Перейти до змісту

Чітери...


Intro

Рекомендовані повідомлення

Дуже важливе питання - чітери на сервері!

неможливо просто грати - та й наболіло вже - безголові, тупі, нерозвинені "аборигени" на сервері!

сьогодні просто вже був пік... - терпіння!!! воно не вміє грати як слід - стріляє нервовими кліками по стінах - ОДНІ хеди!!! брєд!! ну думали - питали казали шо класно грають - фігня - зайшов за сторону чітера - подивився на гру!!! ддааа.... пісец!!! з ламерюги, "злосного отця кантера" - перетворився за неділю на бацька всіх часів і народів! сміялись довго!...РОЖИЩЕ ФОРЕВЕР!

найбільше сподобалось гра BELARUSа - тіп бігає по карті з мп5 - і ... "прострілює" стіни!! даааа....

ДЛЯ ТИХ ХТО ВВАЖАЄ неО чітерами - розясню... - в клубі стоїть дуже серйозна система захисту машин - шось скачати та поставити без відома власника клубу - НЕРЕАЛЬНО - так шо попрошу заспокоїтись в докорах!

дуже приємно те -шо команди клубу дуже швидко вчаться...

ДЛЯ ТУПИХ І ГЛУХИХ хочу написати декілька чинників хорошої гри деяких індивідуумів клубу та й не тіко...

1- звук в навушниках (лекго визначити місцезнаходження противника)

2- в клубі постійно грають в командну гру - постійно говорять про місцезнаходження противника

3- дивляться демкі з останніх світових чемпіонатів

4- обговорюють тактику, місця прострілу стін і т.д.

5- їздять на чемпи з вцг!

6- грають на серверах України

ДЛЯ АДМІНІВ СЕРВЕРА - хотілося б шоб сервер якось троха розвивався - і розвивав навики гравців - підвищилась безпека - та захист від чітерів сервера!

ДЛЯ прикладу можу привести з лакінета - за гру з чітом - бан айпі - НАЗАВЖДИ!! тоді все буде серйозно - і не буде викликати ніяки питань про чітерсвто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Да з НЕо було цікавіше ніж Чітерами!!

Особіно достав Йоши Такаба чи як там його!!

Блін я реально калашом його П90 не міг ні разу взяти на великих і середніх відстаннях. Результат 90% хед :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я довго шукав як захистить від чітерів серв і вкінці зрозумів таку річ зараз захист для піраткі просто відсутній. Античітерські прогі або не оновлювались вже 2 рокі (чітінг дес) або потребують наявності стіма(vac ітд.)

Тому і було рішення про переход сервера на ліцензію (Зараз лише чекаєм коли клуби Нео і Рожеще підпишуть договір про ліцензію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Масово чітери замічені з Ip адреси клубу Овал.

Якщо буде повторюватись будем закривати доступ цілому клубу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

снача сказать админам, если непонимают или немгогут решить проблему - addip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це Нео2 і вони божаться що чітів нема і не можливо поставити через локери клубу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так отож - приэмно по перше шо читаэ хоч форуми - перше ж питання до кмд - це якими методами ти визначаэш наявнысть в нео2 чытыв???? - розкажи - можливо це ы буде выдповыдь на нашы блягання не грати з чітами - !!! якшо ти реально можеш визначити реальний іп з якого і йде питання чітів - так це і є відповідь на питання сілі -шо для піратки немає античіта!

на рахунок йоші таками - так - вчора реально накінець і тут у клубі скачали з мого дозволу якусь прогу шо реально тіко працює з прозорими стінами - а хеди - ну так це вже вміння самих гравців - стріляти вони не погано вміють!

до того чіти не працювали - я сам просидів цілий день в пошуках чітів - після того як вже цілий тиждень - а я вже говорив і толіку з рожищ - і сілі - шо масові чітери на сервері - шо сіля сам мені казав - мол докажи!!! от і доказав - перейшов за сторону - там все ясно!!

