоментуйте будь ласка ці дії у правовому полі. І головне - порадьте, як в даній ситуації захистити свої права студентам, куди звертатись?

P.S.:

До речі ось суми які платять студенти за навчання(ЗА СЕМЕСТР, тобто множимо на 2):http://vdu.edu.ua/ukr/content/25/

Якщо врахувати, що всього в університеті навчається біля 12 тисяч студентів і більша половина із них платники, то стає дуже цікаво куди ж зникають ці гроші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого собстно боятись? якщо такі відмінники, то спокійно напишуть екзамен. Да по-свинськи звичайно роблять, але ж на заклики про самообмеження студенти навряд чи клюнуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого собстно боятись? якщо такі відмінники, то спокійно напишуть екзамен. Да по-свинськи звичайно роблять, але ж на заклики про самообмеження студенти навряд чи клюнуть.
Причому перездати в письмовій формі!!!

Вони екзамен здавали усно. І мали можливість відразу ж обгрунтовувати свою позицію. Коли ж напишуть і здадуть(причому без права усно захистити свою роботу) - там уже ти нікому нічого не доведеш!

Крім того, я глибоко переконаний, що такі переписування потрібно було робити одразу ж після екзамену, а не за 2 місяці по тому!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...(факультет не буду вказувати від гріха подалі) ...

Факультет? Страна должна знать своих героев! ;)

Думаю, якщо є факт, то треба роздувати скандал. :horse:

А так, думаю, це - туфта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок. Повинна, то повинна. Факультет психології - ось наші герої!

Це не туфта - це факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не можу допетрати.

У будь-якій структурі є первна їєрархія. Я до того, що якщо "вказівка" була з ректорату, то "під роздачу" попадуть усі факультети. А якщо дибають тільки один факультет, то кінці варто було б шукати починаючи з деканату, тимпаче наказу ректора Вам не показали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не можу допетрати.

У будь-якій структурі є первна їєрархія. Я до того, що якщо "вказівка" була з ректорату, то "під роздачу" попадуть усі факультети. А якщо дибають тільки один факультет, то кінці варто було б шукати починаючи з деканату, тимпаче наказу ректора Вам не показали.

Наскільки я знаю - всі і попали, було введене обмеження по кількості позитивних оцінок, не хватило тобі оціночки - радуйся і трійці :)

А викладачі факультету просто протупили, видно не змогли оцінки перерозподілити вот і попали під роздачу, в ідеалі студенти мали б відразу отримати фігові оцінки і не вякати, а так ще й переписувати будуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

qwadro

Якщо студентка не побоїться дати коментар на камеру, прямо називаючи імена,прізвища і посади, можна було б журналістське розслідування зробити.

Запитай!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

qwadro

Якщо студентка не побоїться дати коментар на камеру, прямо називаючи імена,прізвища і посади, можна було б журналістське розслідування зробити.

Запитай!

Так можна і затінити обличчя ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До вищесказаного добавлю лише що на групи в яких забагато пятірок будуть засилати перевірки.... і не стільки на студентів скільки на викладачів. Так шо тепер якщо студенти не підтвердять свої знання - будуть летіти догани. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ВНУ повний бардак. 9того березня у всіх вихідний, а математичний факультет учиться якогось х..., так прикол в тому, що ще зам. декана сказав - Хто не прийде - степендію зніму (мається на увазі державніків), з їхнім залатуванням дир в бюджеті - це реально, що захочуть, те і зроблять! Вони зараз будуть любі методи видумувати, аби степендію зняти з державників, ще як Черновецький запровадять якісь податки, наприклад на туалет, чи за те що взагалі сидиш на стульчику ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як по твоему він ще мав вас "заохотити"? :)

А от щодо стипендії, то її знаття повинно бути регламентоване якимись документами, а значить просто так це зробити не можливо.

