Перейти до змісту

Чітери...


Intro

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

Да, Рожище тоже было замечено. Самое интересное после просьбы отключить читы написали: "Нам пох, тут все так играют"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДРАТУЄ ОДНЕ - ДАВ ПРОПОЗИЦІЮ ДАТИ КЛУБУ НЕО РКОН ПАС - ОСКІЛЬКИ ТУТ Є ПОСТІЙНО ЛЮДИНА ЯКА ЗМОЖЕ СЛІДКУВАТИ ЗА СЕРВЕРОМ - ВІДПОВІДЬ НЕГАТИВНА! НА ПРОХАННЯ СЛІДКУВАТИ ЗА СЕРВЕРОМ АДМІНІВ - ВІДПОВІДІ ВЗАГАЛІ НІЯКОЇ - НА ПРОХАННЯ БАНИТИ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ЧІТІВ - ВІДПОВІДІ ТАК І НІЯКОЇ - ТОВАРИЩІ АДМІНИ ФОТАКОМУ - НЕ НАМ ЦЕ БІЛЬШЕ ТРЕБА - ХОЧЕМО ШОБ НАРОД - ВАШІ КЛІЄНТИ І МИ БУЛИ ЗАДОВОЛЕНІ...! ВИ Ж САМІ НЕ ХОЧЕТЕ ВИХОДИТИ З ДАНОЇ ПРОБЕЛМИ... А ШКОДА - МИ - КЛУБ НЕО ВІД ПОНЕДІЛКА - ЯКШО НА СЕРВЕРІ НЕ ПОЧНУТЬСЯ ЧИСТКИ - БУДЕМО ІГНОРУВАТИ СЕРВЕР - І НАВІТЬ БІЛЬШЕ - ЗВЕРНЕМОСЬ З ЗАЯВОЮ ДО АДМІНІСТРАЦІЇ ФОТАКОМУ ЗА ПРОБЛЕМНУ РОБОТУ СЕРВЕРА І НЕВИКОНАННЯ РОБОТИ АДМІНІВ...

робіть же шось...

прихадил смареть ) и видел "Levita GS v1.0" который любезно предоставил товарищ IpKid

P.S. Насчёт админа-онлайн - зачот!. Только г-н силя оч редко бывает.

гг - комп 15 - грають час від часу - в нео!!! - а давайте сервер буде чисто чітерський - завтра занесу в нео балкванку з чітами - от рєзня буде!!! ггг....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

atoller - respect! дякую шо переставив систему - дякую шо попередив своїх хлопців не грати з чітами - дякую шо твої адміни тепло прийняли моїх хлопців - дякую за безмежне розуміння ...

да уж... нема слів - так і знав - але ж ... життя прекрасне...

не злопамятний - але неприємно. та бігайте з чітами - народ - давай - налітай - дам пару ссилок - звертайтесь... гг

а шкода .. на жаль шо нема альтернативи фтакомівському серверу. а прикольний був - сервер - ше й два клуба хотів підключити - не прикол... будем шукати далі - альтернативу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Масово чітери замічені з Ip адреси клубу Овал.

Якщо буде повторюватись будем закривати доступ цілому клубу.

Што за бред. В нео2 (бивший овал) играют сильние игроки и там всегда чесная игра без читов .....прихадите посмотреть

Уже заходил смотрел. :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже заходил смотрел. :friday:

Да ну тебе ж говорят што ето било 2 дня всего и только на одном крайнем коипютере под номером 15 ........всё !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні товарисч під ніком ShpioN поводив себе.. сказати нагло -- не сказати нічого. Всі гравці просили його виключити чіти, а він всіх ігнорував, або відповідав щось на зразок "А нащо?" і продовжував хедити всіх через стіни і з-за угла. t0rik свідок. Пропоную знайти, хто це був І ЗАБАНИТИ, щоб іншим не повадно було. І вивісити його голову при вході... :friday:

Чітерів потрібно вчити прикладом покарання, інкше їм не доходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене претензій до НЕО команди нема! Хлопці на полуавтоматі грають, стільки тренувань :P

Дратує тільки одне, я ніде на чемпах не бачив щоб Р90 валив на середніх відстаннях кілька тел з Ака в повниму автоматі :P Да це ж просто смішно, Р90 в повному автоматі такий розльот (неконтролбваний) дає. Знаю, оскільки я фанат цієї пушки і десь півроку хотів навчитися контролювати її! Але вона не дається.

НЕприємно ще коли я перший починаю стріляти даю чергу - по телу 3-4 попаданія і я продовжую стріляти, після того тело не підскакуючи, не присідаючи дає по мені так само по честу 2-3 попаданія мгновенно і я вмираю :P Нє ну буває, але ж не постійно :friday:

Сам розкопав десь в себе в архівах старі Чіти (колись пробував щоб зрозуміти принцип дії і як з ними боротися :P ). Майже нічого чогось не пішов :D стер нафіг, злив нових. Да круто, проти 8 ботів ну ніяк не міг вистояти, +чіти да вони даже не добігають - стени страшно спасають :P

2Plum а якщо він в клубі грає тоді як?? Весь клуб?? Вони вроді як на одному ІР!

