Перейти до змісту

7 чудесних маршрутів України


druid

Рекомендовані повідомлення

Ось

http://7chudes.in.ua/selection7_23.htm

Пропоную розробити активний велосипедний маршрут і подати його на конкурс.

У списку поданих велосипедних маршрутів іще не було. Маєм шанс відзначитись ;)

Пропозиція - виїзд з Луцька в напрямку Берестечка, потім - Пляшева - Дубно - (можливо Тараканів Форт) - Млинів - Луцьк.

Два дні. Маршрут активний. Але по 70-80 км в день можна їхати навіть зі швидкістю 20 км на годину без особливих зусиль.

Треба зібрати матеріали, продумати місця стоянок, ночівлі, екскурсії.

Ну, патріоти, покажіть Волинь та свого двоколісного друга, якими вони є насправді.

Можливо є інші пропозиції до маршрутів. Наприклад, в напрямку Олика-Цумань.

Часу мало, працюємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в напрямку ближніх шацьких озер окрім траси київ-границя маршрутів нема? Я вже 2-й рік облизуюсь на той напрямок, але гнати по бетонці якось нехочеться. А так і скласти можна і опробувати. правда там відстань більша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Класний маршрут на горохів з горохова на хріницьке і звідти на Луцьк. Але там десь 120-140 км :) Офігітітельних горок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в напрямку ближніх шацьких озер окрім траси київ-границя маршрутів нема? Я вже 2-й рік облизуюсь на той напрямок, але гнати по бетонці якось нехочеться. А так і скласти можна і опробувати. правда там відстань більша.

хм...... я вже думав про цей варіант, але їх нереально спланувати з виїздом з Луцька - дійсно відстані великі. Але в принципі нам не обовязково цим обмежуватись, врешті-решт можна виїхати з Луцька автотранспортом, а там катнути десь озерами. Тоді можна виїхати байками з Любомля.

+1 за ідею. Давайте пропозиції. Маршрут, фотки, описи.

Вимоги є на сайті. Тривалість - не більше двох днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класний маршрут на горохів з горохова на хріницьке і звідти на Луцьк. Але там десь 120-140 км :) Офігітітельних горок

Сумніваюсь, що це буде цікаво в масштабах України........

А от Берестечко - це бренд, який вчать ще в школі. Там же і Хрінниківське водосховище поряд.

Ще класний маршрут виходить в районі Цумані. Я вже дивився.

Можна з Олики на цумань, там на цуманські пущі, а потім до Горині на базальтові карєри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в напрямку ближніх шацьких озер окрім траси київ-границя маршрутів нема? Я вже 2-й рік облизуюсь на той напрямок, але гнати по бетонці якось нехочеться. А так і скласти можна і опробувати. правда там відстань більша.

Маршрут на Шацкие есть. Достаточно интересный, нам понравился :)

Смысл был в посещении Песочных озёр. Говорят, что на Волыни их шесть, но мы на карте нашли только три.

До Ковеля можно добраться дизелем. С Ковеля по трассе доехать до Буцына, а дальше - грунтами. Почти сразу за Буцыном есть озеро Песочное (№1). От него ехать на Брюнетовку, Полесское, Чевель, Залютье, Крымно и за ним снова озеро Песочное (№2). Дальше лесом на Припять, Волицу, Шацк и по трассе на озеро Песочное (№3). А дальше уже можно объехать озёра Луки, Островское, Пулемец, Свитязь, Люцемир, Чёрное. Дальше по трассе доехать до Згоранских озёр. Закончить можно в Любомле погрузкой на дизель до Ковеля, а дальше другим до Луцка (это если нет желания крутить по трассе).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Урса - супер маршрут.

А ти часом не маєш фоток, якихось історій про місцеві озера, легенди, статистика, місць ночівлі і т.д для повноцінного маршруту.

Кілометраж який?

ЗІ. Дизель не канає. Треба їхати автотранспортом і по дорозі можна на озеро Нечимне, де Леся Українка тусувалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому дизель не канає? Для описаного урсою маршруту досить таки підходить.

Щоб просто поїхати погоцати - канає ще й як. А от подавати на всеукраїнський конкурс маршрутів........ нинаю-нинаю.

Проїхатись поліською вузькоколійкою - це да, а просто брудним, півільним дізелем - це не так вже і круто. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є пропозиція на о.Нобель під Білорусію.

З Шацькими озерами супер....

