Перейти до змісту

Україна VS Швейцарія


Zeuss

Результат  

30 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Особисто моя думка - якщо нас не підведе командний дух ми виграємо з невеликим рахунком, але виграємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 58
  • Створено
  • Остання відповідь
Голосував за варінт "2:0", хоча думаю, що буде "2:1".

З.І. Наші повинні виграти

Повністю згідний!!! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ничьей быть не может - пенальти...

Я мав на увазі основний та додатковий час гри.

поставте по 10ть халявных цэнтов на Украину в топике

Зевс флудиш :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб Україна виграла- було би цікаво... Щвейцарці працьовитіші за наших, але наші словяни, зірок з неба чекатимуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швейцария показала грамотный и красивый футбол с Кореей. Быстро бегали, точно пасовали, создавали опасные моменты. Если с нашими так же будут играть, то у Украины шансов мало. Воронин никак не может забить, то в вратаря, то мимо ворот. Шеву ,как всегда, будут хорошо опекать и он ,как и с Испанией, хрен что покажет. Одна надежда на командный дух, что Блохин замотивирует их как следует, но опять же, сил может и не хватить бороться весь матч.

К сожалению, мой прогноз - 1:2 в пользу Швейцарии в основное время.

Хотелось бы ошибиться.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2:1

мені кажеться гри красивої не буде

дві команди грають в однаковий футбол - не дати зіграти супернику

сама команда Швейцарії молода (середній вік 22роки) так що на чемпіонаті Європи через два роки з нею буде важко грати, а зараз ми маємо вигравати

ЗІ: хотів створити голосовалку як треба сьгодня: грати красиво , чи просто виграти (для мене зараз ще на цьому етапі головне результат)

ЗІІ: вже 20 років, якщо брати до уваги СРСР, не виходив до 1/8 фіналу так що ми вже створили маленький подвиг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От сижу за компом і дивлюсь футбол... Гра якраз таки досить непогана виходить, рідко наші так грають, шеб по воротам більше попадали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачим шо буде в додаткових таймах, мож до пенальі дойдем, напевно всі десь по барах дивляться футбол :) а то шось тема затихла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

post-10-1151358936.jpg

А Ви добре роздивились логотипи на рукавах і на шортах українців, чим не фотакомівський :)))???

www.fk.lutsk.ua.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неа я шось не помітив, дочекались пеналті... я навіть не знаю шо думати, але думаю наші виграють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ААААААААААААА ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!

УКРАІНА ЧЕМПІОН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!АААААААААААААААААААААААААААААААааааааааааааааааАААААААААААААА

ШОВКОВСЬКИЙ КРАЩИЙ!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...