Перейти до змісту

День Св.Валентина


Zver

Рекомендовані повідомлення

Вот незнаю що дарити коханій! :( хочеться щось оригінальне!!Хто що порадить?

P.S тема буде корисна і для інших :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот незнаю що дарити коханій! :( хочеться щось оригінальне!!Хто що порадить?

P.S тема буде корисна і для інших :rolleyes:

Подари ей штампик в паспорте, если еще не успел...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот незнаю що дарити коханій! :( хочеться щось оригінальне!!Хто що порадить?

P.S тема буде корисна і для інших :rolleyes:

Я думаю можещ подарити м"яку іграшку (великіх розмірів ;) ) Ну або в Google почитай про це свято. як думаю там повинно бути про подарунк ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коханій дарувати щось оригінальне треба блін не на якийсь дурнуватий імпортний присвяток, а тоді, коли душа бажає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коханій дарувати щось оригінальне треба блін не на якийсь дурнуватий імпортний присвяток, а тоді, коли душа бажає.

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, що чужа душа - потьомки... Довіряй поривам своєї :-).

Я он недавно подарував прикраси просто так, не дочікуючись свята. На свято буде щось інше. Не обов'язково дороге, головне щоб було приємно, щоб це доставило радість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коханій дарувати щось оригінальне треба блін не на якийсь дурнуватий імпортний присвяток, а тоді, коли душа бажає.

Згоден з тобою. :_26:

Понапридумували різних дурнуватих свят. Подарунок треба дарувати не конкретно під свято а в будь-який день. Отримати подарунок (навіть найпростіший) в звичайний будденний день набагато приємніше.

Ще потім в школі вчи тексти по 5 сторінок А4 на англ мові про всі довбані іноземні свята . Це стосується тільки Forever Autumn вона знає про що я

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vampirich - погано хімію вчив. В цезія є 2 ізотопи - цезій-137 та цезій-133.

А от хімічний елемент з 234 нуклонами в ядрі - то є уран.

Не путайте, купуйте на подарунок 234U ^_^

(ну і період напіврозпаду 2,45·10^5 років) незабутній, головне довговічним буде презент)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот незнаю що дарити коханій! :( хочеться щось оригінальне!!Хто що порадить?

P.S тема буде корисна і для інших :rolleyes:

Подари ей штампик в паспорте, если еще не успел...

Штампик рано ще)) :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штампик рано ще)) :rolleyes:

тоді гарну нижню білизну, звичайно якщо не рано. А ще можна парфуми хороші, якщо є така можливість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, що чужа душа - потьомки... Довіряй поривам своєї :-).

Я он недавно подарував прикраси просто так, не дочікуючись свята. На свято буде щось інше. Не обов'язково дороге, головне щоб було приємно, щоб це доставило радість.

Повністю погоджуюсь - дарувати подарунки потрібно тоді, коли хочеться, а не тільки коли тра, але думаю автор теми хотів ортимати пораду на рахунок подарунка, а не про те як і коли його дарувати :rolleyes:

Від себе можу додати, що ніхто крім тебе краще не знає, щоб хотіла отримати твоя дівчина на свято закоханих, а впринципі варіантів може бути купа: квіти, косметика, парфуми, гарна білизна, м"яка іграшка, прикраси, одяг, абонемент в спа-салон :g15::g15::g15: тощо....варіантів безліч...просто треба включити фантазію і тоді з найпростішого варіанту може получитись досить оригінальний подарунок, адже головне не подарунок, а увага а ще як робиться подарунок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді, хлопці, порада:

За дівчатами треба спостерігати. Слідкувати за поглядом в магазинах :), слідкувати за мимолітними захопленими поглядами на речі навколо.Рано чи пізно вона спалиться і викаже, що б їй хотілось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

абонемент в спа-салон :g15::g15::g15:

А вот з цим обережніше, бо дівчина може подумати, що ти так натякаєш на те, що вона погано виглядає ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

абонемент в спа-салон :g15::g15::g15:

А вот з цим обережніше, бо дівчина може подумати, що ти так натякаєш на те, що вона погано виглядає ;)

З тобою цілком згоден..... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна зайти в секс-шоп і купити щось... Прикол якийсь, або якусь оригінальну білизну :)

А взагалі -- я вважаю що для такого "свята" досить гарного букета і якихось цукерок. А все решту, як справедливо сказала Forever_Autumn, краще дарувати не на календарне свято, а на свято душі.

Ну і ще одне -- пишіть листи вашим коханим! Написаний від щирого серця лист може виявитись найкращим подарунком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть потрібно щоб відписали дєвушкі. А осбливо написали що дарити не бажано , щоб не обідити

Вот именно, пусть девушки просвятят...

З.Ы. дорогой коньяк тебя не спасет, смотри в сторону мартини ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і ще одне -- пишіть листи вашим коханим! Написаний від щирого серця лист може виявитись найкращим подарунком.

Ги. Як в воду.

Пишіть листи і надсилайте вчасно,

коли їх ждуть далекі адресати,

коли є час,

коли немає часу,

і коли навідь нічого писати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

абонемент в спа-салон :g15::g15::g15:

А вот з цим обережніше, бо дівчина може подумати, що ти так натякаєш на те, що вона погано виглядає ;)

Анек в тему:

Приходить подруга до іншої подруги і каже:

- Мій муж козел..

- А що таке?

- Та він мені дав 200 баксов.

- Так це ж класно!

- Та ну, я попросила 50 доларів на салон краси, він глянув на мене і дав 200...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть потрібно щоб відписали дєвушкі. А осбливо написали що дарити не бажано , щоб не обідити

хм..

точно не хотіла б отримати оті статуєточки-сердечка-ангелочки-підсвічники.... що вЦУМі по тригривні)))

краще вже нічого ніж ТАКЄ, імхо.

а взагалі, добре було б якийсь сюрприз :rolleyes: ................. романтичну вечерю (можна в Парижі)))))))))), ліжко з трояндовими пелюстками, обручка з діамантом.................... :P

хоча не в ціні справа - головне щоб від душі, а не так для оТмАЗкі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча не в ціні справа - головне щоб від душі, а не так для оТмАЗкі)

і зовсім не важливо який Лексус білий чи чорний )

А якщо серйозно, то найкращий подарунок для мене - приємна несподіванка, чого аж ніяк не сподіваєшся від коханої людини. Хоча є й такі, що несподіванок не люблять. І не обов"язково саме в цей день, просто несподіванка )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча не в ціні справа - головне щоб від душі, а не так для оТмАЗкі)

і зовсім не важливо який Лексус білий чи чорний )

А якщо серйозно, то найкращий подарунок для мене - приємна несподіванка, чого аж ніяк не сподіваєшся від коханої людини. Хоча є й такі, що несподіванок не люблять. І не обов"язково саме в цей день, просто несподіванка )

:ok: оте я і намагалась сказати))))))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прояв уваги. Будь який.

Квіти, білизна,парфуми.. (Якщо знаєш смаки, вподобання, кольори), секс-іграшки (якщо ви до цього доросли морально та фізично) .

Поїздки в Париж (якщо вистачає грошей) .

Дівчині буде приємно що її люблять, про неї пам'ятають, і вона бажана..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді, хлопці, порада:

За дівчатами треба спостерігати. Слідкувати за поглядом в магазинах :), слідкувати за мимолітними захопленими поглядами на речі навколо.Рано чи пізно вона спалиться і викаже, що б їй хотілось.

А якщо дівчина часто заглядається на автомобілі, купувути їй на 14-те авто ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...