З маршрутом через Млинів теж.... в гості заїдемо до знайомих.

І взагалі треба спільні маршрути з Рівненчанами і Червоноградцями розробити...

Хоча б 1. Для проби.

Карпати полюбе. Крим полюбе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Внесу грам конструктиву.

Мова не йдеться про велосипедні маршрути загалом...... їх мільйон і на це треба створювати окрему тему (до речі, таки треба)......

Я наголосив на необхідності подати маршрути на конкурс. Вони маю бути з дотриманням певних вимог і вони мають цікавими і продуманими щоб їх оцінили користувачі інтернету та експерти.

Це робиться для

- привернення уваги до нашого регіону,

- популяризації його туристичних принад,

- підтримки іміджу регіону в країні та за межами,

- популяризації велосипеда, як засобу відпочинку,

- реклами Асоціації велосипедистів Луцька, від якої подаватимемо пропозиції.

Якщо мало, можна продовжити :).

Давайте зупинимось поки на трьох найреальніших.

1. Луцьк - Хрінники (вдсх) - Берестечко - Пляшева - Дубно - Млинів - Луцьк.

2. Луцьк - Олика - Цумань - Цуманська пуща - Базальтові карєри - Луцьк.

3. Буцин - Пісочне1 - Пісочне2 - Пісочне3 - Любомль.

Так от. Купа народу переїздила ці місця.

Познаходьте в своїх архівах нитки маршруту, місця для ночівель, легенди історії, а головне - цікаві і якісні фотки.

Описи необхідної інфраструктури - готелі, ресторани, екскурсії, інші послуги, цікаві туристам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДА!!!!!!

Вдіваюсь.. :D :D :D

По карті проробити...

Оголосити дату і вперед.

Я хочу ще щоб був легенький маршрут для новачків.... без лосіння, але групою, злагоджено....

Багато нового побачать і взнають...

Як всі ми в свій час.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

druid, post-419-1233768488.gif (большая картинка) - это примерный маршрут. За 2 дня можно выкрутить. Километраж - точно не скажу, надо мерять ниткой ;) Ориентировочно километров по 100 за день (если брать два дня с ночёвкой в районе Свитязя или Песочного-3)

Возле Шацких озёр - пограничная зона. Нужно обдумать какие-то маршрутные листы на всякий случай, что ли :)

До Песочного-1 - по трассе. Там есть какие-то базы. Куп-куп. До Песочного-2 - по грунтовкам. На озере - тоже базы. Куп-куп. По лесу в районе Припяти придётся немного поблукать, но с компасом несложно будет выехать к Шацку. Дальше по трассе на Песочное-3. А может, на Свитязь. Куп-куп. Ночёвка.

На второй день или снизу по часовой стрелке объехать озёра с выездом на трассу или же сверху против часовой стрелки выехать на неё же. Трассой до Згоран. Куп-куп. Дальше трассой на Любомль. Там грунтами в Руду (вроде там какой-то костёл или церковь старая), потом в Сомин - озеро с монстром. Куп-куп. И трассой до Ковеля.

Не знаю, насколько это интересно - но от такого варианта можно оттолкнуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не надо так сгущать краски ;)

240 км - это как раз два дня в не очень быстром темпе. Правда, особо не отвлекаясь на экскурсии :)

Дорога на этом маршруте присутствует, передвигаться можно не особо напрягаясь, покрытие достаточно твёрдое. Хотя согласен, для отдыха - немного напряжно будет ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і готовий маршрут...

Можна розбити і на 3 дні...

Хоча внатурі... 100 км в день... можна спокійно їхати.

Супер Урса... :ok:

2 Слайд?

А скільки км в тебе вийшло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы блин прочитали первый пост? Шо за уводы от темы? Процитирую:

За словами голови Оргкомітету Миколи Томенка, метою проведення третього етапу акції «7 чудесних туристичних маршрутів України» є визначення найбільш привабливих туристичних маршрутів вихідного дня та найкращої туристичної інфраструктури України.

Було визначено, що об’єктами для участі у конкурсі мають бути туристичні маршрути – чітко визначені суб’єктом туристичної діяльності шляхи туристичної подорожі (екскурсії, походу тощо), які передбачають відвідування ряду визначних історичних, архітектурних, культурних, духовних, природних чи інших пам’яток певної місцевості.

