Перейти до змісту

День Св.Валентина


Zver

Рекомендовані повідомлення

скажитє, доктор, єслі мнє в сексє інтрєсно бєз ігрушок та пріколів із сєкс-шопа- то я , навєрно, якийсь бальной??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажитє, доктор, єслі мнє в сексє інтрєсно бєз ігрушок та пріколів із сєкс-шопа- то я , навєрно, якийсь бальной??

:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

абонемент в спа-салон :g15::g15::g15:

А вот з цим обережніше, бо дівчина може подумати, що ти так натякаєш на те, що вона погано виглядає ;)

Це вже залежить від дівчини, якщо в неї комплекс неповноцінності то реація буде саме образа, а впринципі спа-салон недешеве задоволення і не кожен може його собі дозволити, тому такий подарунок думаю досить гарний, тай що поганого в тому, що твій коханий хоче щоб ти стала ща привабливішою ніж ти є в даний момент, незнаю таких дівчат/жінок, які б не прагнули б до кращого. Та думаю будь-якій дівчині хочеться приділити трохи часу для себе любімої, особливо коли ти сама не прикладаєш для цього зусиль, а за тебе все роблять хороші спеціалісти - масажисти, косметологи. :ok::ok::ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://life.pravda.com.ua/columns/4993e52964fea/

Але для того, щоб радити який подарунок обрати треба знати на якій стадії перебувають відносини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

святий Валентин з тим поняттям яке сьогодні вкладається в любов впринципі нічого не мав, на його місці мені було б дуже встидно що в день пам'ятного святкування мого цьнотливого і чистого життя, прикриваючись моїм ім'ям мільйони людей тупо (але мудро це робити ще тупіше) трахались при цьому доробляючи орди продавців трусів і всякого сувеніра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди вирішуйте свої сексуальні питання без участі святих, якщо вони завідома грішно-розпустні і без шлюбного благословення. :0046::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то не поганий подарунок для вас двох може бути похід у сауну, а там вже і атмосферу можна додати і сюрприз якийсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то не поганий подарунок для вас двох може бути похід у сауну, а там вже і атмосферу можна додати і сюрприз якийсь

В якості такого сюрпризу пропоную ще двох дівчат для додаткової розваги... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В якості такого сюрпризу пропоную ще двох дівчат для додаткової розваги... biggrin.gif

Пропонуєш? По чом? :D

По сабжу:

xxx: Наши тут шутят: "Руководство ко дню Св. Валентина будет дарить вазелинки"

yyy: %) День святого вазелина

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную взяти з собою*

Я не сутенер, нікого не продаю не пропоную :)

З.І. по темі: щойно звонив в "Золотий дракон" у них уже все занято на завтра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D 10мин...назад....десь в неті бачів!! :rolleyes:

Класні подаркі як би в нас шось таке найти)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поздравляю с Днем влюбленных

Упоенных,озаренных

Чувствами прекрасными,

Самыми всевластными.

Дай вам Бог не расставаться,

Вечным счастьем наслаждаться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось як в моєму під'їзді кавалєр дівчину "привітав" ;)

IMG118-1234623152.jpg

IMG118-1234623165.jpg

P.S. Фотографував телефоном, якість ніяка вийшла..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось як в моєму під'їзді кавалєр дівчину "привітав" ;)

P.S. Фотографував телефоном, якість ніяка вийшла..

Мабуть справды хлопчина закоханий27_26_27_0_0_0_0_0_0_0.gif..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LES SAISONS DE L'AMOUR (франц.м)

Le printemps de l'amour est tout simplement magique parce que chaque journee est faite de decouvertes et de nouveautes.

L'ete de l'amour est chaud et eclatant comme le soleil. C'est une periode doree, marquee par la complicite et les reves partages...

L'automne de l'amour est tendre; c'est un moment paisible ou les amoureux recoltent le fruit du bonheur qu'ils ont seme...

L'hiver de l'amour est beau et touchant comme peuvent l'etre tous les souvenirs d'un amour dont c'est le perpetuel printemps.

(Auteur inconnu)

Пори року ЛЮБОВІ

Весна ЛЮБОВІ - чарівна бо кожен день насичений відкриттями і новизною.

Літо ЛЮБОВІ - гаряче і яскраве немов сонце. Це золотий період, відзначений злагодою і спільними мріями...

Осінь ЛЮБОВІ - ніжна; це спокійна тиха мить, коли закохані збирають плоди щастя, які вони засіяли...

Зима ЛЮБОВІ - гарна і зворушлива, такими можуть бути спогади про любов, якою є вічна весна.

Автор невідомий

Всіх з Днем Валентина!!!!! :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...