3.ЬІ. Кайфу чомусь з чітами не відчуваєш. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все - виходу нема - щойно грав з чытами - прикол - ДАВАЙТЕ ГРАТИ З ЧЫТАМИ - КОМУ ТРЕБА - вишлю на МИЛО!!!!

а серйозно будем на лакінеті грати...

бездіяльність адмінів сервера - єдина проблема!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Songoku .....тада против тя я играл с п90 ....ну без читов я играю .....и попадпние у етого ствола ....просто мммммммм по 2 партона а потом на полузажиме всё лелит в одну точку (почти) .....

а в тот день у меня было +5 морали ))) и я тупо гнал .....а что хежы ...хех) так извини ...

и кстати ты не попадал 3-4 пули в тело .....максимум 1-2 наскоко я помню.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ше одне питання до ДЗ - чому не граєте - - не спарингуєтесь - я сонгоку багато чому не вірив - але ше раз повторюсь - проти агента чи то проти дзохи - чи старого діяча - респект пацани - ну вже такі лєві постійно получаю - ВІДПОВІДЬ одна - не вмію проти них стрілятись!!! оце тобі і відповідь про п90!!!

нео - РУЛИТЬ!

давай чіти... поки адміни сплять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Plum а якщо він в клубі грає тоді як?? Весь клуб?? Вони вроді як на одному ІР!

Весь клуб. На тиждень, наприклад. Щоб наступний раз адміни контролювали хто і як з їхнього клубу грає.

3.ЬІ. Кайфу чомусь з чітами не відчуваєш. :huh:

Використання чітів -- прояв крайньої неповаги до інших гравців. Навіть якщо комусь чіти подобаються -- це не дає йому права використовувати їх на публічному сервері. Є ж встановлені правила! Це все-одно що в боксі один з боксерів на ринг вийде з шаблею...

Хоче грати з чітами -- нехай створює свій сервак, або грає вдома з ботами.

Якщо якийсь клуб допускає використання чітів всередині клубу -- нехай слідкує, щоб гравці не виходили з чітами назовні.

І наказувати треба КЛУБ. В кінці-кінців клуб гроші заробляє на ігроках, так що хай їх відробляє, контролюючи ситуацію... Якщо адмін клубу засік когось на використанні чітів -- нехай відрубає йому доступ до публічних серваків. Якщо не засік або не відрубав -- це вина адміна, і відповідати повинен клуб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо адмін клубу засік когось на використанні чітів -- нехай відрубає йому доступ

я вже подумав що хай відрубає руку ))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо адмін клубу засік когось на використанні чітів -- нехай відрубає йому доступ

я вже подумав що хай відрубає руку ))))))))))))))))))

також варіант :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті на серваку есть действующий админ !!! Играть стло интересней, народу уже много стало на серваке !!!!!!! Уррра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти мороз - ПЛАМ - ти все говориш про клуби - да тут найлегше контролювати - стоъть ы система захисту і контроль самого адміна - чого ви вчепились до клубу нео - на м пох - але чітів не хочемо - ПРОБЛЕМА В людях які грають в дома - з одного айпі - ти їх як будеш контролювати - а на рахунок бана айпі чи то клубу -чи то домашнього юзера - Я ЗА - і пох чи то клуб чи то дома чиясь - хай адміни думають клубу як заробити гроші - це давно я вже тут намагаюсь пояснити - адміни ж сервера тіко виставляють притензії до клубу нео - бо ніби тут самі продумані - ні - бо інші отморозки не вміють грати - і кричать від самого початку створення сервера шо нео чітери - да нам пох - в консолі екзекаєш конфіг вцг - інші дивляться і кажуть шо це чіти пишуть - ЛАМЄРЮГІ злосні - учіться читайте трохи розвивайтесь... нема смислу кому шось пояснювати - а присутність сьогодні паладіна на сервері - ну це вже дякую - може троха моя писанина тут хоч трохи допомогла шось зробити...

І САМЕ ГОЛОВНЕ - ЯКШО НА СЕРВЕРІ НЕ БУДЕ В ЯКІЙСЬ МОМЕНТ ПАЛАДІНА - А В ДАНИЙ МОМЕНТ БУДЕ ГРАТИ ЧІТЕР - КЛУБ НЕО - БУДЕ МАСОВО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЧІТИ ДЛЯ ВІДЛОВКИ ТА УНЕМОЖЛИВЛЕННЯ ГРИ ЧІТЕРА... ЦЕ МОЄ ОСТАТОЧНЕ РІШЕННЯ - І ПОХ ХТО ЯК БУДЕ ВІДНОСИТИСЬ ДО КЛУБУ - ЯКШО АДМІНИ СЕРВЕРА НЕ В ЗМОЗІ ХОЧ ШОСЬ РОБИТИ - РОБИТИ БУДЕМО МИ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти мороз - ПЛАМ

я попрошу не переходити на особистості. Ми з Вами на брудершафт не пили...

