Перейти до змісту

Рибалка


leonon

Рекомендовані повідомлення

Вчора випадково натрапив на загадкову картинку по мосту біля електротермометрії гонилися з сачками чоловік 30 старих і не дуже дядьків і ловили мошку яка називається падьнка а внизу на моїх очах при сприянні крепкого мата було витягнуто 4 непоганиг головня, якщо хто знає як довго триває це явище, мається на увазі скільки ше часу буде летіти ця падьонка, і чи ловиться головень на джиг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один день її дуже багато, просто туман. Але перед цим і після, день-два її ще трохи з"являється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ..... ! А хто вчора цих жуків наловив значить може продовжувати ловити? Чи цей риб вспливає наверх тіки коли летить ця падьонка? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у мене запитання в тему:

люди, хто знає нормальне місце риболовлі, куди можна було б добратись НЕ власним транспортом??

можна і приватні місця, якшо вони не дуже дорогі.

Порекомендуйте, а то все-таки літо на дворі )

ЗІ мається на увазі поплавкова рибалка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, коли летить падьонка то ловити важко, пару днів після вильоту риба взагалі не клює - нажирається сволоч :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставлю питання по іншому чи є сенс спробувати ловити на джиг скажем в наступні вихідні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже ніхто не допоможе?

Ставок в боголюбах недалеко від луцька в минулому році можна було ловити по 30-50 грн. і деколи виходило досить успешно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Невже ніхто не допоможе?

Ставок в боголюбах недалеко від луцька в минулому році можна було ловити по 30-50 грн. і деколи виходило досить успешно

Поїду я сьогодні на світязь рибалити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

після вильту подьонки риба не те шо пару днів, пару тижнів нічого не їсть. а живе ця комаха як метелик тільки один день. тобто в річці ще можна знайти личинок на яких теж можна ловити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Народ хто успышно ловить на Стырю в Луцьку - діляться експою... Цікавить в більшій мірі місця для ловлі щуки, окуня... на живця(поплавок) чи на насадки(блесни,твістери та інш..).

Машини немаеє, так би в Колки на стариці їздив би... там класна рибалка... за день при кльові більше 10 шт, в інші дні всеодно щось зловиш. А то в нас на заливі, і в його околицях толку - 0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре клюэ в Чарукові,правда на резинку,на опариша,мінімальний мій там улов 12 кг,в основному 15 кг,треба прикормлювати з лодки звареним пшоном перемішаним з макухою.

Падьонку можна морозити в морозильнику і зберігати і ловити досить тривалий час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в стирю ловити щось це зло мені здається...

їхав якось з рожища.. бачив як в маршрутку заперся дід з поломаними вудками... в нього був рюкзак. .і в рюкзаку лежало тєло.. карпа.. десь на 10 кіло..

=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Чарукові де саме ?

справа біля ферми ставок,з траси видно, оплата 20 грн за рибалку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Так собі подумав треба поновити темку рибалки, є думка що на форумі достатньо народу які якщо не фанати цього діла то хочаб любителі,

діліться хто куди їздить, на що ловить, по сіки платить, можем по пару чоловік обєднуватись для спільних поїздок :)

і ще одне можливо хтось користується ехолотом, поділіться досвідом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был в Колодежах, 20 грн, я ничего не словил (2 карасика с лодошку несчитается), друзья вытащили по 5-7 карасиков, ловили на все. Думаю куда еще поехать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт рибацюги! ;)

Рибалка під Луцьком ІМХО справа невдячна, все або куплене або безрибне....

Ловив в Чарукові минулого року, там таки дійсно покльовує карасик.

Все остальне не давало результатів. Цьогоріч не виїжджав під Луцьк.

Був у Локачинському районі, с Конюхи - там платно, але покльовує, особливо на резинку вночі...

Минулої неділі був на Любешівщині (мала Родіна моя :) ) - кілограмів 6 карасиків трошки більших за ладошку натягав... з 5 ранку до 13-00... Трошки андреналін поганяв.. Напраники мої теж не менше взяли, а позаминулих вихідних кум на поплавкову вудочку на звичайного хробака втяв карася 1,950 кг! :sm110:

Ото таке....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

головня на джиг не ловив, а от на вєртушку mepps 0 чорну, то в ясну сонячну погоду можна зловити, принаймі декілька штук... лесу беру 0,16, тоді летить далеко, не так риба боїться. а головне щоб головень не побачив рибака, бо нізащо не візьме, хіба малий якийсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в суботу вечором були в коршові, мну сподобалось зловив декілька нормальних окуньків, сорибальники взяли пару невеликих карпиків і порядного карася. Ставок досить великий народу мало. Наступний раз думаю покидать спінінг.

Привіт рибацюги! :)

Рибалка під Луцьком ІМХО справа невдячна, все або куплене або безрибне....

Ловив в Чарукові минулого року, там таки дійсно покльовує карасик.

Все остальне не давало результатів. Цьогоріч не виїжджав під Луцьк.

Був у Локачинському районі, с Конюхи - там платно, але покльовує, особливо на резинку вночі...

Минулої неділі був на Любешівщині (мала Родіна моя :) ) - кілограмів 6 карасиків трошки більших за ладошку натягав... з 5 ранку до 13-00... Трошки андреналін поганяв.. Напраники мої теж не менше взяли, а позаминулих вихідних кум на поплавкову вудочку на звичайного хробака втяв карася 1,950 кг! ;)

Ото таке....

Скільки грошів - за сіки часу, і кілометраж до ставка чи річки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Новый мировой рекорд карпфишинга - 38,15 кг

Словлен Дитером Маркусом Штайном (Dieter Markus Stein) 17.12.2006, Германия, Вес - 38,15 кг

:(як вам така мегарибка

post-129-1189164545.jpg

post-129-1189164562.jpg

post-129-1189164574.jpg

post-129-1189164589.jpg

post-129-1189164628.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новый мировой рекорд карпфишинга - 38,15 кг

Словлен Дитером Маркусом Штайном (Dieter Markus Stein) 17.12.2006, Германия, Вес - 38,15 кг

:(як вам така мегарибка

тема звучит "Рибалка, На стирю". вы уже Стырь через Германию пустили? :)

а мегарыбка - это калуга длиной в 5м (больше лодки "казанка")

из такой 2 таза черной икры добывается.

вот это мегарыбка :)

или щуки по 2.5 метра. видел фотки таких (ребята на северном Урале вылавливали)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...