хлопці тут вже заїпались говорити та погрожувати тим абаблам відключити чіти - недоходить - дуже бісить Рожище - там сидять на стільки затянуті люди - шо коли не граємо ми з ними - постійно кажуть шо нео чітери - ламєрюгі - кваз - та й той вже задовбався напевно сперечатись з ними - ну не вміють хлопці грати - ну шо ше скажеш - а зара чіти поскачували - тай давай видєлуватись - та якби вони ше вміли грати з чітами - бездярі - включать автоейм - та й бігають по карті - пістоль сам стріляє - от прикол - ладно прозорі стіни - а у них автоейм!!!лано - зараз особисто дял мене став не цікавим сервер - і прохання адмінам фотакому - ваші погрози ні чим не обгрунтовані - і вистачить лише мені сказати - ніхто з моїх у клубі не хочу грати з чітами - знов переходять на локалку - так питання не в нео - і ніколи в клубі питання не стояли - і на рахунок локера - якшо провіриш кмд - чіт може лише іти з однієїї машини - усі інші заблоковані - так шо роби висновки - не потсрібно так вже радикально судити про те про шо реально не знаєш! прийди і все на влісні очі побачиш!

від сьогодні ніхто з клубу нео2 не буде грати з чітами - ось моя гарантія - а де ваша??? чому нео злосні чітери - а рожище залишається з чистими руками - пропирдоса толіку я вже висказав - на рахунок чітерства у його клубі - він також надіюсь вже все позаблуковував, поговорив зі своїми... командами.

З повагою, star!.exe

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Мені Торік сказав, грають з чітами.

Я приходив до нього трошки пограли і реально дивились хто як бігає і коли тобі дають в бошку вибігаючи за стіни незнаючи де ти є :huh:

Вобщем ретнген юзають на всю.

Ставлячи совт забувають виключити автоприціл по дефолту.

Найшли софт який юзають наші чітери, поставили. Робить.

Починаєш бігати з рентгеном, народ починає включати більш модні чіти, після чого грати не можливо.

Але все це ясно.

Давайте так, адміни клубів в яких в основному грають команди просять своїх не грати з чітами я ж зі своєї сторони прошу ще пару человеків які 100% юзають чіти.

Думаю буде нормально якщо за використання чітів буде невеличкий бан. За користувачами домашніхмереж буду дивитись я а за клубами будуть дивитись самі клуби.

Клуби смі вибирають спосіб покарання своїм чітерам які будуть уних появлятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від сьогодні ніхто з клубу нео2 не буде грати з чітами

а до цього часу значить юзали?)

ви ж так божились що не використовуїте чіти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що тут говориться поки що не принесло ніякого толку. Чітерів просто море і їх наглості немає меж.

Я тільки-що пробував побігати. Мало того що майже всі з вісьми чоловік юзають чіти, так ще й кікнули мене після того, як я почав возмущатись :huh:

Я вважаю, що треба зробити два сервака. Один для дегенератів, які без чітів грати не можуть і псують ними гру іншим людям, а інший -- "чистий" сервак, на якому чітів не буде і замічені з чітами будуть банитись НАЗАВЖДИ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що тут говориться поки що не принесло ніякого толку. Чітерів просто море і їх наглості немає меж.

Я тільки-що пробував побігати. Мало того що майже всі з вісьми чоловік юзають чіти, так ще й кікнули мене після того, як я почав возмущатись :D

Я вважаю, що треба зробити два сервака. Один для дегенератів, які без чітів грати не можуть і псують ними гру іншим людям, а інший -- "чистий" сервак, на якому чітів не буде і замічені з чітами будуть банитись НАЗАВЖДИ.

Це вже щось :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ще один сервер з пароленим доступом?

2 Сіля може подумай над цим.

Хоча доречі на cs.lucky.net chdeth якось таки працює.

P.S. не факт.

PP.S хоча мені поф я такий гамер шо ну наф, чіти не чіти :()

Просто обідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставить мона і працювать буде але любий чіт якому менше 2х років його обходить.

Зараз є два сервера 1,6 але чітери переберуться туда ж де буде грать народ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згоден з останнім реченням сілі

чітери переберуться туда ж де буде грать народ
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нео - ніколи не грали з чітами - лише 2 дні коли на сервері зявилися беларус та отмарозки з рожищ! далі не маю бажання віднєкуватись - бо знаю хто на шо здатен з моїх хлопців!

