Перейти до змісту

На Богдана Хмельницького слоників ганяють


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Частково перекритий рух. Автомобілі МЧС, ДАІ, швидкої, є також спецавтомобілі.

Короче хтось слоників ганяє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говорят баец забрался на крышу и стреляет из ружья

в пейтбол играет?

а причем тут слоники? (аналогия из анекдота не прокатывает...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а причем тут слоники? (аналогия из анекдота не прокатывает...)

кто служил, тот понимает...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо значит слоников гонять, а то я не в теме :)

Дочка - батькові, полковнику:

- Татку, хай слоники ще побігають!

- Доню, вони втомилися, хочуть відпочити...

- А-а-а!!! Хай ще побігають!!!

- Ну добре, добре... Рота!!! В протигазах!!! Бігом! марш!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возле здания банка нашли бутылку, предположительно с порохом. Сейчас пробуют поджигать - вдруг рванет. Хотя это может быть и чьи-то экскременты - пока не ясно. Но если это так - будет кагбэ вброс говна на вентилятор!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приміщення єврейської громади в Луцьку замінували?

2 лютого, 11:05

Сьогодні, 2 лютого, о 09.30 надійшло повідомлення про замінування приміщення єврейської громади, яке розташоване на вулиці Богдана Хмельницького, поряд зі школою №1. Про це повідомляє репортер «Волинських Новин».

Правоохоронці, еменесники і швидка допомога спрацювали оперативно, ізолювавши приміщення від сторонніх осіб. Також було перекрито автотранспортний рух прилеглими до споруди вулицями, у тому числі й вулицею Богдана Хмельницького.

Як розповів начальник Луцького МВ УМВС у Волинській області Роман Крохмаль, у приміщення єврейської громади фахівці УМВС в області знайшли 6-літрову пластикову пляшку з невідомою речовиною. Наразі її відправили на експертизу.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також бачив - багато їх там бігало - з автоматами хлопців - прикольно так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 у приміщення єврейської громади фахівці УМВС в області знайшли 6-літрову пластикову пляшку з невідомою речовиною

вот капец,

понастроили "приміщення єврейської громади" что даже "пластикову пляшку з невідомою речовиною" положить негде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може то початок інопланетного захоплення, тай вибраний об'єкт прямо вказує на це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Київ навіть ввечері показував, як оперативно спрацювали луцькі служби в неординарній ситуації...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У понеділок в Луцьку зловмисники замінували єврейський центр, який знаходиться в самому центрі міста. За повідомленням власного джерела ТСН, вибухівка насправді виявилася імітацією.

Директор єврейського центру Сергій Швардовський зранку знайшов непрозору пластикову пляшку з таймером. За словами словами директора спочатку він подумав, що це просто пляшка, але коли побачив таймер, дроти і все це було запаяне, замотано скотчем, тоді він злякався. Будівля єврейської громади знаходиться в самому центрі Луцька. За кілька метрів – спортивна і загальноосвітня школи та житлові будинки. На момент знахідки у приміщенні перебували з десяток працівників.

Після своєї знахідки директор центру розпорядився всім вийти з приміщення, а охоронцю наказав відключити газ і котельню. За словами керівника експертно-криміналістичного центру при УМВС у Волинській області Юрія Дзядика 5-літрова ємність, в якій знаходиться речовина, досліджується. Після проведення досліджень можна буде сказати, чи становить вона вибухову загрозу.

Працівники єврейського центру переконані, що інцидент є цілеспрямованою антисемітською акцією.

МВС поки що не підтвердило чи справді була закладена вибухівка, але правоохоронці вже шукають зловмисників. Якщо у пляшці вибухівки не виявлять, то зловмисники за такий жарт відбудуться лише штрафом.

