Перейти до змісту

Подяка Датагруп


Рекомендовані повідомлення

Хочу подякувати Датагрупу. Врешті-решт змінили ip, після чого почали відкриватись всі потрібні сайти і пофіксили проблему з пінгом. Жаль, що тільки отримав РО за відповідні теми на форумі. Проте, дякую! Нарешті все працює! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 207
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

і яка в тебе тепер IP-адреса? (зовнішня і внутрішня)

Внутрішня не помінялась. Зовнішня стала 193.238.96.4. Була 193.238.96.5 через яку багато куди не пускало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щеб трафік в тарифах ДМ збільшили - ціни би їм не було. :_02:

Ага. І ціни б їм не було в базарний день :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щеб трафік в тарифах ДМ збільшили - ціни би їм не було. :_02:

Действительно, если ДГ еще снизит цены , то цены им не будет. Кто ж купит убыточную компанию?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Действительно, если ДГ еще снизит цены , то цены им не будет. Кто ж купит убыточную компанию?

Вот именно. Чим нижче ціни - тим більше користувачів. Чим більше користувачів - тим дорожче фірма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Врешті-решт змінили ip, після чого почали відкриватись всі потрібні сайти

Адреса змінилась, але користувачі залишились ті ж самі. Поки на потрібних тобі сайтах не встигли нагадити. Не думаю, що це триватиме вічно, оскільки якщо один раз було - може повторитись. Так що налагоджуй контакти з адміністраторами потрібних сайтів і з адміністраторами ДатаГруп, щоб у випадку блокування можна було це питання вирішити (як мінімум, двома способами ;) ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щеб трафік в тарифах ДМ збільшили - ціни би їм не було. :_02:

Ага. І ціни б їм не було в базарний день :0005:

А чим погана ціна? 65 грн за 10! Гб трафіка це хороша ціна. Якщо чесно то я і цей використати не міг, коли працював. Але і зараз мені його цілком вистачає. Що звідти качати? Ігри проходяться не так швидко і фільми з обмінника не встигаєш дивитись, проги оновити багато трафа не тре. Хлопці, чи ви Blu-ray образи дисків звідти тянете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, чи ви Blu-ray образи дисків звідти тянете?

Ти вірно замітив :)

Періодично люблю потянути HDTV фільми, але на 15 Гб особливо не накачаєшся :(

А якщо запустити торент, то ще менше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим погана ціна?

Жартуєш?

В наш час все дуже швидко удосконалюється: зростає якісь відео, покращується графіка, в інтернет з’являються нові сервіси, які дозволять переглядати в онлай відео в високій чіткості. Навіть щоб просто пограти в онлайн ігри потрібно не мало трафіку. Зараз при нинішніх потребах 15ҐБ в місяць - це є нічого. І з цим зі мною всі погодяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вихід- АДСЛ від ОГО! Якщо чесно, дуже хочу змінити на ОГО! Оскільки навіть безлімітки в "Датагруп" дуже кусаючіся, в них вигідніше брати пакет за 85 грн=15Гб, чим анлім за 100 = 48 кб\с закачки :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вихід- АДСЛ від ОГО! Якщо чесно, дуже хочу змінити на ОГО! Оскільки навіть безлімітки в "Датагруп" дуже кусаючіся, в них вигідніше брати пакет за 85 грн=15Гб, чим анлім за 100 = 48 кб\с закачки :blush:

а як тобі ЕКОНОМ - 2009 по ADSL

щомісячна плата - 65грн

за 6.5Гб включеного денного трафіку на швидкості без обмежень

плюс 50грн за безлімітний нічний трафік на необмеженій швидкості.

доречі за 100 тепер безліміт на 512Кбіт/с закачки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Датагрупа АДСЛ вигідніший ще навідь і тим, що всі пакети синхронні. Якщо вже 512, то це 512 в обидві сторони!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як тобі ЕКОНОМ - 2009 по ADSL

щомісячна плата - 65грн

за 6.5Гб включеного денного трафіку на швидкості без обмежень

плюс 50грн за безлімітний нічний трафік на необмеженій швидкості.

доречі за 100 тепер безліміт на 512Кбіт/с закачки

А у кого такие цены?

P.S. Всё, понял. Сначала подумал, что лимит 6.5 Гбайт в день, а оказывается, что в месяц :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

?

Швидкість на аплоад обмежено тільки самою техгологією адсл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз при нинішніх потребах 15ҐБ в місяць - це є нічого. І з цим зі мною всі погодяться.

Не вгадав. Погодяться далеко не всі :-) Як і не всі відчули незручності, пов'язані з неможливістю відкрити деякі сайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вгадав. Погодяться далеко не всі :-) Як і не всі відчули незручності, пов'язані з неможливістю відкрити деякі сайти.

Не хочу розводити флуд. Але відпишу. Можуть не погодитись тільки консерватори, які ще досі користуються калькуляторами і інет бачусь тільки як газету. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вгадав. Погодяться далеко не всі :-) Як і не всі відчули незручності, пов'язані з неможливістю відкрити деякі сайти.

Не хочу розводити флуд. Але відпишу. Можуть не погодитись тільки консерватори, які ще досі користуються калькуляторами і інет бачусь тільки як газету. ;)

а щито такое инет? оооо! дааа! это ХДТВ-фильмы и сборники альбомов брейк-бита!

о том, что более 40% клиентов Датагруп - корпоративщеги, которым нужен быстрый канал и отказоспособность для их 1С-клиентов и серверов, всем пох%й. Ну вообще в нашем мире естественно получение всех привилегий юзером за 65 грн/мес перед заводом херпоймешьчего, который платит 10 тыс. грн/месяц. И, естестнна, админы должны забить болт на этот мааленький заводик, потому что кое-какому ламеру трояны забили канал под ноль.

Кому-то покажется, что я защищаю ДГ.

Однако , когда через пару лет подобные кадры выйдут в жизнь - они станут политиками. И тогда п%дец всем вашим пенсиям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, за твоєю логікою банк, в якому я працюю, повинен гнати пендалями бабульку, яка отримує у нас пенсію, не приносить доходу і їй, навіть, нараховують відсотки на залишок на рахунку, тому що у нас обслуговується SKF Ukraina і ще багато "не мааленьких заводіків"?

Ось ти сам, будеш гнати з свого магазину людину, яка прийшла за копійчаною батарейкою, а не за зеркалкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Логика у меня проста: если бабулька, которая пришла за батарейкой, бдет ипать мне моск, так , как его ипут провайдеру - пошлю её далеко!

И , плиз, не путай понятия "миллион бабулек с депозитами" и ГПЗ.

А я бы таких бабулк гнал пендолями :)

А давай перфразируем в натуральный вид: мне шо, гнать бабулек, которые дали денех, шоб мой банк мог нормально обслуживать СКФ, деньги которого давно просрали на ипотечных кредитах и на тачках наших неплатеспособных заёмщиков?

Афигенное срав нение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...