Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Як знав, що дивитися не варто... Як би там не грали, результат не здивував, два попередніх матчі з "Динамо" і "Шахтою", і травма обох опорних - по-моєму, шансу одразу були мінімальні хоча б на нічию. Зрештою, добре, що матч вже нічого не вирішував, можна експериментувати з всякими романчуками і ко...

Нічого, чекаємо "Зорю", Дем’яненко має взяти хоча б одну перемогу в Луцьку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

"Арсенал" - "Волинь": післяматчева прес-конференція

02.05.2012

Анатолій Демяненко, головний тренер «Волині»: Ви знаєте, я суддів та їхні дії не обговорюю, але сьогодні таки скажу. Скажу, що за рахунку 0:0 арбітр не дав не те, що стовідсотковий, а двохсотпроцентний пенальті. Повторюся, що дії суддів я не обговорюю, але мені це вже набридло. Я вважаю, що суддя зламав гру цим своїм рішенням.

Ну, а в другому таймі, коли ми пропустили м’яч, були помилки на лівому фланзі. А після голу команда просто «розвалилась». Щоправда, це окрема тема і про це ми будемо потім розмовляти з гравцми – не мала права команда розвалюватись.

- До кінця сезону залишився один тур. Анатолій Васильович, як Ви оцінюєте свою роботу у «Волині»….

- Я не буду оцінювати. Є керівництво клубу, яке оцінить.

- А що вдалося зробити з того, що запланували саме Ви?

- Скажу, що гравці почали грати в інший футбол.

- Чи можна сказати, що кубковий матч з «Шахтарем» вимотав Вашу команду?

- У нас було два поспіль важкі матчі – з «Динамо» і «Шахтарем». Звичайно, це вплинуло, адже у цих матчах у нас була дуже велика віддача й ми загалом показали непогану гру. Напевно, десь гравці не відновились психологічно й фізично. Плюс на сьогоднішні матч у нас через травми вибули два опорних півзахисника – Ізворану й Шарпар… Так, у нас були проблеми, але команда складається не п’ятнадцяти чоловік, а з двадцяти-двадцяти двох.

- Ви уже тривалий час в команді. Чи можете сказати, хто покине «Волинь» й ким Ви хочете посилити гру?

- У даному аспекті ми самі розберемось. Але скажу, що у даному плані у нас є напрацювання і звичайно, що у команді будуть кадрові зміни.

Леонід Кучук, головний тренер «Арсеналу»: Якщо хтось думає, що ми зіграли дуже легку гру, то помиляється. Суперник дещо перебудував свою гру у порівнянні з попереднім матчем. «Волинь» проводила дуже небезпечні контратаки і нам поталанило, що вони не закінчилися голом.

В перерві я дещо заспокоїв команду і гра налагодилася. Нам дуже потрібен був перший гол. Коли забили, гра заспокоїлася, ми почали спокійніше грати, тим більше, що дізналися результат поєдинку в Сімферополі, знали, що «Таврія» програє. Тому добре розуміли, що не можна втрачати очки в грі із Луцьком.

http://fc.volyn.net/arsenal-volin-psljamatcheva4r1.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але статистика за Арсенал:

Статистика Арсенал К Волынь

12 удары 6

6 удары в створ 1

9 угловые 3

3 оффсайды 0

1 желтые карточки 3

0 красные карточки 0

Злили... Продали...

Так легше сприймати.

Хоча я в таке не вірю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха, ну прямо в нас "Волинь" мєгакоманда, яка щосезону грає мінімум в Лізі Європи! Народ, ви що, ми ще пару турів назад говорили, що якщо лишимося в Перм’єр-Лізі, то це буде добре, а після призначення Дем’яна і відставки Кварца, то кожен другий казав - всьо, ппц, перша ліга! Ви що забули, що останній матч був в П’ЯТНИЦЮ! Це три дні між матчам, фактично режим як в єврокубках, причому два останніх матчі з лідерами чемпіонату. І ви що, чесно вірили, що після цього "Волинь" буде свіженька і всіх рвати? Та вони після "Шахти" ледь живі повзали! Тут і зливати не треба, "Арсеналу" просто треба було показати свій вищий клас, а він дійсно поки що трохи вищий і вони заслужено йдуть в ЛЄ...

