Перейти до змісту

Гайда всі на Jabber! ;)


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

Якщо хочеш постійно бути в дісконекті, то можеш не злізати, А нормальні користувачі будуть використовувати jabber

Маєй благадарнасці тобі, НОРМАЛЬНИЙ ти наш :D, немає меж. І виражається вона у чудовій картинці у моєму персональному фото на Борді.

Чого ти так стоїш "горою" за icq? Може ти співробітник AOL?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В інтернеті для зв"язку люди викладають в основному номер телефону,мейл, аську або скайп. Джаббер не поширений і я не бачу сенсу ставити його собі.

Джаббер є не менш поширеним, ніж той самий скайп. Відключать повністю ICQ, прийдеться ставити. Все до цього йде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відключать повністю ICQ, прийдеться ставити. Все до цього йде

з якого пальця висосана дана інфа? О_о...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джаббер є не менш поширеним, ніж той самий скайп.

ні разу не бачив. Покажи приклад, де якась нормальна контора викладає логін джаббера для контакту.Сайти знайомств для малолєток в рахунок не йдуть.

Відключать повністю ICQ, прийдеться ставити. Все до цього йде

бред, те що тобі не подобається політика АОЛ-а, не значить що аську закриють. І що значить "прийдеться" ? Прийдуть жаббери і заставлять ? :D

І виражається вона у чудовій картинці у моєму персональному фото на Борді.

+500 :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічні думки до двух попередніх ораторів:

аська це взагалі анахронізм, а жабер - це анахронізм, який крім всього іншого не став широкорозповсюженим.

І ще ні одна людина мені не сказала "А в мене жабер!", колись юзав як транспорт для аські на мобілі, глянув на список серверів і поняв що такий транспорт мені ненада, це ж месенджер - всьо має бути якомога простіше на 1,2,3

Зараз в мене одночасно запущено Skype, 2*ICQ, MSN і надиво - жодного Jabber

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так там все елементарно, іноді простіше, ніж в асьці

В емейлах теж куча серверів, які взаємодіють один з одним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під лінукс клієнта немає. :(

Pidgin

Я мав на увазі балачку.

а під wine пробували запутити?

До біса ту жидівську аську, Jabber кермує!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відключать повністю ICQ, прийдеться ставити. Все до цього йде

з якого пальця висосана дана інфа? О_о...

Сусідній топік прочитай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відключать повністю ICQ, прийдеться ставити. Все до цього йде

з якого пальця висосана дана інфа? О_о...

Сусідній топік прочитай

а що в сусідньому топіку ??? порадились і вирішили відключати повністю ICQ ?? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні разу не бачив. Покажи приклад, де якась нормальна контора викладає логін джаббера для контакту.Сайти знайомств для малолєток в рахунок не йдуть.

Джабер зараз - це корпоративний стандарт. Кожна нормальна контора може мати свій сервер джабера.

icq взагалі не мало колись шифрування свого протокола. Про яку роботу з icq тут говориться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні разу не бачив. Покажи приклад, де якась нормальна контора викладає логін джаббера для контакту.Сайти знайомств для малолєток в рахунок не йдуть.

Джабер зараз - це корпоративний стандарт. Кожна нормальна контора може мати свій сервер джабера.

Прикинь, у нас є корпоративна ICQ із своїм сервером... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, а яким клієнтом ви користуєтесь?

По дизайну і функціональності мені подобається Gajim. Але він має мінуси: частенько глючить і видяє помилки, + зберігає історію і налаштування в "Documents and Settings"

Хотілося-б знайти портабльного клієнта, щоб все це зберігав у власні папці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я - Psi+

Ще можна QIP Infium, правда в ньому неповний функціонал

А взагалі,

* Adium — свободный jabber-клиент для Mac OS X, также поддерживает и другие распространённые протоколы.

* Bombus — свободная программа для обмена сообщениями по протоколу Jabber, предназначенная для мобильных телефонов и смартфонов с поддержкой Java/MIDP.

* Coccinella — свободная программа для обмена сообщениями по протоколу Jabber, написана на Tcl/Tk.

* Exodus — свободный (GPL) jabber клиент для ОС Microsoft Windows.

* Gajim — свободная программа для обмена сообщениями по протоколу Jabber, основанная на Python и PyGTK.

* Google Talk — Jabber-совместимая программа Google, поддерживающая функции голосового общения.

* JAJC — Jabber-клиент для ОС Microsoft Windows, написан на Delphi.

* LJTalk — программа для обмена сообщениями по протоколу XMPP проекта Livejournal.

* Pandion — Jabber-клиент для Microsoft Windows. Для работы использует Internet Explorer. Имеется возможность создавать расширения с использованием HTML и JScript.

* Psi — свободная программа для обмена сообщениями по протоколу Jabber, основанная на библиотеке Qt.

* SieJC — свободная программа для обмена сообщениями по протоколу Jabber, для телефонов Siemens с установленным эльфпаком.

* Spark — свободная программа для обмена сообщениями по протоколу Jabber, основанная на Java.

* Talkonaut — программа для обмена сообщениями по протоколу Jabber, Google Talk и Gizmo Project, с возможностью использования IP-телефонии (VoIP), для мобильных телефонов с поддержкой Java.

* Tkabber — свободная программа для обмена сообщениями по протоколу Jabber, написана на Tcl/Tk.

* mcabber — консольный jabber-клиент.

* Я.Онлайн — Jabber-клиент плюс программа уведомления о новых письмах на Яндекс.

І це ще далеко не повний список) Open Source рулить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жабер - це анахронізм

Повідом про це, наприклад, розробникам qip. Вони про це не здогадуються.

а що в сусідньому топіку ??? порадились і вирішили відключати повністю ICQ ??

Для альтернативних клієнтів, напевно, шо, так.

Прикинь, у нас є корпоративна ICQ із своїм сервером...

Нерозумію , з сервером ICQ? І шифрування протоколу підтримується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...