Перейти до змісту

вітаю http://board.lutsk.ua


Vaso

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Хороший привід привітати бордівців (і себе, і вас, і Одмінів) зі святом... Так і "пре на ностальджі" як ця "компютерна" тусовка із різних частин міста зчіплювалась, як клітини в організмі, на цьому форумі. Потім приєднались і не "компютерники", і пішло-поїхало. :rolleyes:

P.S. Памяті тусовки провайдера "Медіа" присвячується це вітання. :0123::0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я приєднуюсь

Як створив Господь весь інтернет

Когось бракувало

Як родився board.lutsk.ua

І все добре стало :P

:g26:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємних людей на форумі дуже багато, тому не в гріх і самому привітати адмінів з таким форумом.....любіть нас і терпіть ще так пару тисячоліть :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю

http://board.lutsk.ua з днем народження. Бажаю цифрового здоровя, найкращого хостингу, розвитку і процвітання, ще більше хороших форумчан і всього що йому потрібно!!!

Доброго дня усім учасникам форуму!

Бажаю форуму процвітання й широкої аудиторії.

:P :P :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Улюблена і наймиліша Бордочка!
Вітаю тебе з Днем Варення!
Велика пошана і низький уклін нашим адмінам, модераторам та просто активістам за те, що у нас є такий класний активний ресурс. Дякую вам за те, що у нас на форумі завжди порядок.
Вітаю всіх форумчан - без вас життя було б не таким цікавим. Наша Борда найкраща для мене: тут завжди і в курсі всіх подій, і настрій тобі піднімуть, і підтримають у важкий момент, і завжди можна знайти відповідь на питання яке тебе хвилює, тут багато друзів, для кожного знайдеться розділ по душі. В нас і клабери, і хакери, і геймери, і мисливці, і велосипедисти, і меломани, і кіномани( :blush:), і риболови, і юристи, і автомобілісти, і студенти, і мамусі, і татусі ... і що саме найголовніше - ми всі знаходимо спільну мову і нам разом цікаво.
За цей час що я з вами - ви мені стали як сім"я :smile-zachot:
Дуже вас люблю!
Lutsk Board - довгих тобі літ, шаленої популярності, цікавих тем, чесних, досвідчених та активних користувачів, міцних фаєрволів, надійних вінтів, безперебійного зв"язку та нехай тебе усі негаразди, падлянки, кризи та невзгоди стороною обходять!
1211915968_96211.gif
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да-да. сьогодні заставили сьорбнути бехеровки за процвітання і тирнетздоров*я Борди :)

ура таваріщі ура!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх мешканців Борди вітаю з 4-річчям! :friday:

Нехай і надалі, з року в рік, процвітає цей форум! :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда однозначно The Best!!!

Зичу їй розвитку і процвітання!

P.S. Це перший форум, де я став постійним читачем та дописувачем. І скільки після того доводилось користуватись іншими форумами, все не те. Тільки тут є відмінне інтернет-ком'юніті, сервіс та багато інших приємних моментів. Віват імениннику!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАЙКРАЩІ ВІТАННЯ СТАРАННИМ ПРАЦІВНИКАМ БОРДА! СПЕЦІАЛЬНІ ВІТАННЯ АДМІНАМ, ОСОБЛИВО ПЕТРУЧК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :0085::friday::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віва Борда! Віва Одміни! Віва Цезар... ой, це вже з іншої опери :)

Панове адміни! Щиро вдячний вам за те, що ви для нас всіх зробили і робите! Борда стала невід'ємною частиною життя тисяч людей. Так тримати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...