Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Навіть я попала в кадр

Народ, може хто бачив фотозвіт з гри?

бачили на сайтах "Волині" і "Шахтаря"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після гри «Волинь» - «Шахтар» наставник «гірників» Мірча Луческу відправився на прес-конференцію.

Однак присутні журналісти повели себе неадекватно, почавши бурхливо виражати свої емоції і почуття, нагадавши швидше вболівальників, ніж представників ЗМІ. У відповідь на це Містер розвернувся і покинув зал для прес-конференцій.

http://shakhtar.com/ua/news/21719

Вот оно как, Михалыч! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Момент з рукою Ракицького... м'яч точно йшов у сторону воріт

http://tsn.ua/video/video-novini/volin-shahtar-3-4-ruka-rakickogo.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось що думають про все, це, донецькі вболівальникі

Масовий махач прапорцями, з колонок лунає щось героїчне голосом "як-у-кобзона" - щось мені це дуже нагадує 0_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7:6 - Металлург переигрывает Карпаты в серии пенальти и выходит в финал Кубка Украины.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще одним малюнок

2a3114e99e31.jpg

Сімінін - тормоз!

Сімінін можливо і тормоз, але.....

Гравець рахується в офсайді, якщо крім всього іншого "отримує вигоду в майбутньому від свого положення" (не ручаюсь за точність формулювання).

Тобто Мхітаряну його однозначно офсайдне положення дало потім можливість бути першому на мячі після прострілу. Лайнсмен мав би в той момент сигнілізувати положення поза грою, бо воно з пасивного перетворилось в активне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О да! Незабутні моменти! Стадіон просто стоячи ревів! Це був груповий екстаз! Таку гру, та ще й на останніх хвилинах нам подарували Волиняки! Браво!

Я так бачу з останніх двох ігор, нас уже без пенальті не візьмеш ;)

А що з вболівальниками шахтарів, чого проігнорували гру? Два сектори пустувало, а скільки квитків на вході питало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після такого матчу і після такого під**ралова Волині, я б не хотів бути донецьким фанатом. наврят вони б на своїх двох добирались до вокзалу :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О да! Незабутні моменти! ...

... нам подарували Волиняки! Браво!

Volynyaki....aee19e2775457d135efdf745e7d94e15.gif дякують... Ласкам !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як в Донецьку гарно вболівають ,ммм... :0021:

А в Луцьк за команду рідну вболівати не було кому приїхати :0031:

Виходить, Ахметов футболістів купив,суддю купив,а фанів не купив :0040:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як в Донецьку гарно вболівають ,ммм... :0021:

А в Луцьк за команду рідну вболівати не було кому приїхати :0031:

Виходить, Ахметов футболістів купив,суддю купив,а фанів не купив :0040:

Луцк далеко.

Думали, что Волынь упрется, но не до такой степени.

Судья Суркиса, а не Ахметова.

Донецкие ультрас сейчас на милицию обижаются и не болеют активно. Ждут завершения евро или вообще непонятно чего.

для щирого вболівальника немає понять далеко-близько .

Тим більше, клуби як правило , фінансують такі поїздки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наши балеринки. Зато можно сказать, что играют в футбол, а не механизаторы.

Оце хіба тільки і можна сказати, бо те як Шахтар вміє грати було чудово видно цих єврокубках :_20:

Я раніше вболівав за Шахтар, а зараз дивитись не можу на його ігри і не через те що я вболівальник Волині.

С претензиями по гандулянам, это к шубкису - он влияет на судейский корпус, это именно его детище. Что создали, то и получили.

Складно виходить, Ахметов підкидає грошенят судді а винуватий всеодно Суркіс :ok: В матчі Шахтаря з Динамо мабуть тоже була вказівка Суркіса щоб суддя так судив.

п.с. і хвати постити всяку фігню в цій темі, я думаю тут більшій частині людей, які заходять в цю тему, глубоко пофігу, як звучить гімн Шахтаря, які кліпи зняли, і як вболівають фани на ДА.

Тема всетаки про Волинь, а то заходиш сюди і ждеш поки загрузиться ціла сторінки непонятної фігні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С чего вы решили, что кто-то кому-то что-то подкидывал.

А ну да, судді витягують Шахтра в ЧУ мабуть із за великої любові до донецького футболу, а я то думав що ними рухають меркантильні інтереси. А Вакс мабуть мав особисту неприязнь до Динамо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кого наші арбітри слухаються-це треба в Аліси Селезньової мієлафон взяти на прокат :)Тут версій море-мож Суркіс до матчу звонив,мож якійсь Коля Донецкій і натякнув що ШД не виграє то поламають ногі,або сам зарядив в канторі на пенальті і зніме куш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично я хожу смотреть прежде всего на игру Шахтера, но мне всегда интересней, когда Шахтер играет с Динамо, Металлистом, Днепром и пожалуй все.
Це апогей справжнього вболівальника. І усі попередні пости про "родной Шахтёр" - це так, типу піар від СКМ (хоча ти зараз розкажеш, що ти там не працюєш, а важко "вкалуєш" на заводі/шахті/"копанці"/добуваєш металобрухт на териконах).

Гадаю, що багато мене підтримують, і тому попрошу модератора - Паша, потри будь ласка пости Платохи, де фото та відео, з чисто технічних причин і як такі, що не стосуються теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...