єдине правильне рішення - БАН НАЗАВЖДИ! - і поф як хто потім цю проьлему буде рішати! я за клуб упевнений - для тих хто може засумніватись у чистоті гри в клубі нео - ЛАСКАВО ПРОСИМО на власні очі подивитись хто як грає! я думав що дзоха теж - чітер - ні - просто я для нього ламєр! от і робіть висновки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо робити Бан на завжди на цьому сервері зовсім не останеться кому грати...Треба шукати інший вихід...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грати буде кому. Ще зовсям недавно чітерів на серваку не було (принаймні не так масово як зараз), а грати було кому, нормально бігали, цікаво було. Так що і зараз, думаю, ніхто за тими виродками сумувати не буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте зробимо 2-й сервак приватним! Тобто заблоченим паролем, який міняється щотижня).

І все будуть тільки свої!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неплохая идея!

Я сам не играю, но братик погонять любит, читов не юзал и не юзает, и до недавнего времени ВООБЩЕ не знал, что это такое (я серьезно), но когда, стреляя в голову, не мог вырубить противника, начал сомневаться, а когда узнал от меня, в чем дело - еще и возмущаться :smoke:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня ездили ми своей командой в Рожище на "чемп" (если ето можно так назвать).Приехали ,нашли клуб, дождались остальних учасников, и вдуг ми узнаем што будем играть в разних клубах......Ми поняли што щас начнётся ..(читерство и т.д.). Создан сервак ,все начинают коннектится, и вдруг я говорю админу клуба што ети "господа" шас будуть юзать читы, а он "да ви тоже типа можете с читами играть если хотите .... я вам включю" .... Полний пиз...ец думаю ......на чемпе Админ разрешает юзать читы. Но ми как чесние игроки отказались от столь заманчивого предложения :friday:, и послали 1 человека (которий ехал с нами) што б пробить всё ли там впорядке ..... а тем временем начялась игра ............

мало того што на всех тачках било по 60фпс ....так такого поражения я не терпел даже на ВЦГ (8:0) за КТ на дасте2 разносили нас в дребезги (и што интересно, много Хедшотов и прострелов через стени)...

и вдруг раздаётся звонок и виесняется што етот наш свидетель приходит в Клуб и видит как пол команди гоцает с читами )))))). Он остаётся там и начинается переигровка . . . вот ето можно било уже назвать "командой из Рожищ" 11:4 в нашу пользу и 5:0 за вторую сторону и уже не било замечено удивительних прострелов через стену в голову. Дальше de_cbble 16:5....... и ми начинаем играть с другой командой ......наш свидетель пришол посмотреть за нами .......... de_nuke ...читерство било замечено , но поскольку ето наша карта , оно не особо влияло на резалт. Начинается de_inferno ........

Первий раунд раш Б .......... один тиммейт замечает врага на пленте Б и все об етом сообщает ......етот враг с ником - EG.Razerback ..... из палёной позиции делает -5 с DEagla в голову ( мне дал в полёте )

все в шоке ....... думали што Fisker переехал в Рожище ....но нет ......опять же читерство которое позже било замечено! никакого уважения к другим ! я предлагаю их не принимать на чемпи в Луцке!

ЗЫ. если нада могу расписать подробнее :P))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Масово чітери замічені з Ip адреси клубу Овал.

Якщо буде повторюватись будем закривати доступ цілому клубу.

Што за бред. В нео2 (бивший овал) играют сильние игроки и там всегда чесная игра без читов .....прихадите посмотреть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

! я предлагаю их не принимать на чемпи в Луцке!

Почему ? пость приежжают....... посмотим как они без чита гоцают....

и не выбивайтесь вы так на читеров на серваке ....есть же множество других серваков...да согласен на лаки нете читеров тоже иногда хватает .....но на вбиосе админ всегда он-лайн ....и банит.... :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....но на вбиосе админ всегда он-лайн ....и банит.... :friday:

вот это сказано в самую точку!!!!

*Zevs_Isver берёт большой камень и бросает в огород администраторов игрового сервера aka GameMaster`ов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Масово чітери замічені з Ip адреси клубу Овал.

Якщо буде повторюватись будем закривати доступ цілому клубу.

Што за бред. В нео2 (бивший овал) играют сильние игроки и там всегда чесная игра без читов .....прихадите посмотреть

прихадил смареть ) и видел "Levita GS v1.0" который любезно предоставил товарищ IpKid

P.S. Насчёт админа-онлайн - зачот!. Только г-н силя оч редко бывает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...