А якщо Редактор ще й репортаж відзніме про цей "ВУЗ", то ця процедура стане майже не можливою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяких кліпів і відео..всеодно засвітиться якось, тоді жалітимеш..там не перевірки знань треба, а цільового використання коштів(ба, можуть ними з тою перевіркою і поділитись)

Так, звичайно все що зв*язане зі стипендією то має бути регламентоване ітд. 530 грн. звичайної стипендії при 4.0-4.99 середньому теж регламентовано Кабміном...""а ще...а ти проти так? а ти з ВНУ так....??а ти не забувай що тобі там ще вчитися.".а викладачам ще працювати ітд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяких кліпів і відео..всеодно засвітиться якось, тоді жалітимеш..там не перевірки знань треба, а цільового використання коштів(ба, можуть ними з тою перевіркою і поділитись)

Юлька сказала, що кошти на "стєпуху" будуть з наступного траншу цільвовими, але вона нічого не сказала, що повернуть кошти студентам з яких степуху знімуть перевірками знань абощо. Кожному студенту, який вважає що хтось інший потурбується про його степендію бажаю удачі, а хто знає в якій країні живе - ПМ REDAKTOR-у.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевірка знань не заборонена, стіпуху не знімуть, написано у пості 11-будуть летіти догани, то законно і то є нормальним і закономірним коли погано напишуть...так що тут не причепитися.

І ще привід завжди найдуть, а захистити буде нікому, лиш тільки кожен себе. ..може

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще привід завжди найдуть, а захистити буде нікому, лиш тільки кожен себе. ..може

Є 2 прислів`я на цей рахунок:

"Моя хата скраю..."

"Спасение утопающих..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний, а нащо лишні проблеми на свою голово "Скраю" і всього., а рятівник потопаючого теж може раптом посковзнутися на глибині тоді йому теж знадобиться рятівник а потопаючих 2 стане. Вирішити проблеми з ВНУ може лиш страх керівництва за самих себе (в повсякденному вжитку хороше є слово "адмінресурс")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про ВНУ уже не раз чула усілякі історії, а вот у нас в ЛНТУ все спокійно - ми отримуєм підвищені стипендії, поки що :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про ВНУ уже не раз чула усілякі історії, а вот у нас в ЛНТУ все спокійно - ми отримуєм підвищені стипендії, поки що :D

Хто ж спорить... За навчання заплати в касу офіційно, потім іще забашляй за сесію викладачам і усе буде "чётко". У ЛНТУ, я так собі думаю викладачі навіть не дуже переживатимуть, якщо їм зарплати трохи не подають, аби студенти доїлись ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

qwadro

Якщо студентка не побоїться дати коментар на камеру, прямо називаючи імена,прізвища і посади, можна було б журналістське розслідування зробити.

Запитай!

Я думаю, що сама особисто вона точно побоїться. А групу цілу ж на телебачення не притягнеш...

Усі обурюються, але ж кожен боїться за себе, боїться, що виженуть за хвилину від отримання диплома. Шось там вони спільну заяву написали. От тільки не знають куди із нею податись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто ж спорить... За навчання заплати в касу офіційно, потім іще забашляй за сесію викладачам і усе буде "чётко". У ЛНТУ, я так собі думаю викладачі навіть не дуже переживатимуть, якщо їм зарплати трохи не подають, аби студенти доїлись ;)

Хм ... то здавати іспит страшно, то в ЛНТУ всі платять ... мабуть тобі дійсно є чого боятися і ніякі репортажі тебе від цього не спасуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

qwadro, а ти відучився в ЛНТУ і тебе обібрали там як липку? Чи то ти брякнув як в воду пукнув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм ... то здавати іспит страшно, то в ЛНТУ всі платять ... мабуть тобі дійсно є чого боятися і ніякі репортажі тебе від цього не спасуть.

Шановний Mr. Ves, вертаємось на початок топіка і уважно читаємо ще раз 1-ий пост.

Так от, якщо це УВАЖНО зробити, то тобі стане зрозуміло, що пишу я не про себе, а про ситуацію, в якій опинилась моя знайома разом із своїми співкурсниками. Про неї я можу майже на 100% сказати, що вона інтерв'ю не дасть, не така вона людина. Але попрошу її запитаи в групі. Можливо усе ж знайдеться особа, яка нормально зможе представити інтереси групи.

Не розумію до чого тут приплілати ЛНТУ? У тому пості я просто прокоментував зауваження Lollip0p, щодо їхнього ВУЗу. І він не має ніякого відношення до загальної теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

qwadro, а ти відучився в ЛНТУ і тебе обібрали там як липку? Чи то ти брякнув як в воду пукнув?

Ні я в ЛНТУ не вчився. І не хочу зараз дискутувати на тему "У котрому вузі Луцька найчесніші викладачі". Якщо я образив тебе особисто як викладача ЛНТУ, то вибач. Але й тобі зі своєї сторони не завадило зробити б те саме, не будемо переходити на особистості...

І взагалі ЛНТУ - це не тема цієї статті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...