ти все говориш про клуби
якщо Ви, шановний, прочитаєте всю тему, то побачите, що я в першу чергу сказав про геймера (точніше чітера) під ніком ShpioN і запропонував його забанити з метою профілактики. Після йього Songoku запитав
2Plum а якщо він в клубі грає тоді як?? Весь клуб?? Вони вроді як на одному ІР!
і лише після того я висловив свою думку з приводу контролю ситуації в клубах.
ПРОБЛЕМА В людях які грають в дома - з одного айпі - ти їх як будеш контролювати
як на мене -- це найпростіше. Одного юзера з одного IP забанити легко. І після цього чітер зможе ображатись лише сам на себе.
а на рахунок бана айпі чи то клубу -чи то домашнього юзера - Я ЗА - і пох чи то клуб чи то дома чиясь

а я про що?.. З однією лише різницею -- клуб банити на певний термін, наприклад на тиждень. А домашнього юзера банити до особистої "явки з полічним" і запевненням адміна, що чітами користуватись більше не буде.

в консолі екзекаєш конфіг вцг - інші дивляться і кажуть шо це чіти пишуть
ніхто Вам не заважає (а навіть і дякую скажуть) зробити окрему тему в цьому топіку і розписати там більш-менш розповсюджені консольні команди і коди. Тоді Ви сміливо зможете сказати "RTFM!" у відповідь на такі звинувачення.

Це був би значний вклад в розвиток цього форуму, так само як і ігрового сервака.

нема смислу кому шось пояснювати

а я вважаю що є. Далеко не всі граючі на серваку є такими постійними геймерами як Ви або інші учасники клубу. Наприклад в мене є години дві-три в тиждень, коли я можу погратись. Я не профі. Спец-форуми не шукаю і не читаю, поскільки просто не маю на це часу -- в мене робота, жінка, діти, будівництво і багато іншого. А 10-15 хвилин в день для того щоб почитати окрему гілку на цьому форумі я знайду, як і багато інших людей.

І САМЕ ГОЛОВНЕ - ЯКШО НА СЕРВЕРІ НЕ БУДЕ В ЯКІЙСЬ МОМЕНТ ПАЛАДІНА - А В ДАНИЙ МОМЕНТ БУДЕ ГРАТИ ЧІТЕР - КЛУБ НЕО - БУДЕ МАСОВО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЧІТИ ДЛЯ ВІДЛОВКИ ТА УНЕМОЖЛИВЛЕННЯ ГРИ ЧІТЕРА... ЦЕ МОЄ ОСТАТОЧНЕ РІШЕННЯ - І ПОХ ХТО ЯК БУДЕ ВІДНОСИТИСЬ ДО КЛУБУ - ЯКШО АДМІНИ СЕРВЕРА НЕ В ЗМОЗІ ХОЧ ШОСЬ РОБИТИ - РОБИТИ БУДЕМО МИ.

І я буду обома руками за те, щоб клуб відразу забанили. Наприклад я з чітами НІКОЛИ не грав, в мене їх навіть немає. І якщо збереться весь клуб і буде грати з чітами -- мені на серваку просто не буде що робити.

Я вважаю, що правильним виходом з ситуації буде публікація на форумі або в інфі сервака "гарячих номерів" -- телефонів людей, котрі можуть оперативно відреагувати на появу чітера на серваку в період відсутності паладіна. Це можуть бути Silia, kmd, t0rik і інші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адміни ж сервера тіко виставляють притензії до клубу нео

Давай не будем :ok: Почитай форум уважніше, скрізь де було зказано що нео чітери я писав що "нє люди вміють грать просто" А тут і ви взяли і переметнулись на темну сторону сили :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже, людина писала аби писати, не читавши попередні пости в цьому топіку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага - так і є - все чудово - зара грав з 3-ма тіпами з рожищ - у 1-го був чіт - от і відповідь - ніхто не контрулює - а клуб замітив - ПЛАМ - ВИ правий - я прощу одного - банити айпі - нема різниці яи то клуб чи хто - ну на якісь час - я відповідаю за лкуб - і зроблю шоб не було ні чітів ні чітерів - от і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось заглох топік... а рішення так і не знайшли.

Мені цікаво -- вже хоч когось забанили? :)

Чи паладин чітерів в упор не бачить?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну Рожище забанити не проблема.

Але я думаю що Толіка можна було б просто попросити провести профілактичну роботу з своїми користувачами і + до того почистити компи від чіт програм.

Що стосується користувачів за його чи інших мереж натом це важче.

Хіба публікувати ніки та ip в цій гілці форуму.

IP яку будуть погано себе вести тобто використовувати чіт будуть попереджені і закриті на файрволі не тільки до контри а до усього ігрового серверу.

Такий собі громадський контроль. :(

Це моє ІМХО

Може я і не правий, вам рішати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd - respect!!! оце діло!!! з Толіком говорив я вже - після твоїх слів може накінець переставить систему!будем надіятись... а на рахунок виставляти айпі чітерів - ОЦЕ НАЙКРАЩА ІДЕЯ! раз попередив - не дійшло - бан-нан!!!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...