Джерело

Ну тепер всі думатимуть, що у Луцьку антисемітські настрої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мєльчає народ... от раніше - погроми! виселення! гетто! масові розстріли! А зараз - "пляшка з невідомою речовиною"... :)

А якщо серйозно - то краще б ту "невідому речовину" не єврейській общині підкинули, а якомусь банку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще б то була пляшка із відомою речовиною. 5-літрова пляшка із кокаїном і в кабінеті директора одного із луцьких банків..

Це було б веселіше. :) а

міліція на роботу півроку б не ходила :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще б то була пляшка із відомою речовиною. 5-літрова пляшка із кокаїном і в кабінеті директора одного із луцьких банків..

Це було б веселіше. :) а

міліція на роботу півроку б не ходила :)

А якби не знайшли таку пляшку з кокаїном, то в луцькому банку дивилися б на всі проблеми клієнтів не через жорсткі нормативи і директиви, доведені до виконання (а не обговорення чи висунення своїх пропозицій), а через призму фантасмагоричних видінь і повного пофігізму... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще б то була пляшка із відомою речовиною. 5-літрова пляшка із кокаїном і в кабінеті директора одного із луцьких банків..

Це було б веселіше. :) а

міліція на роботу півроку б не ходила :)

Який банк пропонуєш??? :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, самий нечесний банк.

Маю справу із АВАЛЬ-ом зокрема. То нічого поганого сказати не можу. А от Вищевказаний. Зі своїми насилу втуленими кредитками і Колекторами..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, самий нечесний банк.

Маю справу із АВАЛЬ-ом зокрема. То нічого поганого сказати не можу. А от Вищевказаний. Зі своїми насилу втуленими кредитками і Колекторами..

Zheny@, ти "ІМХО" не прикривайся, ти давай конкретно, з прикладами, призвіщами, адресами: кого, де, коли заламали в темному перевулку і насильно втулили кредитку; де, коли, в якого добросовісного платника колектори і що відібрали. Інакше, це наклеп, за який можна і відповісти. Без ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Зевс в економічному розділі наводив приклад про те, що кредитки заставляли брати, лякаючи, що зарплати не буде.

2. В мене колись була зарплатна картка, з якої я десь через місяці півтора після звільнення зняв всі кошти. Через півтора року мені звонить якесь нахабне бидло, и каже, що в мене проблеми, бо на карточці зарплатній я в мінусах - тому мені терміново треба прийти до нього. Я йому ввічливо, але голосно пояснив, що це не МОЇ проблеми, а ЙОГО проблеми, і з ЙОГО проблемами я до нього ходити не буду, а якщо йому щось треба - хай іде до мене.

3. Відділення на Лесі Українки, біля вул. Крилова. Коли не зайдеш - черга. Простоїш в черзі півгодини - виявляється, що та пи....да, яка сидить за комп'ютером, не може прийняти платіж по карточці, бо в неї програма не стоїть. Мені треба ставати в іншу чергу. І ніде жодної вивіски про це - навпаки, зеленими буквами на склі "Обслуговування карток" чи щось на зразок того.

4. В жінки перед носом закрили двері, за 20 хв. до обіду. То було десь рік тому, можна підняти письмові скарги - серед них і цю знайдеш.

5. В інеті ще кілька тижнів тому було кілька фактів, як приват забирав машини в клієнтів, котрі регулярно платили - заставляючи погашати всю суму боргу.

6. Волинське відділення бере участь в рейдерських махінаціях (хочеш конкретніше - в приват).

7. Наш клієнт, який втрапив на автомобілі в ДТП, платив страховій компанії (приватовській) платежі через Приват. Як виявилося, Приват їх не перераховував страховикам, і, як наслідок, договір страхування не діяв. Коли ми зробили пред'яви Привату - нам майже дослівно відповіли: "Нам пох, в нас туго з баблом. Ви собі судіться, а ми будемо робити, як знаємо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдогонку, щоб не бути голослівним.

По п. 1 попереднього мого поста - http://board.lutsk.ua/index.php?s=&sho...st&p=288431

По п. 5 попереднього мого поста - http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=30408

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...