Перейти до змісту

Колорування волосся


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

То ви відєлі ужо фканце :)

Кстатє, Ярчик, не вітатись -- це для малолєток. А дорослі хороші дяді чо не здороваються,га?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 178
  • Створено
  • Остання відповідь
То ви відєлі ужо фканце :)

Кстатє, Ярчик, не вітатись -- це для малолєток. А дорослі хороші дяді чо не здороваються,га?

Соррі, Осінь... якби я відразу сообразив, кого бачу - не просто привітався б, а спинився і зліз би з велосипеда, щоб виразити своє захоплення :)

Просто сукупність факторів - я був без окулярів, їхав і слідкував за пакетом з м'ясом біля вилки (це не завадило йому через кілометр порватися :)), а ти була інша :) Коли проїхав, згадав твої фотки в цій темі, і подумав, що то могла бути ти. А потім, коли ursa запитав: "Осень видел?" - я зрозумів всю глибину своєї неввічливості...

Слух в мене ще не такий поганий, як зір, тому наступного разу якщо гаркнеш: "ЯРЧИКСЦУКО!!! ДЕ МІЙ ПРЕВЕД?!!" - я зможу принести тобі свої вибачення по поводу "нє узрєл" значно раніше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О. Дякую. Тєкст записала :))))))))))))Так і скажу. НЕ ЗАБУДЬ!!!!!!!!

І бажано на процесії принесення вибачень вручить отой пакет, за яким ти пильнував, і який н потім порвався :)

НЯМ НЯМ НЯМ!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Івано мені було приємно співпрацювати з вами. Ви чудова модель.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстатє, Ярчик, не вітатись -- це для малолєток.

Рік тому виходжу я з сімейством з луцького замку, а назустріч марширує панянка Мартинів в кумпанії якийхось бородатих молодиків іноземної зовнішності. "Добрий день!", кажу. А у відповідь -- морда кошиком горде мовчання і задертий до неба носик.

Минув рік. Панянка Мартинів виросла, подорослішала, перестала бути малолєткою і тепер сама дорікає дорослих дядь, що вони не здороваються. Правду кажуть: молодість -- це єдиний недолік людини, який минає сам собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, по топіку. Підкажіть, чим можна пофарбувати волосся в чорний колір, але щоб потім легко змилось. Поки як варіант розглядається палений корок з вина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант Тоніка є на базарі і в ДЦ. він змиється но потом може. ну це не краска - це бальзамчик він не шкідливий. Нє його потрібно кришечку на пів літра води. Добре вимити голову, а ним просто сполостнути. Надасть відтінок і легко змиється. А шоб насичено чорний був, то голову ним покрасить. Але він змиватись довго бу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блиаааа... ты эта, если меня увидишЪ, скажи сразу, хто ты есть, пилиз, а то либо в морду дам, либо приставать начну. Лучше сразу представься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але він змиватись довго бу

Мені треба так щоб було чорне насичене на протязі одного вечора, а потім легко і без сліду змилось, повернувши на місце мої "сєдіни" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажу "тоника" в кришечку на пів літра теплої води. добре вимиті волося шампунем і просто сполоскнути тонікою, але змиється я думаю повністю лише за раза 3-4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстатє, Ярчик, не вітатись -- це для малолєток.

Рік тому виходжу я з сімейством з луцького замку, а назустріч марширує панянка Мартинів в кумпанії якийхось бородатих молодиків іноземної зовнішності. "Добрий день!", кажу. А у відповідь -- морда кошиком горде мовчання і задертий до неба носик.

Вадім ТАААК!!!! Я папрашу на міня нє шумєть! Ми дагаварілісь,нє? :P

Зайди в магазин Профі на Винниченка. Купи тонувальну ЛОнда Колор - не фарбу!!!.

Жіночка тобі поможе підібрати під тон твого волосся. Сивину зафарбовує. Натуральний відтінок. Змивається з часом. Тюбик коштує 22,50. На моє волосся вистачає півтюбика на раз, на твоє (якщо ти не відростив хаєр) - на 3 рази вистачить. Плюс на кожне пофарбування тобі там на грами напіндюрять окислювача - який не містить аміаку, ацентону, спирту і інших нездорових речей :). Ціна 6.50. Дьошево. Сєрдіто. І не шкодить структуру волосся.

З тебе пиво )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в мене основна вимога -- щоб змилось безслідно за 1 раз. Ну або хоча б за 1 ррррррррррррррааааааааазззззззззззз :)

Я не поділяю пристрасті деяких чоловіків до фарбованого волосся чи меліровки. Чорне волосся на 1 вечір потрібне для "костюмованого дійства", після якого все необхідно повернути на круги своя якомога швидше і з мінімальними втратами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у відповідь -- морда кошиком горде мовчання і задертий до неба носик.

зато КАКОООЙ НОСЄГ!!!

Якщо для костюмованого дійства:

1.Купи пакетик Нотатон (це а-ля бальзам).

2. Купи балончик фабруючого аерозолю (правда не знаю, чи там чорний є,але принаймі сріблясті,золотисті,голубуваті і т.п. ми колись брали.І на вечір вистачало).

В будь-якому випадку руки в ноги і на базар, до оптовиків (три ряди біля автостанції).

з.і. МХАТ блін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блиаааа... ты эта, если меня увидишЪ, скажи сразу, хто ты есть, пилиз, а то либо в морду дам, либо приставать начну. Лучше сразу представься.

О_о...ета ти Пламу шолє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нота тон це тож бальзам як тоніка. Він за раз не змиється. Я ж в рожевий ним фарбувалась. До сих пір змивається. А на рахунок балончика для волося - Іванка ти права. Балончик змиється за раз. Але його ше треба пошукать чорного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

руки в ноги і на базар

понеділок + 24 серпня, так що базар полюбе ніхт арбайтен. А чорнявим тра бути сьогодні ввечері.

Прийдеться зупинитись на паленому коркові :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкий варіант, окрім балончиків, чорна калька або гуаш. Головне під дощ не попасти і сильно не пітніти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийдеться зупинитись на паленому коркові :)

О_о.. скільки це тре бутилок вина вижрать, щоб в корні дало? О_о...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блиаааа... ты эта, если меня увидишЪ, скажи сразу, хто ты есть, пилиз, а то либо в морду дам, либо приставать начну. Лучше сразу представься.

О_о...ета ти Пламу шолє?

нееее, эта я увидел фотко с цепями и падумал: ахтоэта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені все-таки цікаво як це - ФАРБУВТИ ВОЛОССЯ КОРКОМ ВІД ВИНА?...о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так і не фарбував. Просто цікаво побрився, вдягнув справжню шерстяну техаську шляпу, а волосся сказали що ввечері і так в мене виглядає дуже темним :)

А трюк з корком мені здав Ткацик. Каже, ще в 70х модні пацани іноді так вуса і брови "чорнили". Корок палиш запальничкою і треш ним, як помазком, по волоссю, крок за кроком через всю голову :)

Звісно, чим коротше волосся, тим простіше таку операцію провести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...