Прикро, що в ЛЄ будуть грати дві наші команди без вболівальників - Арсенал і Метадон, не було в нас традицій "дербі", коли команди з різних районів міст представляли різні соціальні класи, як в Англії, тому і з’явилися такі от штучні команди - забавки для власників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Динамо самі винні, звичайно, але як підсужував суддя Шахтарю в матчі зМеталістом, це щось))) Надіюсь Сьоміна таки виженуть... А щодо волині, мені подобається гра команди, хочеться вірити, що в наступному сезоні ми будемо не гірші Арсенала чи Таврії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надіюсь, після завершення чемпіонату Суркіс зробить єдиноправильний висновок. Сьомін отримав гарний шанс, йому цілком довірилися і він мав все, щоб втримати ту перевагу після першого кола і здобути чемпіонство. Як не прикро, але "Динамо" своїм (хоча не зовсім своїм, більше сьомінським) боягузливим стилем заслужило, щоб не перемогти в цьому чемпіонаті, при всій моїй нелюбові до "Шахтаря".... В наступному чемпі бажаю удачі "Динамо" з вибором нового тренера (на замєтку - Кварц безробітний ;) ), Ярославському - нарешті місця в ЛЧ, а "Шахті" - боротьби за місце в ЛЄ (з "Волинню", звичайно :))) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. В наступному чемпі бажаю удачі "Динамо" з вибором нового тренера (на замєтку - Кварц безробітний ;) ), Ярославському - нарешті місця в ЛЧ, а "Шахті" - боротьби за місце в ЛЄ (з "Волинню", звичайно :))) )

тримай репки)) гарно сказано... Я, особисто, в Динамо уже років 10 чекаю на іноземного тренера...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Ви не помітили,то останні декілька сезонів в Динамо тренером іноземці.Осетин і москаль.А я навпаки чекаю коли нарешті дадуть повноцінний шанс Лужному,Калитвинцеву і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Романчук,Пищур та Шумахер в основі- програш гарантовано.

Ну а з Зорею мають наші шарпнутися,треба піти на стадіон, подякувати за сезон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Ви не помітили,то останні декілька сезонів в Динамо тренером іноземці.Осетин і москаль.А я навпаки чекаю коли нарешті дадуть повноцінний шанс Лужному,Калитвинцеву і т.д.

Я мав на увазі не москалів, а тренера з італії, наприклад) Давно пора повиганяти всяких Алієвих і поставити пару нормальних іноземців. Навіть дніпро останнім часом мені більше симпатизує ніж Динамо, так у них не все виходить, але хоча б видно куди вони йдуть. А в Динамо застой, причому не один рік уже.

P.S. Я не проти Лужного, його потрібно було залишити після Газаєва, коли він вивів з групи кманду і показав непогану гру у донецьку. Я не зрозумів прихід Сьоміна, у якого на той момент в Локомотиві не клеїлось... Мені здається, що за цей період, коли Сьомін у Динамо, якби залишили Газаєва, то уже був би результат... З сьоміним просто не рухаємось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Романчук,Пищур та Шумахер в основі- програш гарантовано.

Ну а з Зорею мають наші шарпнутися,треба піти на стадіон, подякувати за сезон.

Про Волинь уже будемо судити після зборів і трансферної політики, коли Волинь втратить половину команди (того ж Майкона для прикладу) і в команді будуть інші виконавці. Зараз ми граємо командою Кварцяного, так гру поміняли трохи, але всеж це команда Кварцяного, яка може і вистрілити і навпаки попозоритись... А ось новий чемпіонат покаже, на скільки було правильно міняти тренера. На що маю надію, так це на те, що зливати ігри не будуть (з Кварцяним після 1 кола у другому завжди зливали), але як на мене, краще у першому колі бути у шістці, а потім злити, ніж завжди бовтатись на 12-14 місці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карпати -Волинь,Волинь-ДК,Арсенал -Волинь,дуже професійно зіграні матчі.Можливо більш ніхто так в Україні не вміє.

В акторському плані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скаут. Виталий Приндета

http://football.ua/scout/news/164332.html

От і про наших хлопців почали писати :)

Нынешняя стоимость: 200 тысяч евро

Потенциальная стоимость: 2 миллиона евро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дисциплінарний комітет футбольної Прем’єр-ліги оштрафував київське «Динамо» на 60 тисяч гривень за бешкет, який влаштували фани столичної команди на луцькому стадіоні «Авангард».

http://www.volynnews.com/news/sport/dynamo_pokaraly_za_rozghrom_fanamy_lutskoho_stadionu/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші на вітер. Шахтар зазнав чималих збитків, Металіст здав позиції, і лише одесити розжилися грошима

Донецький Шахтар, харківський Металіст і одеський Чорноморець розкрили свою фінансову звітність за 2011 рік.

...

Чистий дохід Шахтаря в минулому році скоротився у 2,8 рази - до 50,49 млн грн., тоді як у Чорноморця він виріс у 2,7 разів - до 43,05 млн грн.