До участі в акції допускатимуться маршрути, в інформації про які чітко зазначатимуться населені пункти, рекомендовані місця для відвідування, відстані між об’єктами, час, необхідний для пересування, наявна туристична інфраструктура, а також коротка тематична довідка про об’єкти відвідування. Тривалість таких маршрутів має не перевищувати 2-х днів, тобто у конкурсі беруть участь так звані «маршрути вихідного дня».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

druid, post-419-1233768488.gif (большая картинка) - это примерный маршрут. За 2 дня можно выкрутить. Километраж - точно не скажу, надо мерять ниткой ;)

Не знаю, насколько это интересно - но от такого варианта можно оттолкнуться.

+1 викинь топік

на velomax lviv та velokiev.com нехайлюди бачать що тут є де катнутися

як приклад тут velomapa

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару вариантов движения по маршруту

1. Луцьк - Хрінники (вдсх) - Берестечко - Пляшева - Дубно - Млинів - Луцьк.

post-419-1233840588.gif (большая картинка)

Из Луцка прямой "горной" дорогой в Боремель. Или более оживлённой трассой до Шклиня, потом на Сенкевичовку. Там уже или на водохранилище, или в Берестечко. Из Берестчко через Пляшевую и другими грунтовками до Таракановского Форта. Из Хренников - грунтами туда же минуя Демидовку или с заездом в неё. Ночёвка - если будет - или в Форту, или на Хренниках. С Форта - в Дубно с посещением Замка или сразу на Млынов по брусчатке/грунтовке, или по трассе прямо в Луцк. Если через Млынов - то после него можно выехать опять же на трассу, а можно полями добираться до "3-х пеньков" :)

Километраж, думаю, 200+.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

200 км забагато. 150 - потолок.

Думаю Дубно і Тараканів треба викидати. Залишити Берестечко, Пляшеву і Хрінники. Їхати не по трасі.

В Пляшевій до речі є багато приватних садиб, де можна переночувати. При цьому вони пропонують багато різних послуг: екскурсія в заповідник, катання на конях. І т.д. Можна довше там побути.

Маршрут має бути реальним, а не теоретичним. ІМХО.

Всі знають, що без належної підготовки 100 км в день - це смерть.

Розкажіть по маршруту. Де найцікавіше робити зупинки? Лаврів, Боремель, Торговиця, Демидівка. Де є якісь цікаві місця іще? Про "три дубки... що це таке і фотки які-небудь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

200 км забагато. 150 - потолок.

Розкажіть по маршруту. Де найцікавіше робити зупинки? Лаврів, Боремель, Торговиця, Демидівка. Де є якісь цікаві місця іще? Про "три дубки... що це таке і фотки які-небудь.

От Луцка через Боратин, хорошая, вполне, дорога до самой Торговицы.

Дальше жо...а, если не вернуться на трассу до Набережного (8 км такой булыги, шо зубы вылетают).

От Набережного можно ехать влево на плотину и через Товпыжин (если я не путаю название), полем, лесом до Пляшевой.

Это в общей сложности километров 80 в одну сторону.

Я пока по памяти прикидываю. Наброски.

Можно, не доезжая до Товпыжина, свернуть налево и через лес. Там колония серых цапель. Впечатляет.

Вариант в Набережном направо, через Боремель, Липу - тож неплохо. За Липой выезд на Демидовскую трассу.

В Липе сдаются вагончики рыбакам. Есть очень даже приличные минитурбазы.

Пока все, что об этом маршруте.

Он, для мокрой погоды не очень подходит. Но до Пляшевой есть и асфальтированный путь, вокруг.

"Три пенька" - это красивое глухое местечко. Так его наши велостарички прозвали. А еще они его "Швейцарией" зовут. Но оно в стороне от цивилизации и путь туда "корявый". Хоть и есть там старинный костел полуразваленный. А по карте это прямо напротив Новостава на другой стороне Стыря. Он в этом месте особенно извивается. Красиво.

Есть и другие идеи.

По мере дозревания, буду выкладывать, если интересно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене не дуже з картами і розробками маршрутів... але в поході... буду максимально корисним. :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По мере дозревания, буду выкладывать, если интересно.

+1

Коли наступна порція? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот с "Трёх пеньков" можно ли перебраться вброд на ту сторону, чтобы вернуться в Луцк через Боратын?

Может, это нужно делать с помощью альпинистской снаряги? Или импровизированный плот использовать? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага.

Ми вже говорили..

З бутилок порожніх.. з пивка, води...

Дамана ідея ніби. На скільки я памятаю.. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...