Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Кварцяному б мізерну частину того бабла що ДК і ШД викідують на вітер,ви б товаріщі боялися до нас їхати.

Ось тобі від нас,і подивись і згадай хто вам кубок уефа поміг взяти.Ми хоть видно що на Україні живем,а ви там радієте свому Карабасу-Барабасу(Ахметову) як діти яким жувачку(Rihanna) бесплатно дали на свято.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
В смысле - какой апогей? И не надо за всех расписываться.
Зрозуміло, шановний, який ти вболівальник ШД. Не зрозумів ти мого посила. :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где-то уже была тема, которую platokha засрал своими фотками про достижения ахметыча. Сколько можно?

Модераторы ауууууууу! Тема называеться "Фк Волинь" !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодёжные команды "Арсенала" и "Волыни" разошлись миром

В матче молодёжного первенства Украины среди команд премьер-лиги между киевским "Арсеналом" и луцкой "Волынью" была зафиксирована ничья. Зрители, пришедшие на бориспольский стадион "Колос", так и не увидели забитых мячей.

Украина. Молодёжное первенство

29-й тур

Арсенал К-мол. (Киев) – Волынь-мол. (Луцк) – 0:0

Предупреждения: Притиковский, 90+3 – Циркуненко, 66; Бабыр, 83.

http://ua.championat...ja-vnichju.html

http://fc.volyn.net/molodzhna-pershst-29jj-tur-arsenalm-kivuwf.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луческу пояснив, чого втік від луцької преси

Журналісти в Луцьку, які висловили невдоволення двома пенальті в ворота їхньої команди, були більше схожі на фанів.

Про це заявив головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу, котрого після півфіналу Кубка України з «Волинню» освистали у залі для прес-конференцій, - повідомляє Чемпіон.

«Нічого особливого. Відсутність цивілізованої поваги. Не думаю, що там були журналісти – напевно, якісь вболівальники», - вважає він.

«Буває таке, що ми граємо на виїзді, а в зал для прес-конференцій заходять фанати, може бути, навіть ультрас. Висловлюють своє невдоволення», - описав він ситуацію.

«Мені не сподобалося, як нас зустріли, коли ми ввійшли. Якщо це гість, то, швидше за все, потрібно не освистувати, а зустрічати оплесками», - вимагає румун.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, а Палыча не гидко слухати?

Циган же в сто раз культурніший від Сьоміна !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, ЮрПалича якось не так гидко слухати. А в Цигана всі винні - арбітри УЄФА та українські (ну, це вже в історії), Мессі зі своїм талантом (згадуєте матч з Барсою) та командною грою каталонців, славнозвісна "федерація" з братами, зірки на небі, горби на полі, вітер з зюйд-весту, ще якась фігня, але тільки не він - Містер, ітіть його....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

platokha, що ти робиш на цьому форумі? Ану шуруй на http://forum.shakhtar.com/cgi-bin/ikonboard.cgi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З однієї сторони все правильно Луческу зробив, з іншої і свистіти було за шо, перший пенальті у ворота Волині мальований на всі 100... Чому Шахтар у Волині не може чесно виграти, це вже інше запитання... Гадаю варто забути цю історію і побажати перемоги Металісту сьогодні, хоча я в це мало вірю, мені здається що метал зіллє гру і бажати перемоги уже прийдеться Динамо в золотому матчі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти не дав відповідь на запитання, що ти робиш на цьому форумі?

Таке враження, що лише не зовсім в тему вставляєш репліки за ФК "Шахтар". Може спочатку глянь, що назва теми "ФК "Волинь"?!

Всякими фотографіями і відео загадив декілька сторінок.

Створи собі тему "ФК "Шахтар" і пиши туди що душа забажає. Ніхто ж не забороняє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та засланий він козачок! Можливо навіть за гроші тут піарить Царство Донецьке.

Я раніше чув багато соплів від шахтаря про продажних суддів, бачу тепер ці продажні з успіхом працюють на шахту і то навіть проти Суркіса...хм. Вітаю з вдалим придбанням!!!

Я не вболіватиму за шахту більше ніколи, навіть якщо вони будуть грати в фіналі Ліги чемпіонів проти російських клубів. Хай горить той клуб синім пламенем!

І той балет який вони показують на полі то просто жах. Ну ладно там Тейшейра він хоч маленький, може йому і важко грати проти гренадерів, але я помітив шо сама більша ніжинка в шахті то Срна, падає він навіть від вітру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, а Палыча не гидко слухати?

Циган же в сто раз культурніший від Сьоміна !

Та наші вболівальники Шахти теж культурніші за вболівальників Волині.Приїхали собі на Тойота Секвоя,сіли у Віп ложі тихо, привітали після гри Ахметова культурно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух ти, троль появився :) Модери мабуть дружно садять картоплю і потім це діло відповідно відзначають :)

Дивно, чому досі не вимагають перейменувати тему в ФК "Шахтьор"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю злили вони матч чи нас просто рознесли, але все таки на початку було 200% пенальті! І хто зна, якби далі пішла гра. Аж занадто часто важливі рішення почали приймати не в нашу користь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно - нас рознесли!

Програли безславно і базперечно.

Шумахер... Пищур... Такий і результат...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Втомились після Шахтаря, в першому таймі ще встигали за Арсеналом, а в другому почали провалюватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, суддя знов починає "тянути" Шахтар?

п.с. пропоную створити окрему тему для УПЛ, ну щоб не писати все в купу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пане Platokha, що ж це твій славний клуб з Донбасу вже вкотре без допомоги арбітра впоратись не може?

П,С. От цікаво, а Шахтар у випадку чемпіонства медалі Козикам, Годулянам, Мосейчукам і іншим предсавникам секс-меншин медалі вручить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, суддя знов починає "тянути" Шахтар?

п.с. пропоную створити окрему тему для УПЛ, ну щоб не писати все в купу.

а то..може ні???? перший гол миронові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...