...

Металіст завершив минулий рік з чистим збитком 19,92 млн грн., хоча роком раніше показав справжній прибуток 1,16 млн грн., тоді як чистий збиток Шахтаря виріс на 31,3% - до 672,09 млн грн.

За розміром адміністративних витрат за 2011 рік (807,42 млн грн.) чемпіон країни у 2011 році перевершив харків’ян майже у 9 разів, а одеситів - більш ніж у 60 разів.

http://ua.korrespondent.net/sport/football/1346666-groshi-na-viter-shahtar-zaznav-chimalih-zbitkiv-metalist-zdav-poziciyi-i-lishe-odesiti-rozzhilisya-groshi

Я-то думаю, так активно орендувати суддів <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прохання для особо розвинутого підземного жителя іти на х... з ціє теми, а краще з форуму!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прохання для особо розвинутого підземного жителя іти на х... з ціє теми, а краще з форуму!!!!!!

Дарма ви так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платоха, прочитай тему топіка і зрозумій, що це не про ШД, а про ФК "Волинь". Створи собі окрему тему про ШД і пиши собі стільки, скільки тобі заманеться.

Ау, Паша!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що він може,Якось я у футбольній темі зачепив межигірського небожителя- то дуже швидко отримав попередження і пост зник.Дано наказ піарити Донецьк на всіх вертикалях та горизонталях. Одне добре- зразу проявляються ,сторожові пси демократії, місцеві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне добре- зразу проявляються ,сторожові пси демократії, місцеві.

Кортінга на нього немає ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Волинь" у розіграші Кубка України 2011/12. Підсумки

http://fc.volyn.net/volin-u-rozgrash-kubka-ukrani-201112otd.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майкон ‒ в 5-ці кращих гравців чемпіонату України

Підбили підсумки референдуму газети «Команда» за визначенням кращого гравця чемпіонату України 2011-2012 років з липня по квітень. Нападник «Волині» Майкон ‒ на 4 місці в загальному заліку.

Про це пише «Gazeta.ua».

Вже кілька років авторитетне видання за підсумками кожного місяця проводить опитування, в якому беруть участь тренери і капітани команд Премʼєр-ліги, а також журналісти, що представляють ті міста, в яких базуються елітні клуби країни. Виняток становлять лише представники «Шахтаря», які вже тривалий час бойкотують опитування «Команди».

За підсумками чергового опитування, у квітні кращим футболістом національної першості став атакуючий півзахисник дніпропетровського «Дніпра» і збірної України Євген Коноплянка, який набрав 16 балів і значно випередив Ярослава Ракицького («Шахтар»), що посів друге місце ‒ 5 балів. Замкнув трійку лідерів ще один представник «гірників» Євген Селезньов (4 бали).

Кращий гравець чемпіонату України за підсумками квітня:

1. Євген Коноплянка («Дніпро») ‒ 16 балів

2. Ярослав Ракицький («Шахтар») ‒ 5

3. Євген Селезньов («Шахтар») ‒4

4. Олександр Ковпак («Таврія»), Антон Шиндер («Таврія») ‒ 3

5. Роман Безус («Ворскла»), Вілліан («Шахтар»), Джордже Лазіч («Металург»), Майкон («Волинь») ‒ 2

Нагадаємо, раніше лауреатами референдуму «Команди» ставали: Олексій Антонов («Дніпро») ‒ липень, Майкон («Волинь») ‒ серпень, Роман Безус («Ворскла») ‒ вересень, Тайсон («Металіст») ‒ жовтень, Андрій Ярмоленко («Динамо») ‒ листопад, Андрій Ярмоленко ‒ лютий-березень.

Що стосується загального заліку референдуму (липень-квітень), то тут, як і раніше упевнено лідирує півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко.

Кращий гравець чемпіонату України-2011/12 (липень - квітень):

1. Андрій Ярмоленко («Динамо») ‒ 32 бали

2. Роман Безус («Ворскла»), Євген Коноплянка («Дніпро») ‒ 19

3. Клейтон Шавʼєр («Металіст») ‒ 18

4. Майкон («Волинь») ‒ 17

5. Сергій Назаренко («Таврія»), Фернандіньо («Шахтар») ‒ 16

http://www.volynnews.com/news/sport/maykon__v_5-tsi_krashchykh_hravtsiv_chempionatu_ukrayiny/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, в Майкона сьогодні день народження!

А ще, як виявилось, вчора відбулась зустріч клубу з фанатами http://www.volynnews.com/news/sport/fany_i_fk_volyn_fayery_suddi_karpaty_foto/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...